ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder.

Rüyada patronu görmek, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değiştireceğinizi de işaret eder.

Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir.

Rüyada patron görmek, yardimina basvurdugunuz bir kimsenin bundan sonra sizinle daha yakindan ilgilenecegine, belki de sizi kendi islerine ortak bile yapmak düsüncesinde olduguna isarettir. Bir is yerinde sizin patron olugunuzu görmek, rizkinizin bollasacagina, islerinizin açilacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada patron görmek, issiz için ise girmeye isarettir. Kendisinin patron oldugunu gören kimse sikinti içinde kivranip duracagma isarettir.

Rüyada patronunuzu gördüyseniz, çok çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza işaret eder. Bu rüya, iş değişikliği yapacağınız anlamına da gelir.

Rüyada patronunuzu görmek; geçim zorluğu çekileceğine, patrondan fırça yemek; onun size yardım edeceğine, patronla münakaşa yapmak; onunla beraber iş yapmaya işarettir.

Patron rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Faruk

Selamün aleyküm, merhaba, kolay gelsin. Ben rüyamda önce eski patronumun ameliyata girmesinde yanındaydım, ona yardımcı oluyordum. Devamında ise şuan ki patronumu ambulansa bindiriyordum. “Merak etme Faruk iyi olacağım inşallah” diyordu. Bana bu rüyamın tabirini söyleyebilir misiniz?

01.09.2013 09:22:58

Fatma

Merhaba ben rüyamda patronumun 4000 Euro para verdiğini gördüm. Önce kabul etmiyorum sonra ediyorum. Çok dua ediyorum, patronuma. Daha doğrusu eski patronum. Patronum ermeni “Kesene bereket, inşallah” diyorum. “Allah bereketini veriyor zaten” diyor. Ben de diyorum “Artık 2.bebeğimi yapabilir mi, bu para bana yeter” diyorum. Hayırlar olsun, inşallah. Bunun anlamı nedir acaba?

13.01.2014 11:09:58

Fatih

Eski patronumu görüyorum rüyamda. Çok sık orda eski işimde çalışmaya gidiyorum fakat iş yeri tamiratta oluyor. Yorumlarsanız teşekkürler.

07.10.2014 09:32:35

GÜLİNİÇE

Rüyamda burnumdan kan akıyormuş, burnumu su ile yıkarken yanımda patronumu gördüm. Burnuma tampon yaptıktan sonra dudaklarımdan öptü. Anlamını bana bildirir misiniz lütfen?

09.01.2015 09:45:39

havva

Tatil günümde işe gelmişim patronumda bana para verdi. Bu pazar günü geldiğin için. Bu o işini hallet diye. Bir destede asıl sıkıntını hallet diye.

05.06.2016 12:17:51

Sevtap

Rüyamda ben mutfakta çalışıyorum bulaşıkları makinaya atıyorum patronun karısı diyor ki "misafir gelecek" o sırada patronum geliyor elinde dosyalar var bana bakıyor ve dosyalardan bir şey anlatıyor. Lütfen tabir yapar mısnız? 

20.01.2017 11:57:55


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook