ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Köpek balığı Görmek

Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır.

Düşmanlarınız ve sizi kıskanan sahte arkadaşlarınız var. Dikkatli olun.

Köpek balığı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Köpek balığı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Köpek balığı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Bora

Rüyamda karanlık bir denizin sığ bölgelerindeydim. Yanımda biri vardı, lakin hatırlamıyorum. Elimde de sopa gibi bir alet vardı. Çeşit çeşit köpek balığı saldırıyordu. O sopayla da yanımdakini ve kendimi korumak için, köpek balıklarını uzak tutmak için, onlara vurmaya çalışıyordum. Bazen o sığ olan yer derinleşiyor, içine düşüyor. Köpek balıkları ile yüz yüze geliyordum sonra yine sığ tarafa geçip uzak tutmaya çalışıyordum. Sizce bu rüyayı neye yormalıyız?

02.01.2014 00:46:53

İrem

Rüyamda gördüğüm bir olay hakkında yorum bekliyorum. Rüyamda bir eğlenceye gitmiştim sonrasında üzerimde gelinlik ve yanımda bir damat (damat olan kişiyi tanıyorum üzerinde dramatik var) ile bir kafese kapatılmışız, bir vinç ile denizin üzerindeyiz. Deniz berrak ve denizin içinde köpek balıkları var. Bir ayakkabımız denize düşünce hepsi aynı bölgede sıçrıyorlar. Bu ne anlama gelir?

07.03.2015 07:31:01

MİSAFİR

Denizdeydim ailemle hep ya “Köpek balığı falan gelse” diyordum. O anda annem başını suya batırdı sonra bir baktık köpek balığı geliyor, annem dokundu hafiften annem de korkudan çırpındı (yüzme bilmiyor ve suyun içinde çırpındı) sonra birden durdu ve batmaya başladı. Ben hemen balığı ittim korkudan ve acıdan ben de gözlerimi kapayarak suyun içine girdim. O anda hayal meyal babamla kardeşimin annemin yanına koştuğunu gördüm. Tam suda batıyordum ki birden uyandım (bilinçaltı da olabilir) çünkü biz annemle dizi izlerken bana suda nasıl nefes tutabildiğimi sormuştu ama hiç bilinçaltıma gireceğini düşünmemiştim. :((

25.07.2015 16:17:09


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook