ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Paralı kimse Görmek

Bakınız; Zengin.

Rüyada parali bir kimse ile tanisarak onunla ortak bir is kurmak istediginizi görmek, bazi arkadaslarinizin sizin isinizde gözleri olduguna ve ayaginizi kaydirmaya çalistiklarina delalet eder. Bulunan para eger kagit para ise, onlarin bu istekleri yerine gelmeyecek demektir. Madeni para bulmak bulan için hayirli degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen parali kimse, eger onunla beraber hayra isaret eden bir sey de görülmüs olursa ticaretinde kar ve fayda gören bir adama isarettir. Eger onunla beraber serre isaret eden bir sey görülürse, iflas eder. Rüyada kendisine "ey parali adam" dendigini ve kendisiyle beraber kar ve kazanca isaret edecek bir sey oldugunu gören kimse, parasiz kar ve kazanç saglar. Eger serre isaret edecek bir sey varsa, o kimse iflas veya onun sözü yaramaz yahut adî bir kimse olur. Çünkü para, kendisiyle alinan ve verilen seylerin en adisidir.

Paralı kimse rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

4
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kadi

Rüyamda eski imam nikahlı eşimi gördüm. Bana borcu var ve borcunu ödemedi. Rüyamda elinde deste para vardı ve “Borcunu öde” dedim. “Param yok” dedi. Yani parası olduğu halde vermedi. Bu ne anlama gelir?

14.01.2015 21:43:34

Bybageh

Bugün bir rüya gördüm rüyamda 3 kişi idik, bu 3 kişiden bir tanesi ben. Ben de sanki kamyon sürüyordum ve tam emin değilim sanki hırsızlık yapıyorduk. Sonra bir yere daha gidecektik, oradan da herhalde para mı, çalacaktık tam emin değilim. Sonra yokuş yukarı çıkarken birden kamyon duraklıyordu ve firen tutmama rağmen geri geri gitmeye başlıyordu. Sonra sanki ben dışardan onları izliyor gibi oldum, arabanın içinde değilim bu sefer, araba geri geri gitmeye başladı. Sonra yolun kenarında bir uçurum vardı ve araba uçurumdan aşağı düşüyordu. Uçurum da dağ gibi bir şeydi yani tam uçurum sayılmaz. Sonra araba aşağıda parçalandı ve paralar dağıldı. Ben de yukardan izliyordum ve bu üç kişiden bir tanesi de tanınmış bir isimdi sonra ben yukardan izliyordum ve bekledim. Bu tanınmış kişi kendini uçurum gibi olan yokuş aşağı kendini kaydırıyordu ve aşağıda sanki iki çoban vardı ve silahlıydılar. Bu tanınmış isim ve bu çobanlar beraber paraya ulaştılar ve sanki aşağıda bunlar her birisi parayı kapmak için silahları birbirilerine doğrultuyorlardı ama ateş açmıyorlardı. Ve ben de o sırada uyandım. Lütfen en anlaşılır bir biçimde yorumlar ve cevap yazar mısınız? Birde siz tabirleri neye göre yorumluyorsunuz?

26.05.2015 13:26:19


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook