ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Muska Görmek

İnsanın şifa maksadıyla taktığı muska ilaca, hayvana takılan muska bir şeyi elde tutmak için alınan tedbire delalet eder.

Rüyada boynunuza bir muska asıldığını görmek, hayırlı bir haber işiteceğinizin işareti olarak kabul edilir.

Rüyada boynunuzda bir muska görmek güzel bir haber alacağınız anlamına gelir.

Rüyada boynunuza bir muska asildigini görmek, hayirli bir haber isiteceginizin isareti olarak kabul edilir.

Muska kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Muska görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Muska rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sibel

Rüyamda bana muska yapıp üzerime de kül serpiyorlardı, çok korktum.

23.08.2013 12:00:28

Papatya

Rüyamda bir sürü muska gördüm, yatağın altına koymuşlar. Yatağı kaldırıyorum, her yerinde muska var. Ne anlama geliyor? Çok etkilendim...

16.12.2013 20:48:56

Nurcan

Rüyamda, evimde bir sürü muska buluyordum kapı üstünde ve elimi attığım her yerde muska buluyordum. Aile büyüklerime gösteriyordum evimde. Çok korktum.

28.03.2014 09:57:27

Maya

Rüyamda musluğu açıyordum nedir?

07.07.2014 00:09:49

Arda

Para içinde muska görmek nedir?

29.11.2014 17:44:45

Nuryaz

Ben rüyamda ölmüş annem bana basmadan sabahlık verdi ben onu giydim. Sonra sağ cebine elimi soktum, cebin içinden 4 tane muskayı elime aldım anneme gösterdim. Annem “Koy yerine” dedi. Sonra da sol cebe elimi soktum oradan da düğme ve bozuk paralar çıkardım cepten, hepsi beşer kuruştu. Sonra annem bana dedi, “Onları da koy yerine” ben de o paraları da sol cebime koydum. Bu rüyanın anlamını bilen var mı? Ölmüş annemin eski sabahlık vermesi ve muska bozuk para görmenin anlamını bilen varsa lütfen bana bildirsin. Ben çözemedim bu rüyayı ne anlama geldiğini. Teşekkürler.

24.04.2015 00:01:04

Feyza

Rüyamda boynumda muska vardı, onu çıkartıp içini açtım ve okumaya çalıştım. Arabada bir şeyler yazıyordu, okuyamamıştım yırtıp gölgeye atmışım muskamı ama elimde birkaç tane daha vardı. Sinirliydim onları atarken.

19.06.2015 16:14:05

İnci K.

Gerçekte üzerimde taşıdığım muskayı rüyamda gördüm. Muskamın içinden 3 tane parça düştü ama muskam ne açılmıştı ne de bozulmuştu. Düşen üç parça bakır renginde ve ince sac tabakası gibi idi. Rüyamın yorumu nedir yardımcı olur musunuz?

07.12.2015 09:03:03


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook