ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Milletvekili Görmek

Milletvekili görmek, işlerinizin altüst olacağına işarettir.

Rüyada milletvekili görmek, işlerinizin kötüleşeceğine işaret eder.

Kişinin sorumluluklarının ve gelirinin artacağına işaret eder.

Milletvekili görmek, islerinizin altüst olacagina isarettir.

Milletvekili kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Milletvekili görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Milletvekili rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Merdan Ç.

Rüyamda babam yanıma geliyor ve oğlum geç kalma adaylığını kat belediye başkanlığı ya da millet vekili adaylığını. Ben de zaman var diyorum, o geç kalmadan kat adaylığını ikisinden birine zaman geçmesin diyor. Yardımcı olursanız sevinirim....

30.06.2013 15:56:00

Arzu

Rüyamda yakın bir akrabamı milletvekili olmuş olarak memlekete geldiğini gördüm. Yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

07.05.2014 13:10:42

İsmail K.

Rüyamda MHP genel başkanını Devlet Bahçeli konuşma yaparken gördüm. Tabiri nedir sizce? İlk defa böyle bir şey rüyama giriyor.

19.10.2014 23:13:29

Nurettin005124

Rüyada bir yerdeydim kadınlı, erkekli bir gurup vardı. Bunlar kendi aralarında konuşuyorlardı. Birden odaya bir vekil girdi. Bunlar sanki oradaki bayanların bir sorunu varmış gibi vekile sarılıp ağlıyorlardı. Birden bayanlar vekile sarılırken gurubun bir kısmı resim pozu verir gibi ön tarafa oturdular. “Gizli kamera var” dediler. Vekili tongaya düşürdüler. Ben de bu haksızlığı görünce ön taraftakiler yumruklamaya başladım. Ben yumruklarken onlar da buluyordu. Ben kızıyordum ama etkili olamıyordu. Şimdiden her şey için teşekkürler.

19.01.2015 05:53:38

Fiko

Rüyamda Kılıçdaroğlu ile ve ben birlikte niçin kaçtığımızı bilmiyorum ama soluksuzca kaçıyorduk ve Selahattin Demirtaş’ta bizi kovalıyordu. Fakat bize yetişemiyordu. Rüyamın ne anlama geldiğini merak ediyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür.

06.02.2015 00:26:58

FK

Rüyamda sağlık bakanı benim için amirlerimi arıyordu. Bir işim varmış güya hallolmuş. Sonra bir partinin milletvekili aradı gayet olumlu bir konuşma yaptım eşimin selamlarını bile ilettim adama. Uyandığımda çok sevinçliydim zira beklediğim bir işim var zaten ama bilemedim...

20.07.2015 10:59:44

Seher

Rüyamda milletvekilimiz siyah takım elbise ve beyaz gömlek giymiş arabanın arka koltuğunda oturuyor. Ben de sıkı sıkı sarılıp başımı göğsüne dayıyordum o da sarılıyordu. Sanki ben yardım ister gibi veya korkmuş gibiydim. Vekilimiz de hiç konuşmuyor, sadece gülümsüyordu bana.

19.08.2015 10:39:49

Sabuha

Rüyamda bir milletvekiliyle sanki duygusal bir bağ oluşuyordu aramızda, sıkı sıkı elimi tutuyordu bırakmak istemezcesine tutuyordu elimi.

09.09.2015 09:03:18

Bahadır Ç.

Kendinin milletvekili olduğumu gördüm. Meclis'te (şimdikinden daha küçük bir yer sınıf gibi) diğer milletvekilleri ile atıştığımızı gördüm. Yorumu gönderirseniz sevinirim.

11.10.2015 09:11:55


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook