ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Aşık olmak Görmek

Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarfedeceğine,sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, fayda elde edeceğine, birisini size aşık görmek,size aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir.

Bir kimse rüyasında bir kadına veya erkeğe aşık olduğunu görüp ona yaklaşamazsa ya da uyandığı halde bu rüyanın ve rüyasında aşık olduğu kişinin etkisinde kalırsa sıkıntılı ve üzücü olaylarla karşılaşır ve bu durum kısa vadede hayatını etkiler.

Rüyada aşık olmak isteği içinde olduğunuzu görmek eğer gerçek hayatta da aşık olmayı diliyorsanız dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder eğer evli iseniz sizi evinize yeniden bağlayacak bir sebebiniz olacak demektir. 

Rüyada aşık olup karşılık alamadığınızı görmek bir konuda umutsuzluğa kapılık elde edeceğiniz nimetlerden yeterince faydalanamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada aşık olmak için adak adadığınızı görmek bir işinizin olması için dualarla Allah'a yakaracağınız ve gerçek hayatta da adak adayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada aşık olup karşılığını rüyasında bulan kişi dilediği şeyi çok isteyip üstünde çok çalışarak muradına erecek ve mutuluğundan içi içine sığmayacak demektir. 

Rüyada aşık olduğu kişi gerçek hayatta tanıdığı ama aşık olmadığı bir kişiyse ya gizliden gizliye o kişiye karşı bir aşk besliyordur ya da o insanla ciddi bir konuda ortak bir iş yapacaklar ve sonucunda iki tarafa da hayırlı olacak şeklinde tabir olunur.

Rüyada aşık olup aşık olduğu kişiyle aynı rüya içinde evlenen kişi kısa süre içinde hayır diyemeyeceği bir kısmet ile karşılaşır söz, nişan ve düğünün peşi sıra geldiği hayırlı bir izdivaç yapar.

Rüyasında kalbinin derinliklerinde aşık olduğunu hissedip kime aşık olduğunu bilemeyen kişi aşık olacağı kişiyle hayırlı kısmetiyle tanışmak için bir süre daha bekleyecek demektir, evlilik yaşında çocukları olan anne babalar için bu rüya çocuklarının aynı durumda olması ile ilgilidir şeklinde yorumlanır.

 

 

Aşık olmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

35
62
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kratos

Ben rüyamda bir davette olduğumu görüyorum çok lüks bir davet oradan çıkıyorum evime giderken bir bayanın karşıdan geldiğini görüyorum ve bu bayan beni tanıyor fakat ben onu tanımıyorum. Bu bayan çok ünlü bir bayanmış sözde. Beni eve kadar bırakmak istediğini söylüyor. Eve gidiyoruz, binadan içeri giriyorum bir bakıyorum mübarek Mekke’deyim. İnsanlar, tavaf ediyorum ve bu kişi de yanımda ayakkabıyla girmeye çalışıyor çünkü bu kişi yabancı, dini Hristiyan ayakkabısını çıkarttırıyorum. Biz de içeriye giriyoruz sonra çıkıyoruz bir karışıklıklar oluyor ve oradan herkes kaçıyor. Bir dağa tırmanıyoruz ve arkasında alevler var ben orada sağlam duruyorum düşmüyorum fakat bir çok insan düşüyor ve bu aşık olduğum kişi de tam düşecekken onu yakalıyorum belinden ve düşmesine izin vermiyorum sonra gözlerimi bir açıyorum buz dağlarının arasında uyanıyoruz ve yine aynı şekilde o aşık olduğum kişi ve ben birlikteyiz onu sırtımda taşıyorum tam donmak üzere bir vaziyette orada bırakamıyorum gözlerimi tekrar açtığımda yüksek bir taşın üzerindeyiz. Şehri sel basmış o oradan düşüyor sele kapılıyor ve ben de tereddütsüz peşinden atlayıp bir tahtaya tutunup kurtulmasını sağlıyorum buraya kadar rüya kötü fakat onu da kurtardıktan sonra sular bir anda çekiliyor ve güneş açılıyor ve ikimiz de rahatlıyoruz sonunda. (çok uzun ve karışık olduğunu biliyorum ama çok merak ettim acaba ne iştir eğer bilginiz varsa değerlendirmenizi bekliyorum lütfen :))

10.07.2013 20:15:47

elif T.

Rüyamda bir adadaydım ve mağarada iki adam beni esir tutuyorlardı ve birine aşık olmuştum bu ne anlama geliyor?

14.07.2013 13:24:20

Ezgi

Rüyamda yüzünü göremediğim birisine aşık oldum. Yüzünü görmedim ama şimdiye kadar yaşanan aşklarımdan en hoşlandığım kişi buydu ve hala da devam ediyor. Yüzünü görmedim ama bu bana yetiyor...

17.07.2013 12:38:26

Özgür

Ben de bir otobüsteydim, yaşım 13’tü ve yanımda liseli görüntüsü veren bir oğlan oturuyordu. Yakışıklı bir çocuktu ve konuşmaya başladık. Ne konuştuğumuzu hatırlayamıyorum fakat bana baktığında gördüğüm gözler kadar güzel gözler görmedim daha. Ela, yeşil gözleri vardı ve güneş vurunca parlıyordu. Aramızda yaş farkı olmasına rağmen ben ona delice aşık olmuştum, rüyamda. Maalesef bir türlü açılamadım ona. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum...

31.08.2013 09:45:31

Özge C.

Bende aynı rüyayı gördüm otobüsteydim şuan kafayı yiyeceğim sanırım.

15.11.2016 19:28:12

Ezgi

Rüyamda kendimi daha büyümüş olarak görüyorum ve yanımda tanımadığım bir adam ama yakışıklı sevgili gibiyiz sonra bir şeyler konuşuyoruz, sarılıyoruz ama farklı bir duygu var içimde sanki onu tanımıyor gibiyim sonra limonu andıran bir koku var, çok güzel bir koku. Bulunduğumuz yerse küçükken yaşadığım yer ve gelecekte orada yaşamak istediğim bir yer. Garip ama cevap bekliyorum :))

03.09.2013 15:54:57

Gtt

Ben rüyamda gerçekte aşık olduğum kişiyi gördüm.

12.12.2013 15:05:23

Yiğit

Ben de çoookk aşık olduğum kişiyi gördüm.

14.02.2015 09:18:51

Derıyy

Rüyamda aşık olduğum adamla aramız bozuktu sonra o eve geldi o doktordu. Kendi elini kesti nişan yüzüğünü taktı. Sonra ben de elimi kestim kan gördüm ama akmıyordu ve keserken acı duymadım. Altın bir yüzük taktım. Çok sevinçliydim, elim hiç acımıyordu. Ne anlama geliyor? Lütfen cevaplayın.

29.06.2014 12:03:30

Mtea

Aynen inşallah gerçekleşir.

24.10.2014 19:41:46

Melike

Sevdiğim fakat platonik olduğum ve açılamadığım çocukla denizi seyrediyorduk. Ve daha sonraki rüyamda bir masada solumda babam ve karşımda sevdiğim çocuğu gördüm. Arkadaşlarım ve onunla birlikte yürüyüşe çıktık. Anlamı nedir? Lütfen söyleyin.

08.01.2015 06:16:03

Alperen

Merhaba, ben bir rüya gördüm. Okulda birisiyle tanışıyordum, nasıl tanıştığımı hatırlamıyorum ama ona aşık oluyordum, o da bana aşık oluyordu ve çok güzel vakit geçiriyorduk. Bu ne anlama geliyor, lütfen söyler misiniz? Bu rüya beni çok etkiledi.

20.02.2015 10:24:20

ghghg

Aynen bende aynı rüya.

05.06.2017 00:31:06

Melissa

Sevdim erkeğin ismi Ramazan.

12.04.2015 11:59:23

Melissa

Rüyada gerçek hayatta gördüğüm kişi.

12.04.2015 12:00:43

Boşver

Ben rüyamda bir kıza aşık oluyorum. Sabah kalktığımda da rüyanın etkisinde kaldım ve 2 gündür aynı rüyayı görmek için uyuyorum. :)

09.08.2015 12:28:59

Betül A.

Ben zina etmiş bir arkadaşımı birinden kaçarken kurtarıyordum. Sonra başka biri bizi saklandığımız yerde yakalıyordu. En sonunda pes ediyorduk. O kişiyle iyi geçinmeye çalışıyorduk. Sonra içimdeki his bir fırsatını bulunca beni kaçmaya teşvik etti. Ayağımda çoraplarla bir bayan öğretmenimin evini arıyordum sonra bir bodrumda olduğunu öğrendim. Bizim lisenin bütün hocaları o bodrumda tekstil işi yapıyorlardı. Biri bana kapıyı açtı aşağıda Medeni hocayı görünce iki kat mutlu oldum huzurla doldum. Ona sığındım, o işini icra ederken ben kolumu koluna dolamış kolunu öpüyordum daha sonra pencerelere bakıp tedirgin oluyordum çünkü beni bulabilirlerdi. O sırada tarihçimiz Hüseyin hoca perdeyi çekiyordu. Ama rüyadayken içimden geçenleri okuduğunu hissediyordum. Biraz zamandan sonra annem ve ablam geldiler tekstil atölyesine. Ben ona hep senin o aptal oğlun yüzünden falan diyordum sonra ertesi gün oluyordu. Okulun koridorunda hep oturduğum bir yer vardı ben yine orda oturuyordum Medeni hocada eliyle işaret ederek beni çağırdı. Bana yanlış hatırlamıyorsam şöyle dedi; akşam erken çıkmaya bak. Ben o anda çok heyecanlanıyordum ve son iki derse girecektik ders de matematikti. Aklımdan derse girmemek geçiyordu ama hocaya rüyadayken âşık olduğumu hatırlıyordum. Ve gerçekte de Medeni hocam benimle diğer öğrencilerine nazaran daha olgun bulur ve benimle yetişkinmişim gibi bir iletişim kurar. Ya lütfen rüyamı yorumlayabilir misiniz?

22.11.2015 00:57:48

Ayşe Nazlı

Rüyamda okulun ilk günüydü. Okula hazırlanıp gidiyorum. Sınıfa yeni bir çocuk gelmiş ve bu çocuk benim normalde iyi anlaştığım bir arkadaşımla arkadaş olmuş. Çocukla tanışıyoruz ve ona âşık oluyorum. Çocuk sarışın, uzun saçlı ve galiba yeşil gözlüydü. O da bana âşık oluyor galiba. Ona sarılıyorum ve içim kıpır kıpır oluyor hala daha şu an anlatırken heyecanlanıyorum. Çocukla iyi vakit geçiriyoruz. Geziyoruz falan. Galiba hiç tanımadığım, rüyamda gördüğüm kişiye âşık oldum. Her karesini hatırlıyorum ve her an aklıma geliyor. Ne yapmalıyım? Bu rüya neye delalet ediyor?

26.06.2016 15:00:28

Mert Yiğit

NOT: Hastalık damarlarımı siyah yapıyor ve kıza gerçekten âşık oluyorum.(kendimi çok mutlu hissediyordum uyandığımda ise sarhoş gibiydim dizlerimin bağı çözüldü sanki çok garip ve mutluydum). Rüyamda âşık oluyordum hiç tanımadığım birine, bir hastalığa yakalanmışım onu eğlendirirsem falan ilacı verecekmiş bende bir arkadaşım dediği şeyi yapıyorum artık kraliçemi prenses mi bilmiyorum oda kabul ediyor bir süre sonra ona çok âşık oluyorum oda bana âşık oluyor ama bir ara kolumu açıyor ve hastalığımı görüyor demek sen bana bunun için geldin diyor ve sinirli bir atın ahırına gidiyor kapıları kapatıyor bende onu kurtarmak için giriyorum ama at çok sinirli duvarları tekmeliyor duvarı yıkıyor sonra kız oradan çıkıyor en son sarayın önünde sabahlarım belki görür beni diyorum orda rüya bitiyor.

30.06.2016 14:23:53

Burak Berk

Arkadaşlar dün rüyamda yüzünü görmediğim ancak ismini dahi bildiğim birine rüyamda aşık oldum ismini çok iyi hatırlıyorum. Ben böyle iki rüya gördüm, lütfen yardımcı olun.

08.07.2017 09:54:28

Eren

Ben aşık olduğumu gördüm ama rüyamda söylemedim. Aşık olduğum kişiyi de tanımıyorum. Bunun yorumu nedir?

03.12.2017 18:53:37


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook