ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurban kesmek Görmek

Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

Kurban kesmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kurban kesmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kurban kesmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

20
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

akçay

Rüyamda büyük baş kurban mı yoksa adak mı bilmiyorum ama kestiriyorum. Ben kesemediğim için başkasına kestiriyorum yalnız kestirdiğim yerde kesilen kurbanın benim olmadığı benim olan kurbanın başka bir hayvan olduğunu iddia ettim ama sahibi bu senin kurban diye kesiyor. Kesen kişilerse benden bahşiş diye para yerine masat istiyorlar. Yorumlarsanız sevinirim.

17.07.2013 08:07:14

Erol

Rüyamda eşim ile birlikte su (göl gibi) üzerinde ayrı sandallarda aynı kurbanı kestik, eve giderken komşum ve babam ile karşılaştık. Onlar kurban kesemeyeceklerini söylediler ve kız kardeşimi boşanmış olarak gördüm. Kendisine boşandığı için çok kızdığımı gördüm. Rüyam ne anlama geliyor? Yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.

20.07.2013 10:34:16

Yener

Babamı kurban keserken gördüm, kurbanın derisini yüzüyordu. Bunun anlamını açıklar mısınız? Teşekkürler.

27.08.2013 17:21:29

Yorgun

Kurban kesimi sırasında yanlarında seyrederken kurbanı kesen kişi kaldırıp sırtıma koyuyor ve boğazı kesilmiş kurbanla boğuşmaya başlıyoruz. Bir süre sonra sırtımdaki kurban 35-40 yaşlarında bir erkeğe dönüyor, ikimizde yorulup kenara oturuyoruz ve ben sigara yakıyorum.

15.10.2013 17:42:17

Samir

Rüyamda bir koç ve amcam ve rahmetli dedem bana kestirdiler. Kurbanı ben kestim ve dualar okudum. Sonra da kendi 6 yaşlarında çocuğumu kestim, kan içinde oldum. Çok üzüldüm, içim yandı ama kestim çocuğumu. Kafasını ayırdım gövdesinden. Bu ne demek?

06.01.2014 08:53:23

İlhan

Rüyamda genç yaşta ölen kayınbiraderimin evine gidiyorum. Eşi, abisi, herkes orda ve ben kayınımı evin önünde görünce, başlıyorum ağlamaya. Hem ağlıyorum hem sarılıp öpüyorum. “Sen nasıl bizi bırakıp gittin” diye. O sırada evin önüne büyük bir boğa çekiliyor kesilecekmiş. Ölen kayınım kesecekmiş. Mesleği kasaptı. Ben ona sarılıp ağlarken, herkes ağlamaya başladı. O da hem ağladı sonrasında gülmeye başladı.

05.03.2014 14:45:43

Hasan

Rüyamda satırla kurban kesiyorum ama bu kurban bir insan daha doğrusu tuhaf bir insan. Böyle yaşlı gibi kel kafalı bir insan. Daha sonra bir kalabalık böyle tanıdığım arkadaşlar var. Bu kadar.

20.05.2014 09:00:32

Neriman Ç.

Geçenlerde ben de kurban bayramından birkaç gün önce kurban kestiğimizi gördüm. Bugün ise eşim de kurban kesiyormuş ama onun yanında ölen annesi babası ve kardeşlerini de görmüş hatta babasıyla konuşmuş. Neye çıkar bu rüyamız merak ediyorum? Allah hayırlara vesile etsin diyorum. Saygılarımla.

31.05.2014 09:19:04

Erol

Rüyamda ölmüş olan babamla birlikte kurban kestik. Bana nasıl kesileceğini gösteriyordu. Fakat benimle hiç konuşmadı, sadece işaret ediyordu. Daha sonra babam kayboldu ve annem başımda beni izledi, (annem yaşıyor) arada benimle konuşuyordu. Ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

19.02.2015 19:59:06

Fikret E. düzce

Rüyamda rahmetli babam ve diğer hisseler kurban kesiyorum. Rahmetli abimle rahmetli babam kesilen kurbanı paylaştırmadan “Bu küçük, anca bize yeter” diye traktör römorkuna koyarak giderler. Bu rüya neye işaret eder? Teşekkür ederim.

02.06.2015 09:02:22

Cem C.

Rüyamda amcamla birlikte kurban kesmişiz. Derisini beraber yüzüyoruz ve ben etin üzerine rakam yazmaya çalışıyorum yazamıyorum yazarken et parçalanıyor. Yazmaya çalıştığım bir sayı var ne anlama geliyor? Teşekkür ederim.

03.11.2015 18:39:19

gazen gulu

Kalabalık bir erkek sürüsü hepsi takım elbiseli ve büyük baş hayvan kesiyorlar bizde seyrediyoruz hocalar imamlar okuyup ufluyor sürekli. Beni en çok etkileyen kişi mi şu bizler orada o kesilen hayvana bakarken duvarın dibinden bir hayvan ayaklanmış geliyor ve yarı yerine kadar kafası kesilmeden derisi yüzülmüş hayvan sıcakta kuruyan deriyi yumuşatmak için sürekli kendini yalayıp duruyordu. Bu ne anlama gelir?

23.05.2016 10:49:54

Şah

Rüyada kendi oğlunu kurban kesmek ne anlamına gelir. Nasıl yorumlanabilir?

13.05.2018 21:16:09


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook