ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölü yıkamak Görmek

Rüyada ölü yikamak, onun borcunu ödemeye isarettir, ölünün, kendi kendiNI yikadiginin görülmesi, o ölünün, evlat ve torunlarinin üzüntü ve kederden kurtulmalarina, hayra ermelerine mal ve evlatça artmalarina isarettir. Bir insanin bir ölüyü yikadigini görmesi, dini bozuk bir kimsenin meydana çikmasina ve o kimsenin o insan vasitasi ve irsadiyla tövbe etmesine isarettir.

Ölü yıkamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ölü yıkamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ölü yıkamak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aliş

Ölen bir kişiyi tekrar yıkamak.

21.08.2013 10:14:50

Erol

Merhaba, önceki gün gasilhanede bir 10 yaşlarında erkek çocuk yıkayıp kefenlediğimizi gördüm. Yanımda başka biri daha vardı (ne çocuğu nede yanımdaki zatı tanıyorum) çocuk yıkayıp kefenlediğimiz sırada ara sıra gözlerini açıp inliyordu. Ben yanımdaki zata soruyorum “Bu ölü değil mi?” diye. Zat ise “Ölüler ara sıra böyle inler, mezara girdikten sonra susarlar” dedi. Sonra uyandım vakit sabah namazı vaktiydi. Bu rüyayı benim için yorumlar mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.

05.12.2014 06:57:05

Cancan

Gerçekte ölmemiş rüyamda ölmüş halamı kıyafetli yıkarken gördüm, ölmüş görümcem de yanımda.

19.04.2015 15:08:44

Esra

İyi günler, rüyamda ölmüş olan dedemin başı doğuya, yönü sola gelecek şekilde kefenli olduğu halde yerde yatarak yıkanmayı beklediğini gördüm. Yıkanacağı sudan ben elimi değmeden bir tas alıyordum su kirli bir vaziyette idi yere serpiyordum. Daha sonra anneme ölünün suyundan aldım diye açıklama yapacakken annem “Bir şey olmaz. Baban duymasın” diye beni susturuyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Sağ olun.

26.07.2015 06:06:56

Serhat

Rüyamda ben ve başka biri 4 - 5 yaşlarında kızı morga götürüyoruz ve 2 kişi daha bize yardım etmek için geliyor. Tam kızı yıkamak için koyduğumuz zaman diğer 2 kişi birden kayboluyor. Başka biri ise onları artık bulamazsın diyor tam o arada sıçrayarak uyanıyorum.

03.07.2017 13:37:57

Erol

12 yaşındaki oğlumu ölmüş gördüm eşimle birlikte cenazeyi yıkıyorum.

28.04.2018 03:00:13


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook