ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Jandarma Görmek

Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.

Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır.

Rüyada jandarma gören kişiyi, kısa bir zaman içinde büyük bazı işler bekliyor demektir. Ancak, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır.

Sizi sonu belirsiz birtakım büyük uğraşlar bekliyor.

Kişinin korunduğuna ve hayatının rahat geçeceğine işaret eder

Rüyada jandarma görmek basari ile yorum-lanir. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulundugunu görmek, yapacagi her iste basariya ulasacagina isarettir. Kara-kolda bir jandarma eri ile karsilasip onunla selamlasmak veya ko-nusmak bir haber alacagina, bir jandarma bölügünün toplu halde cadde veya sokaktan geçtigini görmek, bekledigi müjdeli bir habe-ri alacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada jandarma görmek islerde basanya isaret eder. Bazen de rüyada jandarma görmek bir haber almaya isarettir. Bazi tabirciler jandarma görmek emniyet ve huzur içinde bulunmaya isaret eder, demislerdir.

Rüyada jandarma görmek hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.

Rüyada jandarma görmek hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.

Jandarma rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

İrfan

Yaylada, yayla evinin yanında günlük işlerle ilgilenmekte iken Jandarma, Astsubay, Çavuş köyden bir arkadaşa ait olan iki adet tosun hayvanını otlaktan getirmekte ve hemen arkasından iki adet tosunun sahibi olan arkadaşta 4 veya 5 adet tosun hayvanı ile gelmekteydi. Jandarma, Astsubay, Çavuş yanımdan geçerken bana dönerek, “Yardım ette hayvanları yola çıkartalım” dedi ve ben de yardım ettim. Geriden gelen 4 veya 5 adet tosun hayvanı besili (semiz) idi. Ancak ilk yani Jandarma, Astsubay, Çavuşun getirdiği hayvanların besili olup olmadığını hatırlayamıyorum.

07.02.2015 00:43:05

M em arvas

Benim internet kafem var. Rüyamda internet kafeye bir sürü polis baskın yapıyordu ve bana sigara cezası yazacaktılar. O arada yazıp yazmadıklarını görmeden uyandım. 2. rüyada ise, arabama bir kişi binmek ve tur atmak istedi, ben de anahtarı verdim yanında oturdum. Tur atarken arabanın içindeyken uyandım. 2. rüyamın anlamını yazarsanız memnun olurum. Saygılar.

01.06.2015 10:07:56

Zehra

Biz üç kişi ben ve iki arkadaşımla okulda saklambaç oynuyorduk. Alt katta bir oda var bizi bulma işi sırası bir arkadaşıma gelmişti. O odaya girerek bizim saklanmamızı bekliyordu. Okul iki katlı alt katında sadece biz vardık ve biraz karanlıktı. Arkadaşım bizi odada beklerken biz de üst katta saklanmaya çıkmıştık sonra birden bir sürü askerler jandarmalar polisler olduğunu gördüm. Kimse nedenini bilmiyordu herkes sınıflara toplanıyordu ama müdürümüzün yüzü de gülüyordu. Arkadaşım alt katta bizi beklerken benim aklım oraya gitti ama ona durumu haber veremeden sınıflara koydular bizi sanki bütün askerler vs. koridorda sıralanmıştı. Arkadaşım da alt katta bizi bekliyordu dediğim gibi alt kat korkutucu bir yerdi ve bende onun için endişelenmiştim. Sonra birden onu almak için koşarak sınıftan çıktım onunda bahçede olduğunu, bizi aradığını gördüm. Merdivenlerden inip ona sarıldım.

27.08.2015 10:51:11


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook