ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kopek balığı Görmek

Rüyada köpek baligi serefli bir kisi ile yorumlanir. Rüyasinda köpek baligi görmek, hayatta yenilmek bilmeyen bir dostla tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada köpek baligini görmek, himmet sahibi, serefli ve soylu bir zata isarettir.

Kopek balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kopek balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kopek balığı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Serpil O.

Evde köpek balığı görmek ve bir erkeğin bacağını koparması, nedir?

10.01.2014 23:29:35

Sevil

Deniz karanlıktı ve içinde çokça köpek balığı vardı. Ben onlara bakıp “Ne kadar kocamandı” diyorum. Sonra yeğenim “Köpek balığı, bunlar” diyor. Ben “Bu denizde nasıl yüzeceğiz, biz?” diyorum.

11.01.2014 11:59:09

Ahmet A.

İlk gün rüyamda bir Hintli ile kuranı kerim okuyordum ve sonradan “Hangimiz güzel okuyoruz?” diyorduk, birbirimize. 2. gün ise denizde yüzerken, büyük bir köpek balığı görüyordum. Kıyıya geldiğimde ufak bir köpek balığı vardı, yanımda. Ben onu kuyruğundan yakalamıştım. Köpek balığı çekiç başlıydı. Lütfen yardımcı olursanız, çok sevinirim.

17.01.2014 20:31:54

Melek

Erkek kardeşimle birlikte denizde yüzerken köpek balığı yanıma geliyor. Ben burnuna dokunarak onun yüzüm ona dönük, elim burnunda beraber yüzüyoruz ve ben de videoya kaydediyorum. Sonra da yanımızdan bir şey yapmadan çekip gidiyor. Eve gelip anneme gösteriyorum. “Hadi bir şey yapsaydı” diyor bana. Ben de “O bir şey yapmıyor, alışmış” diyorum. Yorum yapıp gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler.

21.10.2014 09:32:10

CDS

Merhaba, rüyamda denizde yüzerken altta birden çok büyük, beyaz köpekbalığı olduğunu görüyorum ve korkuyorum. Fakat bana hiç zarar vermiyorlar. Hatta galiba aç değiller diye düşünüyorum. Bu denizde yüzmeye devam ediyorum (galiba bir yere varmaya çalışıyorum, bot ya da kano gibi.) Bu rüyam konusunda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

28.07.2015 11:50:59

Esma Ç.

Bütün ailem okyanusun dibindeyiz masa var. Ben babama artık burada mı yaşayacağız diyorum evet kızım diyor sonra gözümü yukarı çeviriyorum balinalar köpek balıkları var bizi yerler burası bizim nasıl evimiz olur diyorum babam da sende dikkatli olacaksın onlar gelince kaçarız diyor rüya sanki gerçek gibiydi çok etkilendim yardımcı olur musunuz?

31.10.2015 19:59:44

irem esra

Gelin elinde ip ipe bağlı yüzük parmağı denizin ilerisinde gidiyor fotoğraf çekinmek için arkasında köpek balığı yüzüyor köpek balığını görünce gelini çektik

23.06.2016 00:24:29

Edanur.

Ben rüyamda birçok köpek balığı gördüm ve bir denizin ortasındaydım ama denizin suyu çok bulanık bir suydu ne anlama geliyor acaba? Lütfen cevabı çok çabuk olsun lütfen.

24.03.2017 18:56:49


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook