Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kuş Görmek

Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin kuş kötü ve üzücü habere, Su kuşları riyasete, özel vazifeye, deniz ve kara yolculuğuna, Kuşun insanın üzerine düşmesimisafir gelmesine, Kuşun baş, omuz ve diğer azaların üzerinde görülmesi kişinin ameline; beyaz kuş iyi ve temiz işe, alaca ve külrengi kuş karışık işe, siyah kuş kötü işe, Eşi hamile olan adamın üzerine konan kuşun kanadını kırması doğacak çocuğun uzun ömürlü olmasına, kuşun uçup gitmesi çocuğun kısa ömürlü olmasına, Güzel sesli kuşler ses sanatkarlarına, normal kuş sesi sesli olarak ağlamaya, Kuş kümeleri saltanata, altın ve gümüşe, Başın üzerinde kuşların uçması reislik yöneticiliğe, Gökten bir kuşuninerek insanın yanına gelmesi sevinçli haber yahut müjdeye, Kuşun gagası yaygın şöhrete, Kuş kanadı mala, kıymetli şeye, makam ve mevkiye, elbiseye, kılıca, bıçak ve süngüye, Üzerine kuşun pislemesi elbiseye, Akbaba ve diğer büyük kuşların bir kimsenin üzerine pislemesi meliklerin ve devlet adamlarının düşmesine, Kuş tuzağı yitiğin bulunmasına, ümit kesilen şeyin gerçekleşmesine, kaçak kimsenin yakalanmasına, Kuşun, yavrusuna ağzıyla yem vermesi kötü işlere, darlığa ve zina yapmaya, Kuş yuvası, insanlar

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir.

Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Haberdir. Kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder.

Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.

Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.

Kuş rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Berna12345

Rüyamda içi balık dolu, şişme çocuk havuzu gibi havuzlarda tüylü, renkli, çok güzel balıklar gördüm. Bazıları ölüydü bazıları canlıydı. Bir bardağın içine üst üste balık doldurdum o havuzdan sonra havuzun yanında yüzlerce yumurtadan yeni çıkmış gibi küçücük tüysüz iki tane, beyaz, uzun tüyü olan kuş vardı Onları da kanatlarından tutup üçer beşer o havuzun içine atıyordum. Rabbim hayırlaya çıkarsın. Bu ne anlama geliyor bulamadım.

10.07.2013 09:22:23

Purpulica

Ben rüyamda hasta kuş gördüm ve hasta olduğunu anlayınca uçması için serbest bıraktım. Bunun anlamı nedir?

19.07.2013 11:12:38

Chiristina12345

Benim rüyamda kuş evimizin içine giriyor ve kardeşim kalkıp onu eline alıyor. Bu nedir?

04.09.2013 11:50:02

Gül

Rüyamda bir sürü küçük kuşlar ölmüş görüyorum. Bizim kendi kuşumuzda onların arasında ama tüyleri kirlenmiş, çırpınmaya çalışıyor, onu alıyorum onların arasından. Yaşıyor ama tüyleri kirlenmiş. Gündüz niyetine, Allah hayırlara çıkarsın.

25.10.2013 07:54:01

Bediavan

Kuşun hızlıca üzerimden geçerek uçtuğunu gördüm.

06.11.2013 02:36:33

Aslı

Ben rüyamda büyük ama büyüklüğünü nasıl desem, aynı ev kadar. Tepemde uçuyor. Bir uzaklaşıyordu, bir yakınlaşıyordu. Sonra az bir şey daha gidince tepemde ejderha uçuyordu sonra biraz daha ben oradan uzaklaşınca karada suya batmış timsahlar gördüm ama hiç biri bana zarar vermiyordu.

14.11.2013 01:17:56

Yusuf K.

Rüyamda muhabbet kuşumun öldüğünü gördüm. Anlamı nedir acaba?

18.11.2013 09:48:40

Kdr

Rüyamda nerede olduğumu bilmediğim bir yerde yürürken muhabbet kuşu olarak algıladığım bir kuş elime kondu ve elimi gagalamaya başlamasıyla ürktüm. Kuşu kaçması için itelemeye çalıştım. Fakat elime yapışmış gibiydi. Diğer elimle kuyruğundan çekerek, korkutmaya çalıştım. Yine kaçmadığı için boynunu koparttım. Hayatımda çok etkilendiğim bir rüyaydı. Anlamı vardır, muhakkak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler dilerim.

06.02.2014 12:42:27

Prenses

Rüyamda eve kuş girdiğini gördüm. Havada uçan kuşların bir anda içerde kanat seslerini duydum. Dışarı çıkmaları için kapıyı açıyordum, çıkmadılar. Sonra uyandım. Neye delalettir?

17.02.2014 08:37:06

Sude Naz

Akbaba gökyüzünde göç yapıyordu rüyamda. Acaba ne demek? K. Maraş. Sude naz.

02.03.2014 07:34:47

Zelal D.

Rüyamda beş on tane kırlangıç kuşu uçtu ve bir tane güzel yavru yerde kaldı. Kül rengindeydi. Uçamadı. Yavru olduğu için uçmayı bilmiyordu. Ben onu elime aldım ve birkaç tane kedi bana, onu almak için saldırdılar. Onu benden aldılar. Onu yerken kedinin ağzında farekuyruğu gördüm. Galiba ağzında fare oldu. Allah hayırlara çıkarsın. Ne anlama geldiğini söylerseniz sevinirim.

02.03.2014 17:24:36

Sezz

Rüyamda mavi bir kuş geldi ve benim başıma kondu. Muhabbet kuşu gibi neşeliydi ve benim hoşuma gidiyordu. Bunu yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. İyi akşamlar.

13.03.2014 21:06:44

HKNP

Rüyamda ölü kuş gördüm 2 tane. Bir tanesi boş bir havuzun içinde, diğeri dışarda. Nasıl yorumlanır? Teşekkürler.

01.04.2014 09:02:12


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim