ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek genel tabiriyle mala ve uzun ömre işaret eder. Durumlara göre detaylı rüya yorumları aşağıda paylaşılmıştır. Rüyada saçın normal olarak uzaması zenginliğe ve uzun ömre, aşırı uzaması erkek için gam ve kedere, kadın için hoş geçime, değerli olmaya, nefsine hakim olmaya işaret eder. Erkeğin rüyada başını tıraş etmesi yani saçını kesmesi hacca, yolculuğa, şeref ve itibara, makam ve mevkiye delalet eder.

Devlet memurunun rüyada satını tıraş etmesi görevden alınmaya işaret eder. Rüyada kadının saçını tıraş etmesi yani saçını ikiye üçer vurması kocasının yahut yakın akrabalarından birinin vefat etmesine delalet eder. Rüyada kadının saçının kısmen kesilmesi eşiyle kavga etmesine ya da musibete işaret eder. Rüyada kadının saçını tamamen beyazlaşmış görmesi kocasının fısk ve günahına, istikametten ayrılmış olmasına delalettir.

Rüyada saçlara tamamen olmayacak şekilde bir anda beliren ve sizi rüyanızda şaşırtacak şekilde ak düşmesi dinde güzelliğe bununla beraber malda meydana gelecek noksanlığın habercisidir. Rüyada yerde kendine ait olup olmadığını bilmediği dökülmüş saç görmek anne ve baba cihetinden gelecek üzüntünün habercisidir. Rüyada dağınık saç görmek malın israf edilmesine işaret eder. Rüyada saçın azalması hapse, borca yahut yoksulluğun habercisidir.

Rüyada saçsız olduğu halde takma saç (peruk) giydiğini görmek refah ve bolluğa delalettir. Rüyada dazlak (kel) olduğunu görmek gam ve kedere; kel olduğu halde saçının tekrar bittiğini görmek izzet ve şerefe, hayra ermeye delalet eder. Rüyada saçını tarakla taramak izzet ve devlete, tararken beyaz kıl vs. düşmesi, eline geçecek maldan infak etmeye yani malından yoksula yardım etmeye işaret eder.

Saçını yıkadığını ve sularının aktığını görmek başkalarının durumuna muttali olmaya, onların da kendi durumunu biliyor olmasına işarettir. Rüyada ensesini tıraş etmek borcunu ödemeye delalet eder. Rüyada saçın büklüm büklüm olmasının rüya yorumu rüyayı gören kişinin hayatında menfaat ve hayır meydana gelmesi şeklindedir. Rüyada kıvırcık saç görmek sünnete uymaya yahut rehin vermeye işarettir.

Rüyada saça kına yakan kadın için sevince, feraha işaret eder. İnsanın rüyasında saçlarını taraması, kıymetli bir dostluk kuracağına; saçlarını örmesi, zengin ise malının artacağına ve para bularak işini genişleteceğine işarettir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek çocuklar ve gençler için uzun ömre; saç ve sakalının tamamen ağardığını görmek kuvvete işarettir. Rüyada saçlarını kazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir. Rüyada saç dökülmesi rüya yorumu kişinin hayatında para derdi olacak, aşırı harcama sonucu maddi sıkıntılar yaşayacak şeklindedir. Rüyada saçların birden gürleşmesi zenginliğin geleceğine işarettir. Kişi rüyada saçını gür, parlak ve güzel görürse neşelenecek demektir. Rüyada pis saç sıkıntılı günler yaşayacağınıza öyle ki dünyevi görevlerinizi aksatacağınızın işaretidir.

Rüyada kepekli saç büyük bolluktur ancak bu bolluğu elde etmek için başınızı kaşıyacak vaktinizin olmayacağı günlerin de kapıda olduğunun göstergesidir. Hac yaptığı sırada saçını tıraş ettiğini görmek, dinde kuvvete ve günahlarının kefaretine; Rüyada saçının biri tarafından yolunduğunu görmek evinden ayrılacağına işarettir.

Ebu Sait El-Vaiz'e göre; saç mal, uzun ömür, güzellik ve şeref ile yorumlanır. Saçının dağınık ve uzun olduğunu görmek malının dağılmasına işarettir. Saçının azaldığını görmek fakirliğe, uzadığını görmek zenginliğe delalet eder. Rüyada saçının hiç olmadığını ve takma saç kullandığını görmek rızkının bolluğuna işarettir. Başının dazlak olduğunu gören kedere ve hakarete uğrar. Başı dazlak olup da yeniden saç bittiğini gören, hayır görür ve şerefi artar. Saçını bir tarakla taradığını görmek nimettir.

Saçının kıvırcık olduğunu görmek, hayır ve menfaate delalet eder. Saçı kıvırcık iken düzeldiğini gören, eşinden boşanır. Bir başka rivayete göre de: Saçı olmayan kimsenin rüyada kıvırcık saçlı olduğunu görmesi, Sünnet-i Şeniye ile amel yapmasına işarettir. Saçlarının kıvırcık olduğunu gören kimsenin mal, hanım ve elbise için rehin vermesine işarettir. Rüyada başındaki gür bir saçı başka bir saçla ördüğünü gören kimse, zengin ise malı artar ve ödünç aldığı malla ticarette bulunur. Eğer fakir ise, borçlanır.

Rüyada saçının yumuşak olduğunu gören kimsenin, liderinin ise mali artar. ; Rüyada saçının uzun olduğunu ve kendisinin de bundan çok memnun kaldığını; görmek, özellikle kadınlar hakkında, güzel ve makbuldür Rüyada bıyık ve koltuk altı kıllarını traş etmek, borçları ödemeye, sıkıntıların gitmesine ve Sünnet-i seniyyeye uymaya delildir.

Rüyada saç bitmeyen yerlerde saç bittiğini gören kimseye üzüntü ve keder isabet eder veya borçlanır. Çirkinleştirmeyecek şekilde saçını kısaltmak ve yolmak, hüzün ve kederin gitmesine işarettir. Bazı tabirciler, saç yolmak, rüya sahibinin borcunu zorla ödeyeceğine işarettir, demişlerdir. Bir kadın rüyada saçının arkasından çekildiğini görse, ondan habersiz kocası, saçı çeken kimse tarafından başka bir kadına davet edilir. Rüyada saçı normal olarak yağlamak ziynettir, normalden fazlası üzüntü ve kederdir. Rüyada başını tarakla taradığını ve bu arada bitlerin düştüğünü gören kimse, kendisine düşecek miras malından veya son zamanlarda kazanacağı maldan sadaka verir. Rüyada göğüs ve dilde görülen kil, azsa hizmet, güzel söz, ilim ve zekaya; fazla ise, keder, üzüntü vs. gibi şeylere işarettir.

Rüyada karın kıllarının çok olduğunu gören kimsenin, borcu çok olur, üzüntülü ve kederli bir halde bulunur. Rüyada el kıllarının dağıldığını gören kimsenin, bütün kazancı gider. Rüyada baldırlarının çok kıllı olduğunu ve onları ördüğünü gören kimseye, mal isabet eder. Rüyada saçlarının sık ve çokça olduğunu onları da halka gösterdiğini gören kadın, halk arasında rezil olur. Rüyada başının ön tarafındaki saçlarını dağınık ve perişan gören kimse zelil olur. Rüyada arka tarafındaki saçlarını dağınık gören kimsenin ise, ihtiyarlığında hor ve hakir olacağına işarettir. Koltukaltı kılının uzunluğu, rüya sahibinin istek ve maksadına kavuşması ve dininin sağlam olmasına işarettir. Koltuk altı kıllarının çokluğunu görmek ise, rüya sahibinin ilim, yüksek rütbe ve ticarete, ayrıca celadet ve şecaatle mal biriktirmek isteyen birisi olduğuna, din, insanlık ve kendisinden beklenen güzel hasletlere meyil ve rağbeti olmadığına işarettir. Saçlarının anormal şekilde uzadığını ve öylece de halk arasında dolaştığını gören kimse, borca girer ve geçim sıkıntısı çeker. Rüyada biri başını tarasa veya başından bitleri ayıklasa, kendi yerinden müfsitleri çıkarmaya işarettir.

Rüyada saçlarının üç örük örüldüğünü gören kadın, kocasından üç talakla bos olur. Burun kılı, kendisinde mihnet ve sıkıntı sezilen haber veya gizli maldır. Küçük çocuk için saç uzun ömürlü olmasına işarettir. Saçını boyattığını gören kişi, sevmediği bir işte çalışmak zorunda kalır, rüyasında başkasının saçını boyattığını gören kişi ise, o kişi sayesinde sevmediği bir işten ya da insandan kurtulur.

Kişinin rüyada taradığı saç seyrek ve kısa ise beklediğinin altında para kazanır ve bu durumdan hoşnutsuz olur ancak bu durumu değiştirmek için hayatında bazı düzenlemeler yapar. Rüya boyunca saçlarının şekilde şekile girdiğini gören kişi hayatındaki bir konu hakkında çok büyük kararsızlık yaşayacak ve bu durumdan uzunca bir süre etkilenecektir şeklinde rüya yorumu yapılır.

Çocuğunun saçlarını her zaman tarayan yani normal hayatında yapan bir kişinin rüyada çocuğunun saçlarını taradığını görmesi çocuğu hakkında endişelendiğinin göstergesidir. Rüyada bir adamın kızının saçlarını taradığını görmesi çocuklarına daha fazla merhamet ve şefkat göstermeye başlar. Rüyada kendi çocuğunun saçını okşadığını gören kimse kendi geleceğinden endişe eder, maddi kazancı konusunda ve çocuklarına bırakacakları konusunda kaygılanacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada başkası tarafından saçınızın taranması, saçın miktarına ve uzunluğundan bağımsız olarak zahmetsizce kazanılacak bir eşyaya işaret eder. Rüyanızda saçlarınızın bakımlı olması yani sizin özen göstermiş olmanız yakın bir zamanda tanışacağınız bir kişi ile iyi bir arkadaşlık kuracağınız ve bu arkadaşlığınızın size fayda getireceği anlamına gelir. Bu rüya kadın ya da erkek için de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada solgun saç görmek bir takım mali sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınızın ve bu konu ile serinkanlı bir şekilde baş etmeniz noktasında size uyarı niteliğinde bir rüyadır. Bu demektir ki bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli, ayağınızı yorganınıza uzatmalı ve gelecekte yaşanabilecek maddi sıkıntılara hazırlı olmalısınız. Önemli mali kararlar verirken etraflıca düşünmeli fevri hareket etmemelisiniz. İmzalanma olasılığı olan sözleşmeler noktasında da ileri görüşlü davranmalı gerekirse bir hukuk müşavirine danışmalısınız. Kredi çekme aşamasındaysanız daha fazla kredi çeşidini araştırmalı finans konusunda daha fazla bilgi sahibi insanlarla görüşmelisiniz.

Rüyada sarı saçlarınız olduğunu ve size yakıştığını gördüyseniz şanslı, başarılı ve bolluğun olduğu bir döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyanızda kulağınızdan saçlarınızın çıktığını görmeniz, hoşunuza gitmeyecek ,size ağır gelecek laflar duyacağınıza delalet eder. Duyacağınız bu lafları dikkate almalı, bunlardan anlam çıkarmalı ve bakış açınızı değiştirmelisiniz. Rüyanızda saçlarınıza postiş takmanız yani normalde size ait olmayan bir şey ile kendinize bir takviye yapmanız kendi mutluluğunuz için çaba harcayacağınızı ve sonuç elde edeceğinizi gösterir. Bu gönül işlerinde olabildiği gibi maddi kazan konusunda da mutluluk elde etmeyle ilgili olabilir.

Rüyada kâküllerinin birbirine karıştığını ve kötü göründüğünü görmüşseniz, bu rüya size bazı sıkıntılı günlerin yakın olduğunu haber vermektedir. Rüyada kakül kestirmek kendinizden olmayan bir şeyden kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Hafif bir rahatlama, bir esenliğin habercisidir. Rüyada yemekten saç çıktığını görmek eş dost veya akraba ile bir tür ağız münakaşasına gireceksiniz ve bu durum mide bulandırıcı olacak demektir.

Rüyada saç jölesi, briyantin, köpük gibi saç şekillendirici ürünler görmek, çevrenizdeki itibarınızın artacağına ve ele güne karşı iyi görünmeniz gerekeceğine işaret etmektedir. Rüyada bir saç fırçası ile saçlarınızı fırçalıyor düzelttiriyorsanız zor yola gelecek bir sorunun hakkından geleceğinizin işaretidir. Rüyada saçlarınızı bir kuaförde yaptırıyorsanız bakıma sevgiye ve ilgiye ihtiyacınızın olacağını ve bunu kendi çevrenizde sevgi beklediğiniz kişilerden göremeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Saç rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

299
189
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Yeşil

Merhaba, Ben rüyamda saçlarımın yemyeşil olduğunu gördüm, bir arkadaşımın saçını da kırmızı gördüm. Ne anlama gelir?

12.07.2013 11:54:44

Rüya Tabiri

Rüyada farklı renklerde saçlar görmek, değişikliğin ihtiyacına ve bu değişiklik sonunda kişinin bir parça olsun ferahlayacağına işaret eder. Birlikte bir kaç kişinin saç renginin değiştiğini görmek ise etrafınızdaki insanların da bu değişikliklerin bir parçası olacağına veya bu değişikliklerden etkileneceğine delalet eder.

23.07.2013 12:24:45

cadi123

Çok iyi bir site bu sitede emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim… :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

17.07.2013 11:10:47

Yusuf

Rüyamda saçımı kestirdim, tabirin başında kuvvete işarettir, çok iyidir derken, yazının tam ortasında gam ve kedere işarettir diyor. Sizin yapcağınız yorum bu kadar olur. Böyle yorum yazcağınıza kısaca her şey olabilir deyin tüm yorumlara...

18.07.2013 08:51:32

ruyatabirleri.gen.tr

Merhaba Yusuf, Haklısın rüyalar eskilerden bir çok rüya tabiri aliminin yorumlarından derleniyor, ruyatabirleri.gen.tr sizin uyarılarınız doğrultusunda önceliklendirilerek rüya tabiri konusunda uzman kişilerce tekrar araştırılıyor ve site bu şekilde güncelleniyor. Detaylı bir araştırma gerektiği ve çok fazla rüya başlığı olduğu için bütün rüyaların düzelmesi çok zaman alabilmektedir. Rüyanızı daha detaylı yazarsanız yorumu yapılabilmektedir. Rüya tabirini tekrar okursanız daha detaylı bir açıklama bulacağınızdan eminiz. 

25.07.2013 17:42:59

Efe

Rüyada saçlarımın arasında ot çıktığını görmek nedir? Teşekkür ederim.

22.07.2013 17:42:36

M.Karahan

Rüyada saç tıraşı olmak neye gelir?

25.07.2013 02:17:59

Saç

Rüyamda kendi saçımı değil de. Kafadan kopmuş çok çok fazla saç kılı gördüm. Bu ne anlama gelir? 

03.08.2013 20:45:10

Define O.

Rüyamda elimi saçıma attım. Kökünden küçük bu saça takılan çıtçıtlar kadar bir iki saç koptu kökünden ama saçlar düz ve uzundu. Benim saçım o kadar uzun değil. Yorumlarsanız çok sevinirim...

04.08.2013 08:43:54

define oz

Rüyamda elimi saçıma attım kökünden küçük bu saça takılan çıtçıtlar kadar bir iki saç koptu kökünden,ama saçlar düz ve uzundu benim saçım o kadar uzun değil yorumlarsanız çok sevinirim...

04.08.2013 08:44:25

Rize55

Rüyamda saçlarımın tanıdığım bir erkek tarafından koklandığını ve “Mis gibi kokuyor” dediğini gördüm. Ne anlama gelir?

14.08.2013 09:16:12

Kokulu Saçlar

Rüyamda saçlarımı biri kokluyor ve çok güzel koktuğunu söyledi. Ne anlama geliyor?

29.12.2013 22:32:00

buse

Bende aynı rüyayı gördüm çok etkilendim ama cevabını hiçbir sitede bulamadım. Rüyanın devamında o kişi sürekli bana bakıyordu ve ben dâhil herkes bunun farkındaydı.

08.06.2016 12:45:53

Didi

Rüyamda bir adama borcumuz var ve ödeyemediğimiz için kızımı zorla alıyor ve uzun saçlarını benim önümde kesiyor ve ben çok ağlıyorum. Kızımı kurtarmak için mücadele ediyorum. Ödeme sözü verip kızımı alıyorum. Bunun anlamı nedir?

16.08.2013 09:22:18

Peri

Rüyamda saçımdan bir parça alıp şuan görüşüp, konuşmadığım, küs olduğum bir erkeğe verdim. Acaba ne anlama geliyor?

19.08.2013 10:04:57

Simge

Merhaba üzerinde dökülmüş uzun saçların olduğunu görmek. Ne anlama gelir? Teşekkür ederim.

19.08.2013 11:32:33

Erdogan Ş.

Rüyamda başımın arka tarafındaki saçlarımın ters yönde kalktığını, tanıdığım bir kötü kadının düzeltmek için taradığını gördüm. Yorumu ne olabilir? Teşekkürler.

19.08.2013 11:57:53

Bayram

Merhaba ben başımı elimle karıştırdığımda saçlarımın yere döküldüğünü gördüm. Ne anlama gelir?

25.08.2013 02:01:22

Vahit Ç.

Rüyamda eşimin saçlarını yemişim, onları ağzımdan çıkartıyordum. Siyah ve uzundu, epeyce vardı, hepsini çıkardım. Boğazıma kadar vardı, hepsini çıkardım. Bunun anlamı nedir?

26.08.2013 09:23:36

Işık

İyi günler. Dün rüyamda önce tesadüfen dişlerimin arasından saçlar bulup çıkartıyorum. O kadar çok çıkıyor ki ben de daha var mı, diye dişlerimin her yerine elimi atıp kontrol ediyorum ve her defasında yumak yumak saç çıkıyor. Midem bulanıyor çıkartırken ama iyice temizlendiğini düşünüp her tüm saçları dişlerimin arasından söküp çıkartıyorum. Gece rüyadan uyandıracak kadar mide bulandırıcıydı. :) Yorumlarsanız çok sevinirim.

05.09.2013 09:38:49

Oguz Y.

Eşim rüyasında topak topak saçlarının eline geldiğini görüyor. Bunu yorumlar ve mailime gönderirseniz sevinirim. Saygılarımla.

06.09.2013 16:28:33

Zuhal

Ben tanıdığım birinin saçını tırnak makasıyla kestim. Bu ne demek oluyor?

09.09.2013 12:57:58

Çigdem

Merhaba ben rüyamda saçımın ön kısmını kesilmiş olduğunu gördüm, tararken tesadüfen iç kısmında kesiklik vardı, dışarıdan bakıldığında belli olmuyordu.

10.09.2013 11:22:39

Abanoz

Rüyamda başımdan dökülen saçları topluyorum, bir avuç dolusu olduğunu görüyorum. Neye işarettir acaba?

14.09.2013 12:45:50

zeyno

Rüyamda saçımı düzleştiriyorum. Düzleştirici makinayı tuttuğum yerden tutam tutam saçlarım kopup yere düşüyor. Bilenler lütfen yorumlasın.

16.09.2013 09:31:32

Fadime

Çünkü saçın dökülüyor.

17.03.2014 21:30:22

Irmak

Rüyamda saçlarımı sarı renkten siyah renge boyattığımı gördüm. Yani şuan ki rengi sarı ama ben siyaha boyatmışım ve ağlıyordum. Ne anlama gelir?

19.09.2013 13:17:10

Gülay

Merhaba rüyamda sanki yanlışlıkla saç yutmuşum gibi ağzımdan iplik gibi uzun saç telleri çıkarıyorum. Ağzımdan çektikçe geliyor, en sonuncusunu midem bulanarak çıkarıyorum. Merak ettim. Cevaplarsanız sevinirim.

25.09.2013 14:54:09

Ahmet

Birebir aynısını gördüm ben de sizin rüyanızın.

16.11.2013 15:48:13

Sebiha

Ben rüyamda sabah uyanmışım, saçlarımı olduğundan uzun gördüm. Güzel bir rüyaydı.

06.10.2013 17:40:46

Özgül

Hayırdır inşallah. Rüyamda ön kısımdaki saçlarımı gökkuşağının renklerine kuaförde boyandığını gördüm, hatta alnımın üstünde soldan en baştaki renk kırmızının izi net bir çizgi olarak alnımda kaldı.

07.10.2013 07:47:25

Kenan

Merhaba ben saçlarıma bakıp beğeniyorum. Saçlarımı karıştırırken, saçlarımı ellerimle düzeltiyorum fakat sağ tarafım önden arkaya kadar kel. Bunu görünce saçlarımı kel olan yöne doğru ellerimle kapatmaya çalışıyorum. Bu ne anlama geliyor? Şimdiden ilginize çook teşekkürler.

11.10.2013 18:49:11

Nazlı K.

Ben rüyamda saçımın döküldüğünü gördüm ama normal bir dökülme değil, elimi saçıma atıyordum ve saçımı çektikten sonra elimde kısa saç oluyordu ama çok kısa değil. Lütfen yorumu bekliyorum.

15.10.2013 19:17:08

Vahi

Rüyamda çocuğumun saçlarının kesildiğini gördüm, düzgün kesilmemişti.

16.10.2013 10:48:13

Saniye/yavuz

Rüyamda saçımı sarı renge boyadım.

22.10.2013 10:34:31

Onur SimeqoL

Merhabalar rüyamda arkadaşımla kuaföre gidiyoruz, saçımızın ortasını tamamen kesiyor, yanlar kalıyor bir tek. Yaşlı amcalar gibi tıraş yapıyor. Bu ne anlama gelir?

23.10.2013 20:12:06

Edanaz

Merhaba ben bir arkadaşımın saçını küt kestirdiğini gördüm. Aynı rüyayı öğretmenim de görmüş. Bu ne anlama gelir?

07.11.2013 16:08:21

Gül

Merhaba ben rüyamda ensemin sol kısmındaki saçlarımın lüle lüle bir demet kadar avucuma geldiğini gördüm. Fakat lülelerin her biri bir parmak kalınlığında beş tutamdı. Arada çok dökülen saçtan daha uzun ve çok kalın bir saç telinin kısım kısım beyazladığını gördüm. Lüleler kısa, beyazlayan saç ise çok uzundu. Lüleleri teker teker ayırırken beyazlı saçın kökünde sanki metal zımba ile saç derisine tutturulma yapılmış gibi bir bağlantısı vardı. Çok şaşırdım. Gördüğüm rüyayı açıklarsanız kafamdaki sıkıntılardan arınacağım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

19.11.2013 14:14:08

BORA

Rüyada kendi saçını yolmak.

20.11.2013 10:02:58

Uzun saçlı

Rüyamda kuaföre gidiyordum. Saçlarım ıslak. Beyaz saçlı bir erkek saçımı tarıyordu. Bana “Neden kesmiyorsun?” dedi. Ben de “Yeğenimin düğününden sonra keseceğim” diyordum. (Gerçekte saçlarım uzun. Soranlara da rüyadaki cevabı veriyorum.) Yorumlarsanız çok sevinirim.

20.11.2013 14:33:33

Sercan S.

Rüyamda saçlarım yanlar normal ama arka tarafım müthiş uzamıştı. Nedir bu acaba?

20.11.2013 19:24:07

Aylin

Saçı topladığını ve çok uzun olduğunu görmek, ne anlama gelir? Birde normal saçımdan daha koyuydu.

01.12.2013 17:07:12

Mehtap

Rüyamda yakın arkadaşımın saçlarının uzadığını gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

04.12.2013 14:25:36

Muro

Merhaba önce bir mağazada uğurböceği şeklinde bir sürü küçük cüzdan ve benzeri takı çeşitleri gördüm. Çok canlı ve göz alıcıydı. Daha sonra bir ara aynada kendime bakarken, saçımda bir iki tane beyaz tel saç gördüm. Ne demek acaba?

20.12.2013 09:29:27

Fatih

Ben bu rüyayı iki sefer gördüm. Rüyamda aynaya bakıyorum ve kafamın üst tarafı, saçım, kafa derim görünecek kadar seyreldiğini gördüm. Yan taraflarım normal, ortası çok seyrelmiş ve sanki sayılacak kadardı.

22.12.2013 16:54:33

Ruzgar

Ben rüyamda uzun saçlı kız çocuğu gördüm. Saçları o kadar uzundu ki, yerle sürükleniyordu. Sonra baktım ki, onun birde ikizi var, erkek. Çok güzeldirler. Benim değildiler ama annelerini tanımıyordum. O da oradaydı. Sonra ben güzel bir gemiyle geldim. İstanbul’da indim. Sonra karşıya geçecektim, denizin suyu çekildi. Bana yol verdi, ben karşıya geçtim.

23.12.2013 10:12:47

Fatma K.

Rüyamda 13 yaşındaki oğlumun, saçlarını 1 numara ile tıraş ettirdiğini gördüm. Ve de bıyıklarını da makineyle tıraşlıyordu. Çok üzüldüm. Acil cevap, korkuyorum.

07.01.2014 11:53:56

Resul C.

Selamünaleyküm. Sayın hocam, ben rüyamda ağzımdan çıkardığım metrelerce uzun mu uzun bir kadın saçı çıkardım. O kadar uzundu ki artık korkup rüyamdan uyandım. Anlamı nedir? Yardımcı olursanız, ALLAH C.C. razı olsun.

21.01.2014 08:28:34

Ayla

Rüyamda tabakta döner yerken içinde, uzun, siyah saç teli çıkıyordu, hep. Ne anlama geliyor?

22.01.2014 15:26:35

Batuhan

Merhaba ben rüyamda saç köklerime yapışmış sakız ve başımın ortasında küçük bir yara gördüm. Sakız yaranın üstündeydi ama yara açıktan belli oluyordu ve ben sakızı yaranın üstünden kaldırmaya çalışıyordum. Ne anlama gelir?

01.02.2014 23:22:54

Selvi

Üzerimdeki paltodan kızıl renkte bana ait olmayan ve karma karışık saç temizliyordum. Fakat öyle tek tük değil, tarak temizlercesine üzerimden aldığım avucumu doldurur şekilde, ne anlama geliyor? Yorumlarsanız çok mutlu olurum.

10.02.2014 03:22:11

Zeren

Rüyamda sarı saçlarımı siyaha boyadım, ayna karşısında. Ne demek? Umarım, hayırlıdır.

12.02.2014 08:49:11

Cadı81

Merhaba, ben rüyamda yataktan kalmıştım ve yastığımın üstünde dökülmüş saçlarım vardı. Bu ne anlama geliyor acaba? Cevabınız için teşekkürler.

23.02.2014 18:55:48

Şeyhmus

Merhabalar, ya 2 kez oldu aynı rüyayı görüyorum. Ağzımdan hep kıl çekiyorum. Taki kusana kadar kendime geliyorum. Yardımcı olur musunuz ne anlama geliyor? Saygılarımla.

24.02.2014 12:10:00

Selin

Çok güzel bir site bence.

03.03.2014 08:18:04

Giz

Rüyamda kuaföre gidiyorum. Bana çay ikram ediyorlar. Çayın yanında sade ekmek yiyorum sonra saçımı fırçalayıp boyuyorlar. Kahverengi sürüyor, üst kısmı sarı oluyor. Tekrar boyuyor. Bunun manasını öğrenebilir miyim?

05.03.2014 11:19:42

Yusuf Ö.

Benim de saçım sarı kahverengi ama benim saçım uzundu.

23.08.2015 12:11:18

Tayfun O.

Rüyamda tam çorba içecekken çorbamdan kıl çıkıyor. Ben alıyorum başka bir kıl daha çıkıyor. 10-15 tane kıl çıkarttım çorbamdan. Anlamı nedir?

07.03.2014 12:12:27

İzzettin

Genel anlamda tabirler güzel ama kendi rüyama cevap alamadım. Ben rüyamda, başkasının tamamen kel olan birini saçlı görmem ne anlama geldiğini merak etmiştim ama istediğim cevap yoktu. Teşekkür.

09.03.2014 00:19:34

Meltem

Ben rüyamda abimin saçlarını rengarenk boyanmış gördüm. Bu neye delalettir?

13.03.2014 17:27:11

Yaren D.

Saç rengini olduğundan farklı gören kimse sevineceği haber alacaktır.

04.05.2014 09:35:10

YEŞİM

Merhaba, rüyamda saçımın 2-3 telinin beyazladığını gördüm. Ne anlama geliyor?

21.03.2014 15:47:02

Mahmut

Rüyamda boşanmak üzere davalık olduğum eşimin başörtüsünü çıkardığımı ve saçlarını da erkek saçı gibi kısaltmış olduğunu gördüm. Çok üzüldüğümü ve sinirlendiğimi ancak elimden bir şey gelmediğini, yanlış yaptığını söylemeye çalıştığımı gördüm. Cevaplarsanız çok memnun olurum.

23.03.2014 15:51:10

Şeeval

Harika bilgiler var burada. :):)

25.03.2014 19:38:30

Mehmet E.

Merhaba, ben saçlarıma bakıp beğeniyorum. Saçlarımı karıştırırken saçlarımı ellerimle düzeltiyorum fakat sağ tarafım önden arkaya kadar kel. Bunu görünce saçlarımı kel olan yöne doğru ellerimle kapatmaya çalışıyorum. Bu ne anlama geliyor?

10.04.2014 12:36:35

Mustafa

Kardeşimi rüyamda saçlarını tamamen kazıtmış gördüm. Nedir acaba bunun tabiri?

19.04.2014 07:20:02

Irmak

Ben rüyamda sabah uyanmışım. Saçlarımı olduğundan uzun gördüm. Güzel bir rüyaydı.

22.04.2014 11:54:52

Ali

Arkadaşımın başının ortası dökülmüş ve bembeyaz olmuş.

25.04.2014 14:40:20

Nilüfer

Rüyamda saçlarımı toplarken yanlış hatırlamıyorsam eğer, sağ tarafıydı sanırım enseden başlayıp kulağımın tepe noktasına kadar dökülmüş olduğunu kemoterapi görenlerinki gibi azıcık tüylü gibi kaldığını gördüm. Yanımda da bir erkek vardı ve korkuyla ona baktığımı ve onun da aynı korkuyla bana baktığını gördüm. Bu kişinin kim olduğunu hatırlamıyorum fakat aileden biriymiş gibi hissediyordum. Sonrasında tedirginlikle eşime gidip saçlarımı gösteriyorum ve ikimiz de çok üzgün bir halde birbirimize bakıyoruz. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

26.04.2014 11:39:02

GÜLŞEN

Rüyamda saçlarımı araladığımda saç köklerimin olmadığını kel olduğumu gördüm ama saçlar duruyordu. Bu ne demek oluyor? Lütfen açıklar mısınız?

27.04.2014 10:56:08

Mehtap

Rüyamda saçlarımın pembe olduğunu gördüm. Yorumlar mısınız?

07.05.2014 08:24:36

Diyar

Rüyada yeğenimin yemek yemediği için aşırı derece zayıfladığını ve saçlarının benek benek döküldüğünü gördüm. Bunun anlamı nedir acaba?

10.05.2014 15:23:15

Aziz

Rüyamda saçımın ve sakalımın beyaz olduğunu gördüm. Pamuk gibi beyazdı.

25.05.2014 12:31:28

Yusuf

Rüyamda bir bayanın saçını kıvırcık ve gür görmek ne anlama gelir?

29.05.2014 11:00:57

Damla

Rüyamda 3 adet uzun saç teli çıkarıyorum sırayla ağzımdan, yemeğin içinden çıkıyor. Büyük bir yemek sofrasındayız ve abim bana bakıp gülüyor.

29.05.2014 14:15:58

Halil İbrahim

Merhaba, ben rüyamda saçlarımı kısa şekilde gördüm ve kalktığımda “Saçlarını 40 gün sonra kestir” gibi bir şey hatırladım. Bu ne anlama gelir?

19.06.2014 14:49:28

Dilek

Merhaba, ben rüyamda saçımın kısa küt şeklinde, sapsarı ve dümdüz olduğunu gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

04.07.2014 11:35:03

Asli

Merhaba, rüyamda kalabalık ve eğlenceli bir ortamda tanınmış, kel bir erkeği, saçları rastalı olarak gördüm. Yüzü de tamamen değilse de biraz değişmişti. Bir manası var mıdır?

08.07.2014 11:26:16

Sümeyye

Ben rüyamda bir başkasının saçını uzun gördüm tanımadığım biriydi, karşımda duruyordu, saçları ayaklarına kadar uzun ve düzdü. Ben de yanımdaki başka birine karşımdaki kişinin saçlarını gösteriyordum. Nedir acaba bunun yorumu?

01.08.2014 10:33:32

Naz

Rüyamda saçımı yıkarken yığdığım yerden saçım koparak elimde kalıyordu ve de saçımın kısa kaldığını görerek yakınıyor ama çare bulmaya çalışıyordum.

23.08.2014 07:39:52

Yonca D.

Ayrıldığım erkek arkadaşımla tekrar görüşmeye başladık. Ancak onun psikolojik sorunları yüzünden aramız kötü. Ben uzak duruyorum unutamıyorum da. Rüyamda birlikteyiz ve konuşuyoruz. Bana saçlarını gösteriyor. Kafasının ortasındaki saçları dökülmüş yanları da. Kendisi 3 numaraya kestirmiş, önleri duruyor. Nasıl yorumlarsınız? Şimdiden teşekkürler.

25.09.2014 09:17:49

MaviBeyaz

Merhaba, rüyamda kızımın okul arkadaşının evindeyim. Arkadaşının annesi ile küçücük bir oturma odasındayım. Bana ait bozuk para iki lira yere düşmüş, alıyorum ama yerde bir tutam saklanmak için kesilmiş saç görüyorum metal bir şeyin üzerinde. Ve o saç tutamı kadının ölmüş kızına aitmiş, saklıyormuş. Saat gece yarısını geçmiş diyerek acele ayrılıyorum oradan. Kendi evime gelip odama girdiğimde ağzımda saçların varlığını hissediyorum elimle almaya çalışıyorum. Saçların bir kısmı ağzımda bir kısmı cebimde hepsi benimle gelmiş. Yorumu gerçekten merak ediyorum. Teşekkürler.

25.09.2014 11:10:54

Dilek

Rüyamda kafatasımın derisinin ve saçlarımın arasından kurtçuklar çıkıyor. Ben kendimi uyuşmuş ve kontrolsüz hissediyorum. Sonrası karanlıktı. Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

27.09.2014 21:59:09

Emin K.

Kişinin ağzından saç çıkması ne anlama geliyor?

28.09.2014 10:23:22

Sari Sac

Ben rüyamda abimin sevdiğini gördüm fakat o abimi istemediğini söylemişti. Nedense rüyamda onun annemle abim hakkında konuştuğunu gördüm ve yeşil başörtü ve sarı saçları vardı. Oysaki onun siyah saçları var. Bu ne anlama gelir?

09.10.2014 11:06:39

Mavici

Merhaba ben rüyamda kendi saçlarımı kendim yolarken gördüm. Ancak tuhaf olansa benden bir tane daha vardı ve onun saçlarının baş kısmı yani önü yoktu. Kel gibiydi de diyebiliriz. Ben onu aynada görüyordum ve çığlık atıyordum. Bu çığlığıysa ben kısık bir sesle duyuyorum. Bu rüya ne anlama geliyor?

14.10.2014 14:04:04

Gülbin

Rüyamda bir bayan yakınımın saçını erkek tıraşı ederken gördüm. Acaba neye çıkar? Şimdiden teşekkür ederim.

18.10.2014 17:22:07

Mustafa

Merhaba, rüyamda bir nesneye sarılmış saç yumağını tamamen açtığımı ve bunun sonunda bir rahatlama hissine benzer bir rüya gördüm. Tabirine yardımcı olursanız sevinirim.

23.10.2014 14:20:14

Sevda

Rüyamda saçımı yaptırdığımı gördüm. Birde bir sevgiliyle geziyormuşum. İlk defa böyle rüya gördüm daha önce böyle rüya gördüğümü hatırlamıyorum.

25.10.2014 16:55:27

Emniyetli5454

Selam. Bu gece rüyamda arkadaşlar ile güzel bir mekanda yemek masasındayız. Yeşil mercimek çorbası getiriliyor çorba ile doymuyorum ama başka bir şey gelmiyor, masadan kalkıyorlar. Ben de bir kaç dilim taze peynirli ekmek buluyorum bir bardak su ile bunu yiyorum ama bardak üzerinde kadın saçı var ve ben temizleyip ekmekle beraber içiyorum. Ayrıca yanımızda bir tepsi taze gül reçeli hazırlandı, mis gibi koktu ama yemedim. Saygılar.

26.10.2014 08:38:46

Asdfghjkl

Rüyamda saçım kısaydı savurunca uzun oluyordu ve aynanın karşısındaydım... Lütfen cevap verin merak ediyorum.

27.10.2014 11:08:23

Nuri

Selam. Rüyamda sağ taraftaki dişlerime birçok saç dolanmıştı, çektim hepsini çıkardım. Ne anlama geliyor acaba? Bir zahmet. Teşekkür ederim. Saygılar.

29.10.2014 21:18:48

Dilek

Merhaba, ben rüyamda komşumun saçlarını erkek gibi kısacık kestirmiş olduğunu ve kocasını da aynı anda onun yanında oturduğunu adamın saçlarını ise gerçekte beyaz ama ben siyah gördüm. Yan yana oturuyorlardı. Anlamını söyler misiniz? Teşekkürler şimdiden.

30.10.2014 19:50:49

Sedat S.

Ağızdan saç yumağı çıkarmak neye delalet?

01.11.2014 13:32:03

Baba

Rüyamda küçük oğlum bana; “Baba göğsüne ne oldu?” diye sordu. Baktım o an çıplak olan göğüs bölgemde dağınık yerleşimli siyah sakal tutamları var. “Oğlum, sakalım buraya düşmüş” dedim. Manası ne olabilir?

06.11.2014 12:06:01

Cigdem

Rüyamda eşimin teyzesinin evindeyim ve yerler hep saçtı. İğrendim. Sanki kesilmiş saç, terlik istedim. Bunun anlamı nedir acaba?

10.11.2014 21:44:52

Filiz

Yapacağınız yorum için şimdiden teşekkür ederim. Ben rüyamda oturmuş saçımı tarıyordum. Etrafımda insanlar vardı. Ben saçıma her tarak değdirdiğimde tutam tutam saçım dökülüyordu. Etrafımdakiler bunun kanser belirtisi olacağını söylüyordu ve ben de endişeleniyordum, paniğe kapılıyordum. Kabul etmek istemedim. “Sizce bunun yorumu ne olabilir? Çok merak ediyor ve cevabınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

11.11.2014 08:02:00

Müzeyyen

Rüyamda saçımı her zaman ki gibi uzun gördüm. Uzun, parlak, yumuşak, güzel saçımın dayımın oğlunun taradığını gördüm. Bu neye işaret?

12.11.2014 13:23:55

Sam55

Merhaba, ben rüyamda saçlarımın olduğundan daha uzun ve güzel olduğunu aynı zamanda bıyıklarımın normalden uzun ağzımı kapattığını gördüm. Bu ne anlama gelir acaba?

20.11.2014 12:24:35

Fatoş Ç.

Saçlarım baya uzun belime kadar fakat rüyamda babam saçımı kesiyordu, çok ağlıyordum hatta intihara bile kalkıştım. Uyandığımda gözlerimde yaş vardı. Bunun anlamı nedir?

20.11.2014 15:00:26

Rüyacı

Saçı uzun olan bir erkeği rüyada saçlarını çok güzel ve kısa olması ne demek, kalabalık içinde oturarak.

08.12.2014 13:51:47

Kerem

Rüyamda tanıdık bir bayan yanımda duruyor, ben onun saçlarını alıp kendime sakal yapıyorum. Yorum nedir? Saygılar.

08.12.2014 16:23:59

Saniye saniye

Rüyamda saçlarımın çamaşır suyu ile rengini açıyorum. Daha sonra nasıl oluyorsa saçlarım sarı oluyor. Ve bir elbise alıyorum çamaşır suyu dökülüyor üstüne. Ben kızıma çok kızıyorum o yaptı diye. Yeğenime para vereyim derken bir sürü iğne buldum, bir tane ona verdim. Sonra 2 tane çengeli iğne de verdim.

23.12.2014 08:47:52

Ali

Rüyada evlenmeyi düşündüğüm bayanın saçlarını dümdüz ve uzun görmek neye işarettir? Teşekkürler.

27.12.2014 20:44:53

Kader

Rüyamda saçımın rengini açtırdım ve yandı. Arka taraftan tuttuğum saçlarım koptu, elime geldi.

30.12.2014 19:16:32

Melek Y.

Merhaba, ben rüyamda saçlarımın bir kısmını kendim yoluyordum ve saçlarım sanki kestirilmiş şeklindeydi. Avucumda baya bir saçlarım birikmişti. Ne anlama gelir acaba?

04.01.2015 11:27:06

Sennur

Rüyada evli bir kadının ve başı kapalı bir kadının saçını açtığı zaman eline saçlarının dökülmesi ne anlama gelir?

09.01.2015 17:09:34

Ses

Rüyamda 2 defadır saçımı boyatıyorum.

15.01.2015 09:55:31

Nurbanu sultan Y.

Rüyamda başka tarafından saçınım kesildiği gördüm. Cevap bekliyorum sizlerden. Acaba bu yorum nedir?

17.01.2015 13:15:37

Esmerim

Merhaba, annem rüyasında benim saçlarımı tamamen kestirdiğimi sıfıra vurdurduğumu görmüş. Bu ne anlama gelir acaba?

18.01.2015 15:50:03

Oykum63

Ben 14 yaşındayım ve rüyamda erkek öğretmenimi gördüm, turuncu saçlı ve çok şaşırdım. Bu ne demek?

04.02.2015 14:47:38

Nihat

İyi akşamlar. Ben burada rüyamın tabirini bulamadım. Yüce Rabbimin yardımıyla benim rüyamı tabir edebileceğinizi düşünerek size rüyamı kısaca aktarmak istiyorum... Ben rüyamda ağzımdan saç çekip çıkarıyordum, sanki o saçları ben yutmuşum da sonra çıkarıyormuşum gibi. O saçları çıkarırken midem bulanıyor, kusacak gibi oluyordum. Çok saç çekip çıkardım ağzımdan ve en son olarak da gümüş bir kolye çıkardım ağzımdan sanki daha önce yutmuşum gibi... Saygılarımla. Lütfen bu rüyamın tabirini bana bildiriniz.

16.02.2015 20:31:13

Bahar F.

İş arkadaşımın saçları 2-3 numaraya vurulmuş gibiydi ve başını bir eşarpla örtüyordu, bana da küstü.

17.02.2015 09:52:07

Serdar

Rüyamda saçım büyüyor ben kesiyorum, büyüyor ben tıraş ediyorum. Ne demek oluyor acaba?

17.02.2015 12:46:11

Dilek-35

Merhaba, bir arkadaşım beni dün gece rüyasında görmüş. Normalde saçlarım uzun ve kıvırcık.. Saçlarım 3 numaraya vurulmuş halde beni görmüş. “Bakmayın utanıyorum” diyormuşum. Ne anlama geliyor bu rüya acaba? Dün akşam saçlarımı boyattım onunla ilgisi olabilir mi?

05.03.2015 13:32:22

Saç

Rüyamda bir sırada oturuyordum ve saçım olduğu halde her yerde duvarlarda benim kendi saçımın asılı olduğunu gördüm ama benim kafamdaki saça bir şey olmamıştı ve duvardakiler de benim saçımdı. Çok merak ettim, acaba ne anlama geliyor?

08.03.2015 21:52:12

Emre

İyi günler, geçen gece rüyamda saçlarım normal hallerinden biraz daha uzun ve simsiyahtı. Sağ elimi saçlarıma attığımda saçlarımın tamamı elime geldi, peruk gibiydi. Ancak başımda saçlarım aynı şekil duruyordu. Elimde, başımdan aldığım saçlarım ve başımda aynı saçlarım vardı. O sırada eşimi gördüm. O normalde sarı saçlı olmasına rağmen rüyamda siyah saçlıydı ve o da elini attı, saçları tamamen eline geldi. Ancak yine başında saçları duruyordu. O sırada uyandım sanırım. Yorumunuz ne olur? Saygılarımla.

09.03.2015 10:05:58

Gül çiçek

Rüyamda saçlarımın boğazıma kaçtığını ve nefes almadığımı gördüm.

16.03.2015 08:08:17

Şennur Y.

Saçlarıma ateş düştü, yavaş yavaş yanıyordu.

26.03.2015 18:38:14

Abdullah

Selam. Ben rüyamda saçımın sağ tarafını uzun, sol tarafını kısa gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

06.04.2015 12:26:10

Ayten O.

Vücut ve baş benim ama başımda başka bir arkadaşımın saçları var. Nedir acaba? Teşekkür.

15.04.2015 11:36:59

Denizz

Merhaba, kuzenim rüyasında benim saçımı tamamen siyaha boyattığımı görmüş. Acaba ne anlama gelir?

23.04.2015 20:07:32

Fatma A.

Arkadaşım benim peruk taktığımı görmüş, anlamı nedir?

24.04.2015 13:13:09

Nazlı

Merhaba, rüyamda tozlu ahşap bir odaya girdim orada bir sürü karga ve beyaz bir süs köpeği vardı ve her yerde kesilmiş saçlar asılıydı çeşit çeşit. Bu ne anlama geliyor acaba?

20.05.2015 18:48:59

Esma

Rüyamda biri saçıma zarar veriyordu yani eliyle saçımın birazını yıpratmıştı, bu ne demek?

04.07.2015 13:27:22

SENEM

Rüyamda çok uzun saçlarım varmış elime alıp bakıyorum simsiyah boyalıymış, üstünde de sarı renk var. Ucuna kadar çok güzel dalgaları var. Saçıma, bakıp örsem diye düşünüyorum ama örsem de yere değer diye düşünüyorum. Sonra uçlarının çok ince ve kırık olduğunu görüyorum. Bir yandan ellerimle saçlarımı okşarken dalgası, gürlüğü, uzunluğu çok hoşuma gidiyor. Gülerek siyahlığı ve onun üstündeki sarı balyaları avam buluyorum gülerek “Şu siyahlığa baksana” diyorum. Kırık kötü olan uçlarını kestirmek de istemiyorum. Teşekkürler.

14.07.2015 10:57:43

Sevda

Rüyamda saçlarımı havlunun üzerine tarıyorum normalde az dökülüyor sonra kocaman bir tutam saçımdan kopuyor düz ve uzun, kalın bir saç yorumlardan.

23.07.2015 07:31:55

Akgulkara

Rüyamda saçlarımın iki yanları çok uzun ve ortadaki saçlar daha kısa. Anlamını yazarsanız memnun olurum. Artı erkek saçı çok uzun gördüm tanıdıkmış.

27.07.2015 15:09:24

Yasemin

Merhaba rüyamda saçlarımda beyazları saymak ne demek üç gündür aynı rüyayı görüyorum.

29.08.2015 10:39:31

Samlesamle

Rüyada saç boyamak ne anlama gelmektedir. Seçimi kızıl renge boyanmış ve sonra pişman olmuştum.

29.08.2015 14:21:58

Arzu

Ölmüş annemin saçını ben kendim kestim annem bana yöresel bir Kurabiyesi var ondan verdi içi fıstıklıydı.

01.09.2015 07:58:28

Pınar A.

Arkadaşım beni rüyasında görmüş saçlarımı yapıyormuş.

01.09.2015 11:20:48

Mesut

Merhaba. Ben rüyamda saclarımın beyazlaştığını gördüm rica etsem bana bunla ilgili bilgi verir misiniz?

10.10.2015 09:04:05

Salmasur

Merhaba, rüyamda saçlarımın önünden 1 parmak kalınlığı kızarmış olduğunu, yakından baktığımda saç köklerimin belirgin olduğunu görüyorum anlamı nedir?

19.10.2015 15:21:42

Melek B.

Rüyamda saçlarım beyazlamış elimle çektiğim zaman zorlamadan kopuyordu.

30.10.2015 10:49:36

Meryem K.

Ya ben tüm rüyalarımı bu siteden bakıyorum ve süper bir site ama gördüğüm bir rüya yok yazmıyor. Ben rüyamda basımın açık olduğunu gördüm ama normal hayattan başörtülüyüm ve rüyamda sacımın açık ve maşalı olduğunu gördüm ve saçım çok uzundu. Bunun anlamı ne lütfen bilen var mı çok merak ediyorum.

06.11.2015 23:05:52

Arzu C.

Merhaba. Benim saçlarım baya seyrek. Rüyamda saçlarımın tekrar çıktığını ve berberde onları kestirip şekil verdiğimi gördüm. Ne Anlama gelir?

12.11.2015 08:25:07

Eylem

Rüyamda rahmetli babam saçlarımı boyuyor tarıyor kırıklarını falan alıp beni ve saçlarımı çok güzelleştiriyordu. Anlamı nedir? Teşekkürler...

18.11.2015 21:06:51

Uznlr

Merhaba ben kapalı bayanım rüyamda saçım daha da uzun ve açık bir şekilde kalabalık ailenin içinde geziyordum. Ne anlama gelir?

28.11.2015 08:57:45

Canan

Merhaba. Benim üvey annem var (babamın ilk eşi). Ama hiç bir zaman bir üveylik olmadı aramızda, her zaman iyi anlaşırız. Kendisi başörtülüdür. Rüyamda üvey annemi başı acık, omuzuna kadar dümdüz, ortadan ayrılmış beyaz saclı gördüm. Ben bir sandalyede oturmuşum o da bana doğru geliyor, bir sandalyeye kolunu dayayıp hafifçe eğilip, tebessüm ederek, bana bakarak yüzüme karşı bir şeyler söylüyor. Ama ben ne dediğini anlamıyorum. Saçları çok güzeldi. Acaba anlamı nedir?

30.11.2015 02:33:25

İlkuaför

Merhaba! Tanıdığım ve sevdiğim bir kadın benim saçlarımı kısa kestirdiğimi görmüş ne anlama gelir?

17.12.2015 19:04:18

Ayla

Annem beni (şimdi 52 yaşındayım, topluyum) genç kızlığımdaki halimle yani zayıf, kısa saçlı görmüş. Yorumunuzu rica ediyorum.

07.04.2016 15:00:08

rumi46

Merhaba ben rüyamda sol göğümsümden uzun saç olduğunu ve onu kopartmaya çalıştığımı gördüm.

21.05.2016 17:58:29

fatoş

Merhaba, bir arkadaşım beni rüyasında uzun kahverengi saçlı görmüş, üzerimde kısa bir kahverengi elbise varmış ve elbisenin üzerinde de küçük beyaz papatyalar mevcutmuş, yeşillik bir alanda ve kalabalık arasında imişim, ayrıca birisini arar gibi etrafıma bakınıyormuşum, yorumlarsanız sevinir.

25.05.2016 23:17:32

elif

Ben kız arkadaşımın benim saçımı bağladığını gördüm anlamı nedir? Acil cevap verir misiniz?

08.08.2016 01:14:34

Nesrin

Rüyamda saçlarım dalgalı kabarık ve turuncuya ne anlama geliyor?

09.08.2016 13:17:43

Emine Yıldız A.

Rüyada saçın avuç avuç dökülmesi neye işarettir?

 

13.10.2016 00:36:47

Kıvırcık

Merhaba, ben rüyamda kız arkadaşımın saçlarını gri renge boyadığını görüyorum ayrıca çok da uzun olduğunu gördüm ne anlama gelir?

09.01.2017 12:06:47

Kamil

Rüyamda saçlarımı sarı ve uzun gördüm gürleşmiş ve çok güzel görünüyordu.

10.02.2017 06:48:00

Ayşe Ö.

Komşum hamile onun bebeği doğmuş beşikte ve bir bebeğe göre uzun sarı saçlarının olduğunu gördüm şaşırdım.

13.02.2017 14:38:05

Mine

Rüyamda öğürerek saçlarımı kustum. Bu ne anlama geliyor?

11.05.2017 02:58:58

Aysel K.

Ölmüş halam saçlarını boyamış ama ben tam tutmamış diyorum oda seninde boyanması gerek diyor. Beraber boyarız diyorum.

04.09.2017 00:35:37

ceysan

Annem rüyasında beni kendi saçımı tutam tutam yolduğumu görmüş. Bu ne demektir?

07.10.2017 12:32:05

Cansu

Hastalığımdan dolayı gür saçlarım döküldü. Rüyamda mezuniyetimdeyim saçlarım eskisi gibi gür parlak dalgalıydı. Bayılmıştım gören herkes şaşkınlıkla bakıyordu. Nasıl mutluydum anlatamam. İnşallah rüyamdaki gibi eski haline kavuşur saçlarım.

24.11.2017 20:50:07

SELMA

Arkadaşım rüyasında beni kızıl saçlı ve saçlarım karışmış onları çözmeye çalışırken görmüş ne anlama geliyor. tşkr,

06.12.2017 10:47:50

cngzyzr

Rüyamda 3 yaşındaki kız yeğenimin saçlarının kesilmiş olduğunu gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin

14.05.2018 11:45:36


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook