ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kaya Görmek

Basiretli hareket etmeye, uzun ömre, sebat etmeye, ev ve binite, nezaketsiz ve kaba insana yahut sabırlı ve kanaakar bir kadına, Yerleşim alanlarında görülen büyük taşlar ucuzluk ve bolluğa, Dağlarda görülen kayalar, insanlardan uzak yaşayan katı kalpli kimselere, İrice bir taşı delmek yahut ona bir şekil vermeye çalışmak, bir konuyu araştırmaya , Dağlardan kopup gellen ve bir yerde duran kayalar gafil ve cahil kimselere delalet eder.

Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.

Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.

Zengin, mevki sahibi, hatırı sayılır kişi olarak yorumlanır.

Rüyada görülen kayalar sabirli bir kadina isarettir. Kayalar, islerde basiretli hareket etme/e, sebatli olmaya. uzun ömre. hayvanlara ve binaya isarettir. Kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye isarettir. Rüyada sehir içinde görülen büyük taslarin çoklugu, ucuzluga ve bolluga isarettir. Eger kaya söhrete isarettir ise, o söhret uzun bir müddet devam eder. Kadina isarettir ise sabirli ve kanaatkar olur. Daglarda bulunan büyük taslari görmek, kalpleri kati bir takim adamlara isarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indigini veya onu yerinden oynatmaya çalistigini görse, bu rüyanin tabiri daglarin tabiri gibidir. Dagdan kopmus ve yere düserek kullanilamayan büyük kayalar, ölülere isarettir. Bazen de bu rüya, kalbi kati. gafil ve cahil kimselere isarettir.

Kaya rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Bodrum Fatih

Merhabalar ben rüyamda mermer fabrikam varmış. Bir bej mermer gerekliymiş ve bir büyük kütle kaya buluyoruz zoraki onu kırmaya çalışıyoruz ki rengini görelim sonuçta kırıyoruz ama istenilen renkte değil. Not: Geçmişte benim mermer fabrikam vardı ama o işimi yaklaşık 4 yıl oldu tasfiye ettim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

29.07.2013 18:07:05

Zencefil

Merhaba. Hayır olsun, rüyamda deniz görüyorum, çok derin ve temiz bir deniz. Ben kayalıkların üstündeyim sonradan yığılmış çok büyük kayalar var ve korkuyorum. Oradan denize atlayıp karşıya geçmem gerek ama kayalar beni çok ürkütüyor, ayağımın altındaki bazı taşlar oynuyor. Böyle derken deniz bir anda düz bir zemin oluyor ve karşıya geçebiliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

25.08.2013 09:26:57

Burcu

Ben rüyamda denizde küçük bir teknedeydim. Etrafımda dolaşan köpek balığından kaçmak için, oradan ıslanmış büyük bir kayaya atladım. Bu ne demek?

01.12.2013 11:18:20

Antalya

Rüyamda dağdan kayalar yuvarlanıyor, üt üste üzerimde çadır gibi oluşuyor. Dev gibi kayaları kollarımla kaldırıyorum. O kadar ağır ki kayalar kaldırdığım yerden çatlıyor. O anda uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

28.10.2014 09:16:03

Esma

Ben rüyamda koca koca taşların gökten yağdığını görüyorum, herkes kaçıyor ama ben kaçıyorum. Ben de kaçan insanları izliyorum sonra gökten bir yıldız önüme düşüyor. Ben yıldızı elime aldığımda taşlar iyice büyüyor ve herkes “Kıyamet kopuyor” diye bağırıyor ama ben hep dua okuyordum, hiç korkmuyordum. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

25.04.2015 12:07:10

Ferhat

Bir dere yatağı gibi bir yerde üzerinde köprü vardı altında beyaz taşlar üzerlerinde yürürken beyaz orta büyüklükte yılan gördüm bir yakınım geçip gitti ama ben yılana bakıyordum ve aşağı da daha büyük yılan gördüm çamurda vardı ama taşların üzerindeydim ve ölü yılanlarda gördüm.

06.11.2015 23:47:57


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook