Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kol saati Görmek

Rüyada bir insanın kol saati vermesi ya da alması, iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olduğuna veya pek yakında birbirlerine yardımda bulunacaklarına yorumlanır.

Rüyada bir insanın kol saati vermesi ya da alması, iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olduğuna veya pek yakında birbirlerine yardımda bulunacaklarına yorumlanır.

Kol saati kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kol saati görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kol saati rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Bediha

Rüyamda erkek kuzenimin bana bir kutu verdiğini gördüm. Kutunun üstünde soyadım yazıyordu. Kutu bayağı küçüktü. Yüzük kutusu kadar bir şeydi, içini açtığımda bir kolye, kol saati, küpe, ( demir bir yayın ortadan kesilmiş haliydi) yüzük (ama yüzüğün alt kısmı beyaz boncuklu üst kısmında saat var.) Bunları gördüm ve hepsinin rengi de aynıydı. Siyah ve kahverengi ve rüyamda sürekli tanıdığım kişileri görüyorum. Hep aynı kişiler. Bu ne anlama geliyor sence?

01.09.2013 16:41:35

Memet K.

Babamın arkadaşı babama bir kol saati hediye etti. Babam da “Ben kullanmam” dedi sonra amcam “Bana ver” Dedi. Ben de istedim ve babamın arkadaşı saati benim koluma taktı. Çok şık ve değerli bir saatti.

30.11.2013 17:36:10

Mehmet

Rüyamda eşimin kolunda saat gördüm. Normal hayatta takmaz. Bayan saati idi takmış olduğu saat.

05.03.2014 08:47:09

Anna

Rüyamda parfüm almak istiyordum. Birkaç tane denedim ve beğenmedim ama “Kol saatinin hediyesi olan parfüm orijinal ve tam sizin istediğiniz gibi” dediler. Onu aldım. Kol saati uzun bir bezin üzerinde, taşlı, derili bir şekilde saatti. Koluma taktım ama tüm kolumu kapladı. “Bunu bana öğretin” dedim ve orda katlamaya çalışıyorlardı. O sırada uyandım. Sizden çok rica ediyorum. Teşekkürler.

09.04.2014 12:37:45


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim