ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kuran- kerim Görmek

Rüyada kuran görmek, iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüya olan Kuran görmek rüya sahibinin Tanrı tarafından i korunduğunun işaretidir. Hasta bir kimse rüyasında Kuranı Kerimi görürse, hastalıktan kurtulur. Kuranı Kerimi satın aldığını görürse, o kimse her türlü kötülükten kurtulur.

Kuran- kerim kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kuran- kerim görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kuran- kerim rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Vekin

Ben rüyamda Kuran-ı Kerim’i gördüm ve karımla beraberdim ve baldızım da yanımızdaydı ve bana dediği bu “Tövbe et ve elini kurana bas ve tövbe et” dedi, karım. Ne anlama geliyor sizce?

05.08.2013 15:34:44

Pınar44

Merhaba, kızım 9 yaşında rüyasında Kuran-ı Kerim'e elini sürmediği halde yırtıldığını görüyormuş ve kızım yırttı zannedip onu uçurumdan aşağıya atmışlar. Bir yorum yapabilir misiniz?

06.05.2014 11:11:20

Baybars

Kur’an okunan bir yerdeydim alt katta ve üst katta sesli Kur’an okuyorlardı. Ben diz kapağına kadar açık bir şekilde bir alt kata, bir üst kata merdivenlerle inip çıkıyordum. Ben okumuyordum.

24.06.2014 22:28:02

Nuray

Selam. Rüyamda sepet içinde Kur’an-ı Kerim ama köpeğim Kur’an-ı Kerimden bir sayfa çekti, ağızına aldı. Sayfanın yarısı ağızında, öyle bekliyor. Kızdım “Ne yapıyorsun?” diye uyandım. Hayırlara vesile olsun inşallah. Teşekkürler.

14.01.2015 22:04:16

Derya

Kur’an’ımı kaybettim ve çok ağladım. Birisi “Ben sana alırım” dedi. Ben yine de ağlamaya devam ettim. Kur’an’ın yerini bilen biri bana “Ben sana dolu bir yastık verdim, onu getir. Sana Kur’an’ın yerini söyleyeyim” dedi. Ben yine de ağladım ve okudum. Kur’an’ın birçok sayfası yoktu. Özellikle Yasin’in sayfaları yoktu.

08.02.2015 15:06:44

Murat

Rüyamda eşimin elinden kur ‘anı kerimi aldım, alır almaz cin çarpması gibi bir şey yaşadım anlam veremedim.

11.05.2017 18:06:28


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook