ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Nas suresi Görmek

Nas suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kimseyi Hak Teala (C.C.), hasetlerin ve kötülerin serrinden emin kilar, O halkin, halk da onun serrinden emin olur. Isleri yolunda gidip, düsmanina üstün gelir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Nas süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya Üzerine okundugunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekles-mesine, düsmana galibiyete, seytanin kötülüklerinden emin olmaya isarettir.

Nas suresi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Nas suresi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Nas suresi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Abel

Rüyamda bir şeylerden korkup nas süresini okuyordum ama sürekli okuyorum. Halam ve evli iki kızlarıyla birlikteyiz. Üç harfli var ve ben sürekli nas süresini okuyorum, rüyamda sonra annem güya aramızda uzaklaşıyor duman gibi bir şey ona yakınlaşıyor ve boynunu kırıp öldürüyor. Sonra hızlıca arabaya binip kaçmaya çalışıyoruz. Kuzenim korkuyorum diye bana sarılıyor, tam benden elini çekerken bir gölge oluyor. Tekrar sarılınca gölge gidiyor. Anlıyoruz ki ben onun kızı olduğum için. Ben de sıra oluyor. Saçma bir rüya:) ama anlamadım. Bu arada annem hayatta değil. Rahatsızlıktan dolayı vefat etti…

06.09.2013 14:09:50

Ebru

Rüyamda hasta bir çocuğa Nas, Ayetel Kürsi, Felak birkaç tane dua okumalarını söylüyordum. Nas’ı kendim okuyordum, babasına da Ayetel Kürsi’yi okutturuyordum. Bu duaları yedişer defa çocuğa okumalarını söylüyordum. Çocuk yatıyor anne ve babası başucunda duruyorlardı. Rabbimin izniyle bu duaları okuduktan sonra çocuğun iyileşeceğini söylüyordum. Ama nas suresini birkaç defa ben çocuğa okudum. Ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim. Bu arada Rabbim kabul etsin beş vakit namaz kılan Kur’an okuyan birisiyim. Rabbimin kudretine her zaman şükreden biriyim.

20.06.2014 12:58:07

Aynur

Nas suresi okunurken kaynatamı gördüm ve kaynatam yatıyordu, orada da mevlit gibiydi. Okuyanları görmüyorum ama Nas suresini okuduklarını duydum. Orada ben bulaşık yıkıyordum. Lütfen bilenler cevabı söyleyin, rica ediyorum.

03.01.2015 12:20:30

Eif

Rüyamda biri erkek, diğeri kadın iki cin gördüm. Erkek olan yanımıza gelip bir şey söyledi sonra bizim arabamıza bindi. Bakmak için gittiğimde havada uçtuğunu gördüm ve “Bu cin” diyerek nas suresini okudum ama gitmedi. Lütfen yardımcı olun, ne anlama gelir?

13.07.2015 13:04:29

Zafer

Rüyamda eşimi üç harfliler benden uzaklaştırıyordu. Üç ihlas bir fatiha okuyordum rüyamın sonunda eşim bana boşanma davası açıyordu.

23.08.2016 03:40:05

Mehmet G.

Rüyamda bir deli görüyorum beni görüyor kaçıyor sonra onu çağırıyorum ”gel buraya gel buraya” diye geliyor elinde ok var bana vurmaya çalışıyor. Ben diyorum “sen cinsin içinde var senin” nas suresini okuyorum arkadaşlarım okuma okuma diye arkandan bağırıyorlar ben hala okuyorum. Sure onu doğru geldiğimde o deli, gözleriyle havaya doğru bakıyordu. Sure bitti bana saldırmaya çalışıyordu vurmaya başladım kendisine sonra uyandım.

29.08.2016 16:55:26


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook