ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada İnşaat Görmek

Henüz tamamlanmamış inşaat olgunlaşmamamış fikir ve tasarılara, gerçekleşmesi zaman isteyen teşebbüslere, İnşaat yaptığını görmek müteahhit ve inşaat işçileri için kazanca, diğerleri için arzu ve isteklerin bir gün gerçekleşmesine delalet eder.

Bir bos arazide yapilmis tek bir bina görmek, ev sahibi olacagina; bina yaptigini görmek, yeni bir ise baslayacagina bir binanin yikildigini görmek, dînî vazifelerini yerine getirmedigine; yeni bir binaya tasinip yerlestigini görmek, yeni bir ev sahibi olacagina isarettir. Rüyada yeni yapilmis binalar görmek, mesleginizi degistireceginize isarettir. Yikik ve yikilmaya yüz tutmus evler görmek ise huzur veya geçimsizlikle yorumlanir.

İnşaat rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şemsettin/Hilal

Eski çalıştığım inşaat firması bir apartman dairesinde idi. İki daire arası duvarlar açılmış, genişletilmiş, yerlerden bazı bölümler kalın saç levha ile kaynaklanıp sağlamlaştırılmış. Yerde derisi yüzülmüş içi boşaltılmış(yani satışa hazır) bir koyun vardı, yerden aldım, bir kanca bulup duvara taktım sonra kopup yere düştü ama eti hiç kirlenmedi ve uyandım.

26.09.2013 09:32:26

Nihat

Merhabalar, ben rüyamda bir inşaata çıkıyordum bir ip yardımıyla, tamamlanmamış bir inşaattı ve ardından inşaatta işçi konumuna girdim ve sonra inşat bitti. Bazı gelen birkaç kişiye kapıyı açıyordum. Teşekkür ederim yorumunuz için.

02.07.2014 09:08:59

Kırmızı Adam

Ben dun Allah'a bir olayın hayırlımı olduğunu bana rüyamda göstermesi için dua ettim ve rüyamda gördüklerimi yazıyorum, bir sokağa girdik akşamdı sonrasında berbere girdik, lüks bir berber. Ablamla beraberdim saçımı kestirmeye geldiğimi söyledik rezervasyon almamız gerektiğini söylediler. Sonra rezervasyon aldık ama saçımı kestirmedim o sırada kafama bir tas koydum. Diğer rüyam biraz daha karışık yazlıktaydık arkadaşlarımla deri bir masada oturmuş oyun oynuyorduk kart oyunu olabilir o bölümü o kadar hatırlayabildim. Sonrasında denizaltı çıkıyordu bir yerden ve yerlere baktığımda her yerde başta yılan vardı küçük ama bana hiç bir şey yapmıyorlardı sonra bir daha baktığımda kertenkele olmuşlardı birini elime aldım kuyruğu veya eli elimde kaldı sonrasında garip garip yerlerden geçip okul müdürümü görüyordum uyuyordu pembe bir pike vardı üstünde.

07.12.2015 20:31:18


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook