ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kurtarmak Görmek

Rüyada kurtarıldığınızı gördüyseniz, birtakım tehlikeler atlatacağınız veya birtakım zorlukları aşacağınız anlamına gelir.

Kurtarmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kurtarmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kurtarmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Meral

Ölmüş birini hapisten kurtarmaya çalışmak.

08.10.2013 00:38:52

Sinan

Rüyamda ayrı yerlerde biri kız çocuğu ve bir erkek çocuğunu suda boğulmaktan kurtardım.

05.11.2013 10:30:49

İlknur

Bir gemideydim, tsunami oluyordu. Önce kendimi bir bebek olarak gördüm. Sonra da o bebeğin babası olarak ve bebeği kurtardım. Kendimde kurtuldum.

26.01.2014 09:59:19

Eren

Oğlumu tersine ve çok güçlü akan bir su akıntısından “La ilave illallah” diyerek kurtardım. Sonrasında ortasında ateş yanan yarım daire şeklinde dizilmiş 3 tabut gördüm. Dini kitaplardan eğitim alan öğrencilerin olduğu yerdeydi. Öğrencilerden biri bu tabutların başındaydı. Oğluma kalp masajı ve suni teneffüs yaptı. Ağzından sular çıktı ve ayağa kalktı.

06.04.2014 07:21:26

Ayse H.

Birilerinden kaçarken tarihi binaya tırmanıp orda bir erkek bebek bulup onu papazların elinden yalanlarla kurtarmak. Bebeğin ismini koy dediklerinde 2 ismin arasında kalmıştım. Biri Fatih Sultan Mehmet ve diğeri de İbrahim paşa...

26.05.2014 02:56:45

Ali ( Gaz kesmez )

En yakın arkadaşımı suda boğulurken kurtardım, boğulan kişilere yapılan acil yardım metotlarını uygulayarak onu hayata döndürdüm.

24.06.2014 13:18:57

Karadağ

Rüyamda iki kez kız yeğenim havuza düşüyor. Ben iki kez onu havuza dalıp kurtarıyorum. Havuzun suyu temiz, kirli değil ama ben gerçek gibi yaşıyorum rüyayı ve gerçek gibi üzülüyorum yeğenim için. Ne anlam olabilir? Teşekkürler.

08.01.2015 16:09:14

Abdulhamit

Rüyamda bir köpeği kurtarıyorum suda boğulurken, ben onu çıkarıyorum. Nedir sizce?

26.04.2015 19:37:51

Hüzün

Rüyamda yolun kenarı dikenli sarmaşıkla çevrili arkasından aşağısı uçurum. Babam arkasına doğru sarmaşıkların üstüne düşüyor. Bende elinden tutup kaldırdım ve kurtardım.

25.12.2015 18:56:26

Murat U.

dDenizde hareket halindeki vapurun yüzmekte olan bir çocuğa çarpması ve bu çocuğun denizden bir başkası tarafından çıkarıldıktan sonra kendim tarafından Rabbime dua ederek çocuğa suni teneffüs yaparak onu hayata döndürdüğümü gördüm. Bu rüyanın tabirini öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

12.02.2016 15:06:55

Nurhan A.

Büyükçe bir köpek var kirli beyaz gibi rengi, ağzında civciv gördüm. Ağzından aldım civcivi kurtardım yaşıyordu civciv böyle pembemsi küçüktü seviniyorum cesaretime hayret ediyorum. Acaba ne anlama geliyor?

27.01.2017 21:34:05


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook