ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Mesaj Görmek

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı gördüyseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Mesaj rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ela

Rüyamda eski erkek arkadaşımın bana bir günaydın mesajı attığını gördüm. Ne anlama geliyor acaba? Yine birlikte olabilecek miyiz? Şimdiden teşekkürler...

24.07.2013 10:39:04

Xxesra

Gece yatarken ayrıldığım sevgilimi görmek için dua edip yattım. Hayırlısı ne ise onu diledim. Öncesinde çok karışık rüyalar gördüm, hatırlamıyorum da ne gördüğümü. Ama tam uyanacağım vakit bir mesaj ve “Yeter artık konuşalım” diye bir yazı. Tam o an uyandım ve telime baktım hiçbir şey yok.:( Biz şimdi hiç konuşmuyoruz ve ilk adımı kesinlikle o atmalı, hatalı olan o. Gerçekten mesaj atar mı?

05.11.2013 09:32:50

Mid43

İyi geceler. Ben hacdan sonra kafilemdeki bir kızın Facebook'unu buldum. Ve o kız ile ciddi olduğumu belirttim. Ama maalesef olmadı. Hayırdır inşallah! Ve yanlış hatırlamıyorsam rüyamda şunu görmüştüm. Ben kız ile yazıştığımız mesajları sildiğimi. Ve 1-2 gün sonra Facebook'a baktım, kız oradan kendini sildirmiş. Bunlar ne anlama gelebilir? Şimdiden şükranlarımı sunarım. Selamlar saygılar, M.I.D.

18.12.2014 01:19:20

Esra S.

Rüyamda ayrıldığım sevgilim bana mesaj atıyordu. İlkten selam yazıyordu, ben de selam yazdım. Nasılsın yazdı. İyiyim, sen nasılsın yazdım. Sizce bu ne demeye açıktır? Ayrılalı 1 ay olacak.

07.06.2015 15:09:50

Zeynep B.

Benim iki hafta önce ayrıldığım sevgilim hep mesaj atıyor bana rüyamda gerçek hayatta ben ona mesaj attım daha cevap gelmedi ama rüyamda gördüm mesaj atmış ve diyor ki ne kadar da anlamsız bir mesaj, lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim.

04.10.2015 11:50:47

Elif K.

Rüyamda bana telefonum kapalıyken kim aradı mesajı geliyordu ve birçok kişi aramıştı tek tek geri dönüyordum arayanlara ne anlama geliyor?

01.12.2015 09:53:52

Sevinç K.

Rüyamda sevdiğimden mesaj geliyor ama ben bir türlü mesaj atamıyordum.

16.01.2017 15:46:02

Nurten

Rüyamda ayrıldığım nişanlımın Facebook’ta kalpli resim ve yanına artık kalbim ve yüreğim boş yazısını gördüm ve ortak arkadaşımız buna yorum yapmış. Bu ne anlama geliyor?

17.04.2017 17:34:14


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook