ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Padişah Görmek

Bakınız; Devlet Başkanı.

Rüyada padişah görmek , olağanüstü mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz mutlu bir yuva kuracağınıza, evliyseniz son derece geçimli bir yaşantınız olacağına işarettir.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Rüyada padişah mutlu bir rüya olarak yorumlanır. Eğer evli değilseniz evleneceğinize yorumlanır. Eğer evliyseniz geçimli ve mutlu bir hayatınız yaşantınız olacağına yorumlanır.

Ün, yüksek mevki, başarı olarak yorumlanır.

Rüyada padisah görmek, yükselmeye ve ilerlemeye isarettir.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Padişah gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen üstün sayılan birinden destek görür.

Padişah rüyası onur, ün, yüksek mevkii olarak yorumlanır. Padişah gören işinde ilerler. Elini öpen ve önünde eğilen üstün sayılan birinden destek görür.

Padişah rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Karalimm

Merhabalar, ben rüyamda önce yağmurlu bir hava vardı sonrasında gökkuşağı oluşum anı gibi hava normale dönmeye başlamıştı. İlk baktığım alanda Kanuni Sultan Süleyman Hanın resmi, daha sonra baktığım yerde Fatih Sultan Han, daha sonrakinde Yavuz Sultan Süleyman Han, daha sonrasında Genç Osman ve Abdülhamit Hanın resimleri vardı. Ben de diyordum rüyamda “İşte liderler, işte vatan bu. Vatan bunlarla kuruldu” diyordum. Yatarken veya öncesinde de böyle bir konu düşünmedim. Yorumlarsanız sevinirim.

08.08.2015 10:03:02

Armağan

Merhabalar. Ben rüyamda kendimi savaşa hazırlanan padişah olarak gördüm. Benden hariç iki padişah daha vardı biriyle savaşacaktım diğeri savaşacağımla iş birliği yapmamış onunla huzuruna gidip görüştüm. Bana savaşı kazanmak için bir planları olduğunu düşmanım ona açıklamış bir perde arkasından bana el bombasına benzer bir şey verdi. Bunları bana karşı kullanacaklarmış ben bomba sandım bir duvar üstüne fırlattım bir sıvı yayıldı bir kaç dakika sonra duvar erimeye başladı bir meydanda askerlerimi savaşa hazırlarken bu asit gibi eriten sıvıya karşı ne yapacağımı kara kara düşünüyordum uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

01.09.2015 12:50:50


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook