ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Örümcek ağı Görmek

Örümcek ağı , genç erkekler için bütün işlerini altüst eden bir düşmana ve bu düşmanını öğrenmeden işlerinin yoluna girmeyeceğine; tecrübeli yaşta ise kesinlikle başarıya; kadınlar için rakibi ile arasının açılmasına; yaşlı kadınlar için para işlerinde sıkıntılı bir duruma düşeceğine işarettir.

İşlerinizin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar düzeleceğine işaret eder. Kadınlar için yakınlarıyla arasının açılmasına; yaşlı kadınlar için para derdine yorumlanır.

Hileye isarettir. Bir rivayete göre fakirlige delalet eder. Evinde örümcek agi oldugunu gören, evinde aldatilmis olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düsmege; örümcek aglarini süpürüp attigini görmek, fakirlikten kurtulmaga delalet eder.

Örümcek ağı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Vedayna

Merhabalar örümcek ağı görmedim. Rüyamda uyurken kafamı çok ince bir örümcek ağı sarmış, çektim, kopardım. Örümcek kafama saçlarımın arasına yapışmış, canım yandı ama onu da oradan koparmayı başardım, çektim aldım. Genç bir erkeğim. Yorumunuzu maile bekliyorum.

25.09.2013 07:52:04

Elif

Yazlık evimizin her yerini örümcekler sarmış. Kahverengi, küçüklü büyüklü bir sürü canlı örümcekler. Ağları, yumurtaları var her yerde. Çok telaşlanıyorum temizlemeye uğraşıyorum. Evi, ağları süpürüyorum atıyorum. Üzerimden de örümcekler düşmeye başlıyor. Üzerime çıktılar diye daha da telaşlanıyorum. Her yerden her delikten çıkmaya devam ediyorlar. Kimilerini yakalamaya çalıştıkça deliğine kaçıyor giriyordu. Kimilerini üzerine basıyorum, vuruyorum, öldürüyorum. Cebelleşirken saatin alarm sesine uyandım yani sabah gördüm rüyayı. Yorumunuzu bekliyorum. Zira çok etkiledi beni bu rüya. Bir anda huzurum kaçtı, canım sıkıldı. Şimdiden teşekkürler.

25.04.2014 07:42:26

Tugba

Annem ve teyzelerimle tavandan örümcek ağı alıyoruz.

23.10.2014 21:08:37

KALSEP

Bir dalda tırtılın evre evre kelebeğe dönüşmesini gördüm. Az aşağıya baktığımda bu kelebek dalda dururken aynı kelebek az aşağıda bir örümcek ağına takılmıştı ve biraz daha geriden gördüm hem dalda duran kelebeği, hem de ağın içinde duran kelebeği, ikisi de birbirinin aynı idi. Yorum verirseniz sevinirim.

20.03.2015 15:49:19

Şermin şadan S.

Bilmediğim bir ev, benim oturduğum evmiş. Ev kalabalık, kadınlarla dolu, yatak odamda da yatağım da oturan kadınlar var ve aynı odada tavandan pencereye kadar birçok örümcek ağları sarkıyor. Üzülüyorum rezil oldum evdekilere diye. “Her zaman temizliyorum. Nasıl bu kadar ağ olur” diye şaşırıyorum. Boşandığım kocamın ablasını fark ediyorum. Evdeki diğer insanları tanımıyorum. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

23.03.2015 03:23:49

Hatice

Rüyada arabanın örümcek ağıyla sarması nedir?

25.03.2015 20:45:52

Nilgün

Rüyamda örümcek ağının içinde kelebek gördüm. Yorumunu bekliyorum...

12.01.2017 12:58:47


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook