ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurbağa Görmek

Kulluk vazifelerini yerine getiren kimseye; kimseye zararı dokunmayan, temiz ve mütevazi bir kadına; kurbağa topluluğu hilekar kavimlere, açıktan zikir yapan yoksullara, züht ve takva ehli insanlara yahut bekçilere, Kurbağalarla beraber olduğunu görmek kkomşu ve yakınlarıyla güzel sohbet etmeye, Kurbağa eti akraba ve yakınlarından az bir menfaate yahut mülke nail olmaya, Kurbağa avlamak akranlarını alt etmeye, Kurbağaların bir yere yahut yerleşim alanına topluca girmeleri azaba, çıkmaları -dua ve niyaz, namaz ve sadaka ile- azabın kaldırılmasına, Kurbağaya rastlamak faziletli, salih bir kimse ile anlaşmaya delalet eder.

Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkan seçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın.

Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkan seçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın.

Eğer bir kurbağa gördüyseniz, çok yakın bir dostunuz olduğuna işaret eder. Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır.

Geveze dost, arkadaştır. Kurbağa sesi de dosttan gelecek haberdir.

Rüyada kurbaga görmek, size sevmediginiz ve onun da size karsi kini ve nefreti olan bir kadin tarafindan fenalik gelebilecegine isarettir,

Çok yakın bir dostunuz olduğuna işaret eder. Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır. Onun dediklerini ciddiye alın.

Çok yakın bir dostunuz olduğuna işaret eder. Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır. Onun dediklerini ciddiye alın.

Kurbağa rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

20
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

fusun

Rüyada kurbanın derisini yüzerken görmek anlamı nedir acaba?

10.07.2013 16:47:33

Ceylin

Rüyamda biri benim üzerime kurbağaları attı ve ben bağırarak uyandım. Birisi saçlarımda kaldı. Hayır mıdır, şer midir? Cevabı verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

30.07.2013 13:38:43

Selma E.

Rüyamda bir kurbağa sırtımı hafiften tırmalıyordu ve irkildim, uyandım.

27.08.2013 23:29:44

Emoş

Rüyamda tek tek sırayla gelen kurbağalar gördüm ve sadece bana bakıyorlardı, hiç zarar vermeden, anlamı nedir?

03.11.2013 14:16:50

Melis

Hiç zarar vermediyse bir arkadaştan ihanete uğrayabilirsin demektir. Dikkatli olmalısınız.

30.05.2014 09:49:41

Müjde atom karınca

Rüyamda kocaman bir kurbağa gördüm. Bir süre beni izliyordu sonra peşimden gelmeye başladı. Çok garip bir ses çıkarmaya derin derin nefes almaya ve her nefes alışında da gittikçe büyümeye başladı. Bir ses “Sana tükürük atacak” dedi. Ve o an iki tane genç çocuğu önüme tuttum, atacağı salgı bana bulaşmasın diye. Kurbağanın salgıladığı şey, o gençlere geldi. Yemyeşil bir sıvıydı, çok tiksiniyordum. Sonra yine kaçmaya başladım. Bunlar ne anlama geliyor? Uyku tutmuyor. Tüm bunlar ne anlama geliyor, cevap verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler...

20.11.2013 00:59:46

Zelal

Rüyada kurbağa öldürmek ve bulanık suda kurbağa görmek ve çorabımın içinde ölü kurbağa görmek nedir?

20.03.2014 08:57:04

Deniz K.

Arkadaşlar, ben rüyamda kurbağa için kavga eden insanlar vardı. Ben de annemden kurbağa istedim. Alıp bana verdi. Ben de ısırdım sonra kurbağayı dışarı attım. Bu ne anlama geliyor? Lütfen cevap verebilir misiniz?

21.04.2014 22:15:39

Damla

Rüyamda birisi “Kurbağa var burada” dedi. Ben de yanına gittim. Küçük sarı bir kurbağa vardı, kavanozu üstüne koydum sonra kavanoz ters döndü, içinde su beliriverdi. Kurbağa içinde eridi ve tekrar birisi gelip o erimiş kurbağalı suyu içti sonra ben de gittim, kustum. Sonra herkes “Niye içtin kız kustu!” diye kızdı o kişiye.

31.05.2014 09:53:37


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook