ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kader Görmek

Bakınız; Kaza ve Kader.

Kader kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kader görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kader rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aykut

Gördüğümüz rüyanın anlamını öğreniyoruz, o merak kalmıyor içimizde.

28.01.2015 19:12:46

Aykut

Rüyamda annem, ablam, ailem “O kızdan sana hayır olmaz“ ve ben de “Yok seviyorum” diyordum ve “Kaderiniz kısmetiniz bu kadar yazılmış” diyordular ve ben kabullenmiyordum.

28.01.2015 19:21:38

Keenlemyekün

Rüyamda yakın arkadaşımla bu arkadaş aynı zamanda ev arkadaşım Ertuğrul yolda yürürken karanlık ve loş bir yol önümüze yaşlı bir adam geliyor, bizi durduruyor. Ben ilk önce ciddiye almıyorum ancak bana bunu çok iyi hatırlıyorum. “Her şeyden kaçabilirsin, kaderinden kaçamazsın” diyor ve ben arkadaşıma “Koş” diyorum. Baya fark atıyoruz diye duruyoruz ancak karanlık rampalı bir yolda arkamıza bakıyoruz ve yaşlı adam bastonlu olmasına rağmen çok yakınımızda oluyor. Ben yine “Koş” diyorum ve bir sokağa giriyoruz. Öyle bir sokak ki, yollar olmasına rağmen hepsi açık yollar değil ama ben bu yola daha önce geldiğimi biliyorum. Yine rüyamda ve çıkış yolunu biliyorum ve arkadaşımla oradan çıkıyoruz. Sonra bir evin kenarına geliyoruz, saklanıyoruz sonra ben çok çağırıyorum arkadaşımı gelmiyor. Ben bir anda koşuyorum, evime giriyorum. Evim, saklandığımız evin yakınında olmuş oluyor ama arkadaşım gelemiyor. Onun için de çok endişelenmiyorum ama gelmiyor. Sonra uyandım. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, aklıma çok takıldı çünkü.

05.03.2015 00:50:30


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook