ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ölmek ve öldürmek Görmek

İyiliktir. Kişinin ömrünün iyi olacağını işaret eder.

Ölmek ve öldürmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ölmek ve öldürmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Ölmek ve öldürmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

16
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deniz Ş.

Silahla iki defa kendimi sol şakağımdan vurdum. Acımadı ve kan çıkmadı, ölmedim de. Ne anlama gelir?

11.12.2013 09:48:14

Melisa

Rüyamda babamın beni öldürmeye çalıştığını ve benim kurtulduğumu, birine evlat olarak gittiğimi gördüm. Ne anlama geliyor?

13.12.2013 17:26:40

yusuf

Yavrum sen yakın zamanda babandan çok kötü muamele göreceksin sebebi senin hal ve hareketlerin olacak unutma eğer bu fark eder ve bu yanlışlarından vaz geçersen bu gördüğün rüyayı dahi unutacak ve rüyanda ölmeyip ölmüş gibi olduğun için yani mekân ve yerin değiştiği için bu eylemin aksine değişeceğine olanak sağlayacaksın yani sen bun hatayı yapacaksın fakat istediğin zamanda bu hatadan dönede bilirsin ancak senin bu yanlışı çok geçmeden tekrarlamaman lazım bunu unutma

12.07.2016 01:33:34

KULSEVER

Rüyamda 2 arkadaşımı 3. kat penceresinden attığımı gördüm. Polis falan olay yerine geldiler. Bir arkadaş yaşıyordu, ayağa kalktı. Benim yapıp yapmadığımı sordular. Biraz durup “Hayır” dedi. Diğer arkadaşımı hiç görmedim.

03.01.2014 11:42:13

İlknur

Rüyamda babam beni öldürüp bilerek mezara koyması.

05.10.2014 23:23:07

Emre C.

Okuldan dönüyorduk ve 3 arkadaşlarımın ismi Alperen Sinan kişiydik arkadaşımın biri “Yerde para var” dedi ama para değildi altındı. Ben 3 tane altın buldum, alperende de 2-3 tane altın vardı. Sinan bizi kıskandı ve Alperen ve benim elimizdeki altınları düşürmeye çalışıyordu ve düşürdü sonra da yerden alıp kaçtı. Biz de o altının olduğu yere gittiğimizde biran hava karardı. Alperen ile ben kalmıştım alperen ışığı açıp kapıyordu. Işığı ben aldığımda fark ettim ki mafyalar vardı orda ve ışığı direk kapadım. İlk önce Alpereni poşet ile boğdular grrrrrrrrrr diye ses geldi korkmuştum sonra da beni öldürdüler. “Lütfen yapmayın” demiştim Eşhedu enne ilahe illallah ve eşhedu enne Muhammeden abduhu ve resuluh” dedim ve kendimi cennet gibi bir eğitim yerinde buldum. Çubuklar vardı 3er 4er onlara “Yan taraflarını görmesini önlersen bebek ağlar” dediler ve ağladı 5er 6şarları ise “Kapatırsan adam ölür” dediler ve uyandım. Lütfen söyleyin bunun cevabını lütfen.

06.10.2014 08:20:26

Ufuk A.

Rüyamda yollar su içinde bir araba suyun içinde arkasına ip bağlamış bir kız çocuğu sörf yapıyor ve kız çocuğu boğuluyor. Ben sırtına falan vuruyorum ağzından su geliyor ve canlanıyor. Bir kız çocuğa da ölüyor, biri ölüyor.

14.10.2014 11:46:25

İbrahim

Tren raylarının üzerine bağlıydım. 2 kişiydiler ve ben kalktım birini öldürdüm, diğeri kaçtı. Sonra polisten gizlenmeye çalışıyordum, karakolda bekliyordum. Saç telimi buldular ve polis bana “Senin saçına çok benziyor” dedi. ben de korktum sonra o kaçan geldi, yanımda polis vardı. “ O suçlu değil” dedi bana. Bende polise söyledim, “Ben suçlu değilim” bitti.

22.01.2015 02:50:07

Pusat

Rüyamda işyerin çalıştığım arkadaşlarımın 3 ünü silahla öldürdüm tam kaçarken de patronum beni gördü ve yanıma gelip bana “Ne yaptığını biliyorsun değil mi? Şimdi polisler gelecek her şeyi anlatacaksın” der, ben de “Evet” dedim ve sonra uyandım. Ne anlama geliyor, yardımcı olur musunuz?

12.05.2015 09:17:45

Yas

Rüyamda 2,5 yaşındaki oğlum yolda oynarken araba çarptığını ve öldüğünü gördüm ne anlama geliyor acaba? Çok korkunç bir rüyaydı.

07.08.2015 08:40:00

Belen

Ben rüyamda bir adamın beni öldürüp ailemden başka kimseyi öldürmediğini ve beni bıçakla öldürdüğünü gördüm. Sonra cennete gidemiyorum evdekiler beni görüyor beni ama havada uçuşuyorum sonra telefona beni görmeleri yani cennete gitmeleri için program yüklüyoruz sonra cennette rahmetli babamı görüyorum.

06.09.2015 01:59:03

Ahmet Yalçın E.

Ölen insanı tekrar öldürmek ve kül olduğunu görmek ne demektir?

10.12.2015 08:17:12

Sultan

Komşu oğlunun beni hep öldürmek istediğini gördüm ama fırsat bulamıyordu en son annem benden vazgeçti cenaze işlemlerine başlayalım dedi çok merak ediyorum lütfen.

29.08.2017 18:49:37


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook