ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İğne vurulmak Görmek

Kol yahut kalçadan iğne vurulduğunu görmek hastalıktan kurtulmaya, üzüntü ve kederin geçmesine, omuzdan iğne vurulmak borç ve geçim yükünün hafifilemesine, İğneci görmek nikah memuruna, insanı bir sıkıntıdan kurtaran hayırsever ve iyi kimseye delalet edeer.

İğne vurulmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak İğne vurulmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

İğne vurulmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ebru

Rüyamda geniz etinden ameliyat olmak için ameliyathaneye girdim. İğne vurdular, ameliyat masasına yattım fakat iki bayan doktorun kötü davranışları karşısında ameliyat olmadan çıktım. Dışarıda ailemin benim bağırarak çıktığımı görmesi sonucu, ameliyathaneye girip doktorlarla kavga ettiler.

27.07.2013 18:25:48

BİRAYD1976

Rüyamda beni ameliyata alıyorlardı. İğne vurdular. Ancak ameliyata alınmadan ismimi yanlış söylediler. Ben de yanlış ameliyata girdiğimi düşündüm ve uyarmak için mücadele ettim. Uğraştım. Sonra uyanmışım. Teşekkürler.

27.03.2014 17:56:38

Arzu

Etkilendiğim bir rüya. Rüyamda hamileyim, dört aylıkmış. Doktorum eskiden tanıdığım kadın doğum doktorummuş. Bana kalçadan ve bacaktan üç tane iğne yaptı, hamileliğimle ilgili vitaminmiş. İğne olduğumu çok net hatırlıyorum fakat hiç acı hissetmedim. Dr.uma “Hamileyim ama hiç hissetmiyorum” dedim. Bana “Beynin kendini hazırlayınca hissetmeye başlarsın” dedi. “Sadece sağ kasık bölgemde sızı var” dedim. “Bebek büyüdüğü için karın gerilmesi” dedi. Bu arada yaş olarak hamile kalma olasılığım yok. Teşekkür ederim.

30.03.2015 11:22:10

Hacer B.

Erkek kardeşimin göbeğine küçük kız kardeşim iğne vurmaya çalışıyordu iğneyi batıramadı kan çıktı batırdığı yerden. Ben aldım iğneyi kardeşimin göbeğini elimle gerdirip iğneyi batırdım ve ilacı sıktım. Nedir yorumu? Teşekkürler.

17.12.2015 09:17:16

Turan.

Rüyamda burnumun yanlarından iğne vuruluyordum, korktum ama hiç acıtmadı sonra kalçamdan iğne vuracaklardı, son iğneler mi diye sordum daha var yine iğne olacaksın dediler, öğlece uyandım. Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

27.04.2017 10:41:39


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook