Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Pantolon Görmek

Bakınız; Şalvar.

Siyah renkli pantolon giymek, hatırlı insanlar için iyi bir rüyadır. Eski ve yırtık pantolon giymek tasa ve kedere; ipek ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi bir şekilde yorumlanır.

Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır.

Kişinin temiz, ütülü pantalon giymesi işteki başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada yeni bir pantolon giydiginizi görmek çesitli sekilde tabir olunur. Siyah pantolon, hatirli bir kimse ile tanisacaginiza, mavi pantolon genç kimselerle dostluga; yesil pantolon dinine bagli kimselerle arkadasliga; beyaz pantolon mutlu günler geçireceginize, yirtik ve kirli pantolon giymek keder ve sikintiya delalet eder.

Pantolon rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Nurettin

Merhaba rüyamda profesör bir hocam yıkanmış. Temiz, ütülü, açık renkli bir kot pantolonunu bana veriyordu. Ben de kendisine teşekkür ediyordum. Yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

20.07.2013 10:32:45

Nafiye Ş.

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Benim eşim 4 ay önce vefat etti. Rüyamda eşim eşofmanlarıyla dolaşıyor ve benden kendisine pantolonunu getirmemi istiyor. Daha sonra eşim annemlere sırtına bir kapı yüklemiş olarak geliyor. Bu rüyam haberci bir rüya mıdır, bir anlamı var mıdır, yorumlar mısınız? Lütfen.

28.08.2013 08:16:05

Duru

Rüyamda bir mecliste taş koltuklarda oturarak kalabalık arasında kendime sakince yer bulup oturuyorum ve bu koltuklar asansör şeklinde yürüyor. Üzerimde açık mavi renk pantolon var, bacak kısmından zorlarsam ya da beklersem, oturmaya dem edersem sökülecek gibi. Elimde de ceketimi tutuyorum. Bir sıra önümde arkadaşım oturuyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

09.09.2013 20:58:32

Glnr

Rüyamda koyu renkteki kot pantolonumun yan dikişinin söküldüğünü gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

10.10.2013 09:00:10

Dersimli

Rüyamda deniz kenarındayım, 4 yaşındaki oğlumla ama deniz mahallemize yakın bir yerde. Eşimin geldiğini duyuyorum eve ve toparlanıyorum hızlıca eve doğru giderken, tabi yokuş çıkıyordum, birden oğlumun kullandığı terliğini ve benim lacivert kot pantolonumu deniz kenarında unuttuğumu fark ediyorum, üzülüyorum, o kadar. Yorum bekliyorum.

13.10.2013 00:27:29

Selahattin T.

Rüyamda genişçe, temiz pantolon giydim.

12.11.2013 23:46:01

Senem A.

Benim boşanma işim var. Avukatta, ilkokul arkadaşımın abisi. Çok iyi birisi, kibar, nazik birisi. Onu rüyamda gördüm, evindeymişim. Bana masayı silmemi “Tozunu al” dedi ve köşede bir yerin üstünde bir sürü yıkanmış ama dürülmemiş kot pantolonları gördüm. Onun masasını sildim. “Şunları da düreyim” dedim. Ama çoktu dürmedim. Kırışık değillerdi, sadece yıkanmış, temiz kot pantolonlarıydı. Bu ne anlama gelir? Eğer yorumu yaparsanız çok sevinirim. O gün avukatla konuştum. Bana her hafta aramam gerektiğini söyledi. Gerçekte oldu, son cümlem. Bu ne anlama gelir? Teşekkürler şimdiden yorumunuz için.

26.12.2013 19:53:32

Yasemin

Rüyamda çamaşırları yıkayıp balkona asmışım. Hala kurumamış. Zaman akşammış. Ben hafif nemli şekilde alıp ayağıma giydim. Tabirini gönderir misiniz?

26.03.2014 10:39:10


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim