ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Mermi Görmek

Ani ve iyi haber, yardımdır.

Mermi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Mermi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Mermi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Metin

Merhaba; akşam gördüğüm bir rüya ile ilgili size danışmak isterim öncelikle bir yerde abdest aldığımı görüyorum sonra askerler tarafından esir alındığımı görüyorum. Komutana bir şeyler söylüyorum ama ölüm emrimi veriyor sonra iki asker beni öldürmeye götürüyorlar. Beni döveceklerini söyleyen askerlere karşılık vermiyorum “ Tamam” diyorum. Sonra karanlık bir kalabalık içinde beni vurdukları mermi elime geçiyor ve kaçıyorum. Peşimden gelen askerler deniz kenarı gibi bir yerde, askerler sahilde kaçmaya çalışan insanlara ateş ediyorlar. Ben de onlardan yukarı da bir yerde üzerime bir şey örterek saklanıyorum.

22.07.2013 13:16:10

Ayse

Rüyamda sırtıma isabet eden 16 tane mermi giriyor. Mermilerin girdiği yerler, fındık büyüklüğünde delik delik oluyor. Ancak kan akmıyordu.

14.02.2014 09:20:52

Kahraman

21 tanede bana sıktılar sırtıma.

20.12.2015 18:58:40

Mert

Rüyamda avcumda duran üç tane mermi gördüm. Bu kadar, devamı yok. Lütfen yardım edin.

21.02.2014 00:25:27

Mehmet

İyi akşamlar. Rüyamda beni ve eşimi kaçırmışlar bağlamışlar. Ancak ellerinden ben kurtulup kaçtım ve bana doğru tabancayla ateş ettiler ve vuramadılar. Mermi önümde kayalardan isabet etti. Sonra eşimi kurtarmaya gittim .Gerisini hatırlamıyorum. Ancak hava kararmak üzere olduğunu hatırlıyorum. Yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

19.12.2014 20:23:21

Meh-tan

Rüyamda sırtıma üç tane büyük mermi girmişti fakat başları görünüyordu. Parmaklarımla teker teker çıkarıyordum.

13.07.2015 13:23:01


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook