ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kağıt Görmek

Halis müslüman için ilim ve hikmete, fasık için tövbeye, fitne ve fesat ehli için cehalet ve çirkinliğe, Kendine kağıt verildiğini görmek hacetinin giderilmesine, Kağıt mala ve nakit paraya, Senet, tapu senedi ve diğer matbu resmi kağıtlar mahiyetleri biiliniyorsa, insan için lehte yahut aleyhte bir duruma, Kağıtçı, yayıncılık ve kağıtla ilgili işi bulunanlar için terif yahut tercüme esere ile kazanca, dieğr kimseler için hilekar birine delalet eder.

Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak; mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacaksınız demektir.

Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak; mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacaksınız demektir.

Ailenizde birtakım kavgalı günler yaşayacaksınız. Eğer biriyle mahkemelikseniz, bu rüya, mahkemeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Rüyada kagit, feraha yorumlanir. Rüyasinda ka-git ü;erine yazi yazdigini görmek, kendisi ile baska birisi arasinda olan bir olayi inkar ettigine delalet eder. Bazi yorumcular kagidi katiple, üzüntülü ve kederli kisilerle de tabir ederler. Kendisine bir amirinin kagit verdigini görmek, amirinin kendisini begendigine isarettir. Rüyada bir kagit üzerine resim yatigini veya bazi çizgiler ve isaretler çizdigini görmek, düsündügü bazi projeleri uy-gulamayi planladigina delalet eder. Boyali kalemlerle kagit üzeri-ne resim yaptigini görmek, islerinin düzgün gidecegine isaret-tir. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyada kagit üzerine yazi yazdigini görmesi. kendisi ve insanlar arasinda olan bir seyi inkar etmesine isarettir. Bazi tabirciler, katip hayrete düsmüs, üzüntülü, kederli ve Allah tarafindan hidayete eren, üzüntü ve kederinden kurtulan kimsedir, dediler. Kendisine halifenin bir kagit verdigini gören kimse, devlet baskanindan bir sey ister ve onu almaya muvaffak olur. Bir milletin islerinde süphe eden ve hakikatin meydana çikmasini arzu eden kimse, elinde bir kagit bulundugunu görse, isin hakikati o kimse için aydinliga kavusur ve kendisi mutmain olur. Bir kimse elinde bir kagit görse, o kimsenin ihtiyaci giderilir ve isi görülür.

Ailenizde birtakım kavgalı günler yaşayacaksınız. Eğer biriyle mahkemelikseniz, bu rüya mahkemeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Ailenizde birtakım kavgalı günler yaşayacaksınız. Eğer biriyle mahkemelikseniz, bu rüya mahkemeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Kağıt rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Emel K.

Benim kızım bir taciz davasından mahkemede karşı taraf şikayetci olmamamız için sürekli arıyorlar. Ben de istihareye yattım rüyamda kızımın bir kağıt üstüne güzel resim yaptığını gördüm. Ne anlama gelir acaba?

30.07.2013 10:39:37

Rüya Tabiri

Rüyada müşkül durumda olan ve bir karar bekleyen birinin kağıt görmesi ve üzerinde onu korkutmayacak, onu ferahlatacak yazıların ya da resimlerin bulunması adaletin sizin içinizi rahatlatacak şekilde yerini bulacağını gösterir. Sizin rüyanızda kağıda kızınızın bir şeyler çizmesi kendi yaşadığı tramvayı atlatabilecek gücü doğru yönlendirildiğinde bulacağını gösterir. Rüyada çizilen resim gelecek için kurulan hayallari de temsil eder. Güzel resimler çizen kişi hayata olumlu bakar, hayatını olumlu şekillendirir. Korkulardan endişelerden arının ve hayali kurulan güzel gelecek için fiili bir çaba gösterin. Hayır olsun inşallah.

30.07.2013 12:40:41

Cengiz

Rüyamda bir masa önünde birkaç kişi vardı. Masa üzerinde beyaz kağıt üzerine el yazı ile yazılmıştı. Ne yazdığını bilmiyorum. Kağıdın alt kısmına imza attım. Kişilerin yüzlerini görmedim. Ne anlama geliyor?Teşekkürler.

07.08.2013 11:14:47

Esma

Rüyamda bükülü kağıtlar gördüm, iple ya da kurdele gibi bir şeylerle bağlanmış ama tam karşılığını bulamadım. Acaba anlamı ne olabilir?

30.09.2013 09:30:59

Alaaddin

Rüyamda yol kenarında bir bayandan küçük bir kağıda yazılı not aldım ama adres mi ne yazıyor, bilmiyorum. Ne anlama geliyor?

07.11.2013 13:05:47

Esin

Rüyada, elinde kağıdın yanığını görmek ne anlama geliyor?

30.05.2014 12:19:08

Ozan T.

Rüyada soru kitapçığı gördüm. Kağıdın üstünde sorular vardı. Ne anlama gelir? O soruları da çözmeye çalışıyordum.

27.06.2014 11:41:11

Fatfatma

Ben rüyamda eşim yanımdayken güzel şeyler yazıp atıyor muşum seni seviyorumu hatırlıyorum. Eşim “Bir bakayım” diyor kağıdı. Tedirgin oluyorum ama göstermiyorum. Karşı koltukta oturan enişteme bir şeyler yazıp yine geri atıyorum.

05.11.2014 18:03:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook