ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Mor Görmek

Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir.

Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.

Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina isaret eder.

Mor kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Mor görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Mor rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

10
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

sena

Rüyamda deniz kıyısındaydım ve denizden mor renkli bir abiye çanta geldi. Ben de o çantayı alıp büyük bir hocaya götürdüm daha sonra o hoca bana tekrar onu hediye edecekmiş. Hoca tanıdığım biriydi ve öğrenci yurdundaydık orda üniversitede arkadaşlarım vardı farklı odalarda genellikle yurtdışında olanlar ve bir öğretmen adayı arkadaşa gidip onun da denizden almasını söylüyorum, hediyesini almasını. Mutluydum, yorumlarsanız çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.

30.06.2013 17:48:47

Sebahat Y.

Mor ışıklı bir merdiven basamakları önümde duruyordu. Bir erkek beni öptü ve elimden tutarak, bu merdivenlerden yukarıya elimden çekerek, beni çıkardı. Yukarı çıkınca ayağımdaki terlikleri çıkardım.  İki tarafa açılan kapıdan içeriye girdim ve divanlardan birine oturdum. İçeride birkaç kadın vardı, sanki harem gibi.

30.12.2013 20:47:28

C.M.E

Rüyamda 2,5 sene önce ayrıldığım eşimin yanında oturuyordum. Sol yanımda ise lise çok sevdiğim eski sevgilim vardı ve üzerinde mor giyinmiş elbisesi vardı. O kadar güzeldi ki dönüp ona bakıyordum. Ayrıldığım ama bir türlü barışmayan eşim çenemden tutup kendisine bakmamı istiyordu. “Ama sen benimle barışmıyorsun” dedim. O ise “Olsun bana bak” diyerek birkaç sefer eli ile çenemden yüzümü kendine çevirdi. Derken eski sevgilim bana mor bir havlu verdi. Şaşkınlıkla aldım. Eski sevgilim çok güzel ve hüzünlü duruyordu. Ama eski eşim ısrarla kendisine bakmamı istiyordu. İlginç bir rüya. Yorumlarsanız sevinirim. Eski eşimle gerçekte barışmak için çok çaba sarf ettim ama barışmadı barışmıyor da. Ben pes ettiğimi söyledim anda böyle ilginç rüyalar görüyorum. Hayırlısı diyorum. Yorumlarsanız sevinirim... C.m.e.

15.03.2014 16:59:10

T.Öz

Rüyamda birkaç çeşit kıyafetler gördüm ve üzerime giydim. Fakat kıyafetlerde böcek vardı ve beni ısırdı. Daha sonra vücudumun çeşitli yerlerinde kabartılar olduğunu hissettim ve daha sonra baktım ki bacaklarımda ve özellikle arka kısımlarında mor salkım üzümler olduğunu gördüm. Çok korkarak birilerine gösteriyorum mikrop kaptığımı, ne yapabileceğimi soruyorum. Korkarak uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

23.01.2015 11:01:22

Dilek

Mor bisiklet.

12.05.2015 12:29:26

Kevser B.

Rüyamda saçlarımı kısa kat kestirip mora boyatıyordum kuaförde. Bu ne anlama gelir? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

10.06.2015 11:57:08

Mrl35

Merhabalar, benim için çok önemli rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Tabirlerde tam karşılığını bulamadım. Rüyamda pembe-mor arası bir renkte çiçekler etrafta uçuşuyordu. Ne çiçeği olduğunu bilmiyorum ama çiçeklerin büyüklüğü açmış bir gül kadardı. Şimdiden teşekkürler.

06.07.2015 12:12:47


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook