Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kız Görmek

Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.

Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

Rüyada bir kız çocuğu görmek,birçok sıkıntıdan sonra mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir.

Kız güzel ise iyi ve neşeli günlerin yaklaştığı habercisidir.

Rüyada kiz görmek güçlükle yorumlanir. Bazi yorumculara göre, kiz, açilmayan kapi olarak tabir olunur. Rüyasinda bekar bir kizla tanistigini görmek, tüccar ise zorlukla para kazanacagina. memur veya isçi ise maas ve ücretlerini geç alacaklarina; sanatçi ise eserlerini satmak için zorluk çekecegine isarettir. Rüyada kiz görmek, bazi tabircilere göre, üzerinde mahsul alinacak verimli bir topraga, çiftlige ve tarlaya da delalet eder. Kiz çocugu genellikle bollukla yorumlanir. Rüyada yeni dogmus bir kiz çocugu görmek, hayatta bekledigi en büyük müjdeyi alacagina isarettir. Emekleyen bir kiz çocugu görmek, islerinin yavas yavas yoluna girecegine; yürüyen bir kiz çocugu görmek, islerinin yolunda olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kiz görmek rütbeliler için güçlüktür. Bazen bekar kiz görmek binege, menfaatii araziye isarettir. Bazen de bekar kiz rüyasi gam ve kedere ve imkanlarin güçlenmesine isarettir. Bir kimse bekar bir kiza rastladigini görse bir mülke malik veya ticaretinde kazanca nail olur.

Rüyada kız çocuğu görmek, birçok sıkıntıdan sonra sonunda mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Güzel bir kız çocuğu, mutlu, düzenli bir aile hayatına işarettir.

Rüyada kız çocuğu görmek, birçok sıkıntıdan sonra sonunda mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Güzel bir kız çocuğu, mutlu, düzenli bir aile hayatına işarettir.

Kız rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

14
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

elif

Rüyada yürüyen bir kız çocugu gördüm, kaybolmuştu ve ben onu evine ulaştırıyordum.

06.07.2013 12:41:50

ihsan

İki gündür rüyamda kadınlarla kavga ediyorum . Bu geceki rüyamda kavga ettiğim kızı bıçakladım. Aynı rüyada hasta olan arkadaşımı da gördüm. Neye yorum yapmam lazım çözemedim.

16.07.2013 08:14:00

sibel

Ben dün rüyamda doğmamış [kordonu kesilmemiş] kız çocuğu gördüm. Bu neye işarettir.

17.07.2013 18:33:10

Nurettin A.

Sevdiği kızla yemek yediğini görmek, neye delalet eder?

28.07.2013 15:15:55

Ersan

Hizmetiniz için teşekkürler.

03.08.2013 13:16:28

Ruya

Merhaba ben rüyamda bir kız çocuğum olduğunu gördüm ama doğurmadım. Cenin gibi bir şeyin içinden çıkardım. Ayrıca hamile de değilim ve bu çocuk çok güzeldi, doğar doğmaz saçları uzadı, konuşmaya başladı ve çok akıllıydı, ne söylersem yapıyordu. Anlamını merak ediyorum. Teşekkür.

28.10.2013 18:39:26

Gulcan

Ben rüyamda bir kız çocuğu gördüm. Bir kişinin kucağında oturarak ama sarı saçlı, sarı kıyafetli ve sarı bir kızdı. Birazda benim çocukluğuma benziyordu ama çok şirin çok tatlıydı. Sevmek istedim, sanki o benmişim ya da yakınımmış gibiydi. Bu ne anlama geliyor?

28.11.2013 18:50:16

Sabirsiz

Gerçek hayatta eski sevgilimin vefat eden annesi, rüyamda benim evime ziyarete gelmiş. Mutfakta kime ait olduğu belli olmayan bir tabak çorbayı lavaboya boşaltıp, bulaşığımı yıkıyor. Ben mahcup olup, “Hoş geldin, teyze” deyip elini öpüyorum. Beraberce divana oturuyoruz. Kendisi genç ve bana güzel bakıyor. Ama hiç konuşmuyor. Yorumlarsanız sevinirim.

07.01.2014 12:27:31

Bilemedimyala

Rüyada kız istemek, istemeye gitmek, ne demektir?

19.01.2014 09:43:23

Seçkin

Rüyamda birde fazla kız ve erkekle aynı anda oturup, sohbet ettiğimi gördüm. Sizce neye yorumlanır?

27.01.2014 13:18:18

Mehmett

Rüyamda siyah elbiseli bir kız gördüm. Birlikte yürüyorduk ve koluma girdi. Yürümeye devam ettik. Orda uyandım. Cevabını mail olarak mı atıyorsunuz acaba?

03.03.2014 20:48:39


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim