ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Papağan Görmek

Alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.

Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir.

Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada konuşan papağanlar gördüyseniz, gereksiz konuşmalarla zamanınızı harcadığınızın işaretidir.

Hoş, zevkli, eğlenceli haberdir. Papağanın boynunda zincir varsa bu evliliğe işarettir.

Rüyada bir papaganiniz oldugunu ve onunla konustugunuzu görmek, yakinda çok konuskan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanisacaginiza isarettir. Papagan görmek, müjdeye ve mutluluga yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada papagan kusu, cariye alipsatan çok yalanci ve zalim bir kimseye isarettir. Bazi tabirciler, papagan kusunu, filozofla; papaganin yavrusunu da filozofun çocugu île tabir etmislerdir. Papagan, güzel hareket ve düzgün konusan güzel bir kadin veya böyle bir çocuga, bazen de yabanci bir kadina isarettir Papagan haddinden fazla kibredici veya çok zina eden bir erkege de isarettir.

Rüyada papağan görmek; dedikodu ve gevezeliğe, papağana yem vermek; bir dedikoduya katılmaya, papağanı kanat çırparken görmek; kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya, papağanı kafeste yada serbest görmek; bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir.

Papağan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

14
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Azelya

Benim bir yakınım rüyasında papağan görmüş. Rüyasında kocaman sapsarı bir papağan varmış. Rengine göre değişir mi bilmiyorum ama ben burada sarı papağan ile ilgili bir tabir bulamadım. Rica etsem ekleyebilir misiniz?

24.06.2014 11:55:35

Serpil

Rüyamda sanırım üç kez benzer rüya gördüm. Beyaz renkte çok güzel papağan var. Ben yeşil olanı alıyorum istemiş olduğum papağan beyaz ama her rüyamda yeşil renkte olanı alıyorum. Her seferinde benzer rüyayı görüyorum.

11.12.2014 23:44:37

Seher Ç.

Papağanın ağzında güller vardı ve bana veriyor o gülleri fakat belli bir süre sonra gül soluyor kucağımda, üzülüyorum.

09.03.2015 09:45:32

Kenan

Rüyamda bir tane kırmızı papağan ve o papağanın 2 tane kafası vardı ve bir kafesin dışından bana bakıyorlardı. Birde o kafesin dışında 4-5 tane muhabbet kuşu vardı ve bu kuşları bana babam almış. Acaba rüyamı yorumlar mısınız?

18.05.2015 23:27:08

Ekrem

Rüyamda 2 tane siyah beyaz renkli küçük papağan gördüm evin içinde uçuyorlardı, elime konup elimi ısırıyorlardı. Sevecen bir şekilde ısırıyorlardı.

04.07.2015 12:47:30

Nurdan

Bende rüyamda daha çok sarı, mavi karışımlı bir papağan gördüm. Ayağımdaki pantolona takılıyormuş ayaklarıyla. Bende elimi uzatıyorum elime konuyor. Bir ara havalanıyor gitmesini istemiyorum tekrar elimi uzatıyorum bu seferde elime ters konuyor.

08.11.2015 09:25:07

Emirhan

Rüyamda omzumda bir papağan var ve karşımda da iki arkadaşım oturuyor. Ben arkadaşlarımdan birine şuan gerçek hayatta onunla ilgili olan sorunlarımı anlatırken omzumdaki papağan pislemeye başlıyor. Ama az bir şekilde değil boynumdan aşağı omzumdan aşağı durmadan pisliyor. Bense kuşa aldırış etmeden arkadaşıma onunla ilgili sorunları sıralamaya devam ediyorum. Konuşma bittiğinde kuşta pislemeyi bırakıyor. Bu rüya beni çok etkiledi bana tabirini anlatır mısınız?

16.03.2017 15:54:02

Salih.

Rüyamda yolun ortasına beyaz bir papağan konuyor. Papağan çok hoşuma gidiyor. Bende onu yakalamaya çalışıyorum. Yavaştan yanına gidiyorum yerde çekirdek kabukları var onların içini yemeye çalışıyor. Elimi cebime atıyorum çekirdek çıkıyor. İçine çıkarıp önüme koyuyorum papağan geliyor tam yakalayacağım kaçırıyorum elimden sonra tekrar geliyor önüme yanımda gitmiyor elimi atsam yakalayacağım. Tam elimi atacaktım ki uyandım.

16.06.2017 13:49:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook