ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kıyma Görmek

Hazmı kolay güzel rızka, geçim vasıtalarına ve el sanatlarına, Birini kıyma yemeğine davet etmek, ona gadretmek için birinden yardım istemeye, Kıyma bazen beden zafiyetine ve halsizliğe delalet eder.

Hastalık haberidir.

Rüyada kiyma görmek, kismetle yorumlanir. Rüyasinda eti kiyarak kiyma yaptigini görmek, geçimini yoluna koymak için bazi çarelere basvurduguna delalet eder. Kiydigi kiymayi dagittigini görmek, bazi çevrelerden yardim görecegine isarettir. Bazi yorumculara göre rüyada kiyma görmek, ticarette kar getirecek yollarin arastirilmasi olarak yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kiyma pisirdigini ve halka yedirdigini gören kimse, kazanç yollanm çarsi ve pazan ilgilendiren durumlari veya bir meslek ögrenmek için para sarfeder. Rüyada bir kimseyi kiyma yemegine davet etse, davet eden kimse davet ettigi kimseden bir adami ezmek için yardim ister.

Kıyma rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülsüm B.

Ben rüyamda insan eti kıyma yapılmış büyük bir tepsiye dökülmüş etin yarısı simsiyah iki tanımadığım kişi çiğ olarak tepsinin başına oturmuş yiyorlardı. Ben yemedim, hatta tiksindim...

23.09.2013 20:18:14

Şerife G.

Bir gruba katılacaksınız. O grup, tanıdığınız ya da tanımadığınız bir insanın acımasızca dedikodusunu yapacak. Siz bu durumu yanlış olarak görüp onlara katılmayacaksınız.

14.04.2014 09:36:26

Yusug

Kızım rüyasında dikiş nakışa gidiyor ve orda nöbetçi oluyor. Oraya da yemek olarak pizza yapıyor. Daha sonra hocası kızıma “Bu kıymalı olur, bunu biz kıymalı yapıyoruz” der.

23.12.2014 22:30:18

Ali Nail B.

Ben rüyamda çiğ kıyma gördüm, bir tepsi dolusuydu. Buzdolabına yerleştirmek isterken kardeşim “Yarısını koy, yarısını köfte yapalım” dedi ve pişirerek köfte yaptı ama yemedik. Ne anlama geliyor acaba?

12.01.2015 21:16:53

Aysısıısıı

Rüyamda yeni bir ayakkabı giydim. Ayakkabı benim ayağımı sıktı. Ablama ayakkabıyı verdim. Ablam giyerken ayakkabının içinde kıyma doluydu. Bu ne demektir?

03.02.2015 10:01:35

Meral C.

İki torba kıyma alıyormuşum birine param varmış diğerine param yetmiyormuş üzülünce parasız veriyorlarmış deniz kenarındaymışız.

07.11.2015 18:09:45

Arman

Buzlukta bolca kıyma dizileri görmek, kıyma kitleleriyle dolu buzluk görmek ne denektir? Neye yorumlanır?

13.11.2015 10:09:26

Şirin Meryem

Rüyamda kıyma sote yapmışız sofrada hatırlayamadığım üç beş kişiyle yerken sürekli içerisinden küçük beyaz kurtçuklar sofraya çıkıyorlardı. Kimisini saklıyorum ama sonrasında herkesin haberi olduğunu üstelikte herkes bile bile yemiş sonradan benim midem bulanıyor ve de yemeyi bırakıyorum.

09.04.2016 08:32:23


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook