ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Karpuz Görmek

Bakınız; Kavun ve Karpuz.

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.

Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.

Mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir.

Rüyada karpuz görmek tatli ise, hayir ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek, tatli olmasa bile, kavun görmekten hayirlidir. Küçük karpuzlari görmek, büyüklerini görmekten hayirlidir. Kirmani'ye göre; rüyasinda mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sikintidan kurtulur. Evinde bir çok karpuz oldugunu gören, gayet zor bir belaya düser. Bir rivayete göre de mali çogalir. Abdulgani Nablusi 'ye göre ; vaktinde olmak sarti ile karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir ese delalet eder. Içi bosalmamis ve bozulmamis karpuz görmek ve yemek, vücut sagligina delalet eder. Ibn-i Sirin'e göre; karpuz yemek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayi gören eger tutuklu ise tahliye edilir.

Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız, arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.

Rüyada karpuz görmek; sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.

Karpuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Cevdet

Selamün Aleyküm, ben rüyamın tabirini alamadım, hep aynı. Ben yemiyorum, almıyorum sadece misafirime kesip ikram ediyorum. Bu ne demektir? Bunun cevabını rica etsem tekdüze cevaplar mısın? Mısır’daki Amon Tapınağı’nın kahinleri gibi tek cevap başka bir şey yok. Hangi sayfayı açsam aynı o zaman deyin ki tek cevapta karpuz görmek şudur diye.

19.07.2013 10:04:32

Malibu

Misafir olarak gördüğünüz kişileri tatlı sözlerle veya arkalarından söylemlerinizle kendi menfaatinize göre yönlendireceğinize ayrıca bir toplulukta çok konuşulduğunuza bu yüzdende söylemleriniz konusunda dikkat etmeniz gerektiğine alamettir.

08.09.2015 16:44:37

Memet K.

Sadece rüyamda büyük büyük karpuzlar gürdüm. Ne anlama gelir, anlamadım?

29.12.2013 20:32:44

Ahmet

Kamyonda yüklü vaziyette karpuz gördüm. Vefat etmiş amcamla beraber, küçük karpuzları satmak için pazara götürüyoruz.

04.01.2014 13:56:19

Nezir Ü.

Rüyada oruçluyken bir dilim karpuzu tam ağzıma atacakken uyandım. Cevap için teşekkürler.

10.07.2014 23:15:07

Sanem

Selam. Ben hiçbir şey anlamadım karpuz gördüm pek büyük değildi birkaç tane evde gördüm ve ben getirirken elimde 5-6 parçaya ayrıldı tadı çok güzeldi. Birde aşurelik buğday gördüm kavunda birkaç tane ama ondan yemedim. Eski kaynanamı, eltimi, görümcemi de gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Musluktan akarsu birde.

13.09.2014 10:52:24

Asım K.

Rüyamda manevi annem bana güzel bir karpuz koparıp verdi al ye diye. Anlamını rica ediyorum.

27.10.2014 14:34:38

Ferat

Merhaba, rüyamda büyük bir dağın içinde, (cennet gibi bir yer) yemyeşil alanda dolandım. Çok güzeldi. En sonunda oradan çıkmadan önce benim boyumun yarısını düşünün o boyutta bir dilim karpuz aldım ve çıkış için yola koyuldum. Çıkışa gitmek içinde dağın etrafını dolanıp en tepesine doğru gitmek lazım. Dağın içi dediğim yer çukur o bahçe. Neyse çıkışa vardıktan sonra kapısı da yüksek bir yer tırmanarak çıkmak gerekiyor. Karpuz dilimini bir parça beze bağlayıp ayağıma bağladım, tırmanarak kapıyı aştım. Bu rüyayı yorumlar mısınız size zahmet? Teşekkür ederim...

13.01.2015 16:13:59

Hülya K.

Rüyada, bulgur pilavının içinde karpuz parçaları görmek ne anlama gelir?

10.02.2015 21:21:55

Burak K.

Ben rüyamda bir karpuzun 2 ye ayrıldığını gördüm ve bir tarafı kıpkırmızıydı, diğer tarafı ise bembeyazdı. Ne manaya geldiğini merak ediyorum.

03.04.2015 11:49:24

Mehmet ali

Rahmetli annem bir eve tonlarca karpuz yığmış. Aradan bir yıl geçtiği için karpuzlar bozulmuş, çürümüş.

20.04.2015 23:50:16

Mehmet M.

Selamünaleyküm. Ben rüyamda tarla gibi bir yerde bir bahçe gibi bir yerde kar olduğu halde ben ve tanımadığım yaşça benden büyük amcalarla karpuz topluyordum.

15.02.2016 07:48:57

cicek

Koca mantarla gibi bir yamacın yüzü komple dilimlenip yenilmiş karpuz kabuklarıyla dolu biz üzülüyoruz bize kalmamış hep yemişler diye bakakalıyoruz

24.06.2016 09:21:40


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook