ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İçki içmek Görmek

Rakı, konyak, viski vs içmek haram mala, Şarap içmek haylazlığa, Güzel bir bahçede şarap içmek dünyada kuvvet ve iktidara, ahirette kevser şarabı içmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler.)

İçki içmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İçki içmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

İçki içmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

baeran

Benim rüyalarım çok karmaşık. Bir rüya gördüm içki alemine tövbe ettim ardından bir rüyada Kâbe ye gidip Kâbe’yi öptüm onun arkasından bir camide cemaatle beraber ezan okuyordum sonra bir rüya daha gördüm onu anlatamam size. Ben o rüyanın kimseye nasip olacağını sanmıyorum sonra o rüyam için istihare namazına yatıp Allah’tan elçi istedim bir dağda yolumu kaybediyordum ateş böcekleri bana masmavi ışıklar saçıyordu. Yola belki milyonlarca böcek sonra uyanıp işe gittim. Allahtan istediğim elçi gelmişti işyerime benim haberim yoktu arkasından namaz kıldım ve tövbesini aldım sonra anladım ki menzilmiş. Ben menzile gitmek için çok ağlamıştım ama gidemiyordum. O bana geldi ve ağladığım yerde elini öptüm, tövbesini aldım. Şimdiyse rüyamda içki içiyordum ve pişman oluyordum. Bir bayanla beraber olacaktım ve arkadaşım 2 bayan getirmişti. Bana gelen bayan kabul etmiyordu. Ben de ona diyordum merak etme ben tövbeliyim seninle olamam ama yine pişmanlık olduğu halde içki içiyordum istemeyerek.

13.07.2013 06:44:07

hemşire ışık

Rüyamda içki içtiğimi gördüm. Nedir benim ibadetlerimde eksiklik mi var?

14.07.2013 11:11:49

Sistemus

Selam ben normal hayatımda içki içen biri değilim, bu tür rüyalar pek görmem. Rüya tabirini okudum. Rüyanın tamamını ele alarak yorumlayınız, diyor fakat ben çok zaman karışık rüya görür, sadece etkisinde kaldığım anı hatırlayabilirim. Hep böyle olur.

06.09.2013 10:12:20

Erol Y.

Rüyamda şarap içip sarhoş oldum fakat peşinden pişman olup tövbe ettim.

18.01.2015 22:41:48

Insan

Rüyamda bir kızla beraber olmuşum ama o kızı arkadaşımı seviyorum sonra içki içmişim geri tükürdüm çeşmede ağzımı yıkadım sonra yeniden yanlışlıkla içki içtim ve yine yikadim çeşmede. ( kötü Türkçem için özür dilerim )

24.05.2016 18:34:54


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook