ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Asker Görmek

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için Allah tarafından bir yardım ile ödüllendirilecekleri şeklinde tabir olunur. Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine işaret eder. Rüyada başıbozuk asker görmek, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada askerleri per perişan sersefil bir halde gördüyseniz ve onların içinden biri gibi görmüyorsanız kendinizi kendi dünyevi hayatınızda bir yılma yaşayacaksınız, hayatınızda üstünüzden atamadığınız bir atalet dönemi başlayacak demektir. Dışardan bu duruma tanık olacaksınız ancak gücünüz bu durumu aşmaya yetmeyecek bir tür yardım almanız gereceğinin habercisidir.

Asker görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuştuğunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalıştığınızı görmek, hükümet dairelerinde olan işlerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize, bir askeri birlik içinde eğitim yaptığınızı veya takım halinde bir caddeden geçtiğinizi görmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir alim ile görülüyorsa, müminler hakkında yardıma işaret eder. Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, asker görmeyi, müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak da yorumlamaktadırlar.

Kadınsanız ve rüyada asker olduğunuzu görmek, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, normalde sizden beklenmeyen şeyleri de gerçekleştireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada büyük ve şanlı bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, kendi zaferinizle sarhoş olacağınıza işaret eder.

Rüyada asker evinde olmak, kişinin hanesinde bir hastalanma söz konusu olacağına, kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağının habercisidir. Rüyada askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize, her adım attığınızda bu kişi tarafından bir adım geri çekildiğinize işaret eder. Rüyada silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyayı gören kişi bir bayansa ve bir askerle oturup sohbet ediyorsa ya da konuşuyorsa bir muradı olacak ve muradı için sabrının sonunda o murada ereceğine işaret eder.

Rüyada askerlerin sıra halinde bir yere saldırmak üzere hareket ettiğini ve sizin de bu durumdan gururlanıp heyecanlandığınızı görüyorsanız bir işi başarmak için ihtiyacınız olan enerjiyi kendi içinizde bulacaksınız ve etrafınızdaki her şey de bu duruma hizmet edecek demektir.

Rüyanızda beyazlar içinde bir deniz askeri gördüyseniz uzak bir şehirden güzel bir haber veya kısmet bekliyorsunuz ve bu beklediğiniz kısmet de size güvenli ellerden veya dillerden gelecek demektir.

 

Asker rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

339
60
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ayfer

Merhaba, yardımcı olursanız minnettar olurum. Ben rüyamda bir askeri alayın içindeydim, asker kıyafeti giyiyordum. Ama oradaki görevim dikiş yapmaktı. Sadece 2 şekilde dikiş yapıyordum. Askerlerin tişörtlerine cep dikiyordum, tişörtler pembe renkti. Bir anda ne oldu anlamadım herkes kayboldu. Ve bir çeşit bomba mı desem bilemiyorum patlamaya başladı. Çok fazlaydı. Ben kaçıp bir yere sığındım. Bir zarar gelmedi bana. Sonra uyandım. Ne anlama geliyor çok tedirginim. Yardımcı olmanızı umuyorum.

23.07.2013 11:54:53

Birsen

Rüyada askerin bize baktığını görmek, neye işarettir?

30.07.2013 22:37:59

Nurşen Ş.

Oğlum askerliğini yaptığı halde, rüyamda askere uğurluyordum.

20.08.2013 10:22:34

Togi11

Rüyada yabancı askerlerin ateş açıp esir alması, ne anlama geliyor?

27.08.2013 15:35:35

Janna

Ben eşimi askerden bekledim rüyamda. Onu gördüm ama sivil kıyafetle sanki çarşı izninde ve onu durakta bekliyorum gibi ama gerçek hayatta biz boşanıyoruz. Mahkeme günümüz belirlendi. Biri bana yorumlayabilir mi, bu rüyayı?

04.09.2013 08:22:12

Alone

Jenna eşinizle gerçek anlamda ayrılma aşamasında olmanız ayrılıp ayrılmama konusunda emin olmadığınızdan, kararsızlığınızın rüyanızı etkilediğini düşünebiliriz.

16.11.2013 22:42:04

Hasret

Rüyamda askerle nişanlanıyorum, evliyim ben. Ne anlama geliyor, merak ettim? Yorumlara baktım, bulamadım. Asker görmek iyidir aslında fakat nişanlanmak tehlikeyle karşı karşıya geleceğin anlamındaymış. Doğrusu buna doğru bil yanıt bulamadım. Açıklarsanız memnun olurum.

20.10.2013 01:25:48

Hakan P.

Merhaba ben 33 yaşında bir erkek. Rüyamda subaylarla iştimadaydım. İştima iki katlıydı yani her bir subayın omuzlarında bir subay vardı. Ben birin omuzunda aynen iştima ediyordum ama bir süre sonra sallanıp aşağıya düşüyordum. Şimdiden teşekkürler. Rüyamı cevaplarsanız sevinirim.

18.11.2013 13:05:59

GAZİ

Merhabalar askerliğimi yapmış olduğum halde sürekli olarak rüyalarımda askere gidiyorum. Bu bir kaç defa değil, en az haftada bir bu şekilde rüya görüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

10.12.2013 09:12:59

Ünal

Merhaba bu sene aralıklı zamanlarla rüyamda sürekli askerlik yapmış olduğum kışlada olduğumu görüyorum. Fakat rüyamda askerliğimi daha önce yapıp bitirdiğimin farkındayım. Hep aynı rüyayı görüyorum, sıkıldım artık. Teşekkürler.

20.12.2013 18:12:50

Özlem

Rüyamda oğlumu askere gönderiyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

06.01.2014 21:25:44

Komando

Merhaba rüyamda arazideyim. Üzerimde operasyon kıyafetleri var. Tek başına ağaçların arasında geziyorum. Bu ne anlama geliyor?

20.01.2014 01:31:15

Nara

Rüyamda 5-6 askerle bir otobüste gidiyorum, başka bir şehre. Bu ne anlama gelir?

24.01.2014 13:05:17

Zeynep

Merhaba, ben rüyamda kurtuluş savaşı sırasındaki bir askerin içine beyaz bir yılanın girdiğini gördüm. Bu nedir?

20.04.2014 15:11:47

Ümmühan

Arkadaşlarımla beraber bir servisin içinde dik ama asker de vardı.

06.05.2014 09:10:57

Mehmet A.

Bir nehir içinde bir iki tane çıplak olarak yüzen asker gördüm. Birçok asker de nehrin deniz ile birleştiği yerde resmi elbiseli olarak ayakta duruyor idi daha sonra komutanları geldi ve bütün askerleri topladı. Ben de üstümü çıkarıp nehiri yürüyerek geçerek soyunup denize girdim ve denizin içinde batık durumda olan bir kamyonun kasasının demir direğinden tuttum. Deniz çok temiz ve rengi berraktı. Daha sonra denizin içinde yüzerek bir dostuma ait dört duvardan ve yeni yapılmış penceresi olmayan bir odaya girdim. Odaya deniz suyu girmiyordu yani oda kuru idi ve onunla konuştuktan sonra odadan çıktım ve uyandım.

16.05.2014 00:48:24

İlknur O.

6 yıllık evliyim, bir kızım var. Rüyamda eşimi askere gönderiyorum. 5 aylık kısa dönem askerlik yapacağını söylüyor bana ama normalde eşim askerliğini yapmış. O askere gidecek diye etrafımızdaki tanıdıklar ona harçlık ve çeyrek altınlar veriyorlar...

19.05.2014 12:19:05

Hasan

1999. 2000 yılları arasında askerlik görevimi tamamladım. Rüyamda tekrar askere gittim. Saygılarımla.

03.06.2014 21:49:43

Tarım

Rüyamda iki asker arkadaşımı gördüm. Askerlik yaptığımız kışlanın içinde ben halay çekerken görüştük daha sonra kışlanın içini gezerek ayrıldık.

08.07.2014 09:15:15

Ali

63 yaşındayım. Rüyada yıldızları parlayan albay elbisesi giyinmiş olarak gördüm. Yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

10.07.2014 11:59:47

Mustafa K.

Selam. Rüyamda vefat eden teyze oğlunu gördüm asker elbisesi giymişti. Kucaklaştık, sohbet ettik. Yorumlarsanız sevinirim.

29.10.2014 12:14:50

Nazlı

Ben askerlerin ellerinde silahlarla şehre geldiğini görüyordum. Daha sonra içlerinden bir asker çıkıp bana sımsıkı sarıldığını görüyordum. O kadar huzur verici bir kokusu vardı ki, hiç ayrılmak istemiyordum ondan. Daha sonra bana “Üzülme, beni bekle” deyip ortadan kayboldu. Bunun anlamı ne?

03.12.2014 23:15:45


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2015 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook