Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Mor Görmek

Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir.

Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.

Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina isaret eder.

Mor kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Mor görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Mor rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sena

Rüyamda deniz kıyısındaydım ve denizden mor renkli bir abiye çanta geldi. Ben de o çantayı alıp büyük bir hocaya götürdüm daha sonra o hoca bana tekrar onu hediye edecekmiş. Hoca tanıdığım biriydi ve öğrenci yurdundaydık orda üniversitede arkadaşlarım vardı farklı odalarda genellikle yurtdışında olanlar ve bir öğretmen adayı arkadaşa gidip onun da denizden almasını söylüyorum, hediyesini almasını. Mutluydum, yorumlarsanız çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.

30.06.2013 17:48:47

Sebahat Y.

Mor ışıklı bir merdiven basamakları önümde duruyordu. Bir erkek beni öptü ve elimden tutarak, bu merdivenlerden yukarıya elimden çekerek, beni çıkardı. Yukarı çıkınca ayağımdaki terlikleri çıkardım.  İki tarafa açılan kapıdan içeriye girdim ve divanlardan birine oturdum. İçeride birkaç kadın vardı, sanki harem gibi.

30.12.2013 20:47:28

C.M.E

Rüyamda 2,5 sene önce ayrıldığım eşimin yanında oturuyordum. Sol yanımda ise lise çok sevdiğim eski sevgilim vardı ve üzerinde mor giyinmiş elbisesi vardı. O kadar güzeldi ki dönüp ona bakıyordum. Ayrıldığım ama bir türlü barışmayan eşim çenemden tutup kendisine bakmamı istiyordu. “Ama sen benimle barışmıyorsun” dedim. O ise “Olsun bana bak” diyerek birkaç sefer eli ile çenemden yüzümü kendine çevirdi. Derken eski sevgilim bana mor bir havlu verdi. Şaşkınlıkla aldım. Eski sevgilim çok güzel ve hüzünlü duruyordu. Ama eski eşim ısrarla kendisine bakmamı istiyordu. İlginç bir rüya. Yorumlarsanız sevinirim. Eski eşimle gerçekte barışmak için çok çaba sarf ettim ama barışmadı barışmıyor da. Ben pes ettiğimi söyledim anda böyle ilginç rüyalar görüyorum. Hayırlısı diyorum. Yorumlarsanız sevinirim... C.m.e.

15.03.2014 16:59:10


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim