ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ayetel kürsi Görmek

Rüyasında Ayetel Kürsiyi okuyan kişi korkulardan ve belalardan kurtulur, eğer bir hastalığı varsa yakın zamanda şifa bulur.Rüyasında Ayetel Kürsi okuyan insan, çevresinde ki insanlar tarafından hayırla ve vefalı bir şekilde anılır.

Rüyada Ayetel Kürsi okumak; kişi fakir ise zengin olacak, hasta ise şifa bulacak ve üzgün ise sevinecek demektir.

Bu ayeti okuduğunu ya da bir başkası tarafından okunulduğunu görmek, kişinin saygınlığının artacağına, eğitiminde ve işinde daha başarılı olacağına delalettir.

Ayetel Kürsüyü sürekli tekrar tekrar okumak dünya afetlerinden emin ve muhafazalı olmaya, muradının hasıl olacağına, ömrünün uzunluğuna delalet eder. Hasta ise veya hastası varsa iyileşir.

Kirmani ise, halk nazarında kadir ve kıymetinin artacağına, onlar arasında saygı göreceğine delalet eder, derken;

Caferi Sadik ise ; Dini bütün ve zeka sahibi olacağına delalet eder, buyuruyor.

Ayetel kürsi rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Resul A.

Uyuyor uyanık arası gördüğüm rüyada korkutuyorlar ve ben besmele çekip önce felak sonra nas ve sonra Ayetel kürsi okuyorum.

01.08.2013 06:16:07

Peri

Verilen kağıtta, 35 defa Ayetel Kürsi’yi okursam kurtulacağım yazıyordu. Anlamını bulamadım, yardım istiyorum. Teşekkürler.

04.06.2014 12:12:55

Asl

Kızım evlenecekmiş yani dünürler var yanımda kayınvalide Ayetel Kürsi’yi okuyamadı. Ben “Öyle değil, böyle okuyacaksın” diye ben kendim okudum. Kendi okuduğuma bile şaşırdım. O kadar net ve güzel okudum anlamını soracaktım. Bu arada kızım evli, oğlum bekar Kpss’ye girecek çocuklar anlamını yazarsanız sevinirim.

08.07.2014 08:17:47

Sevgi

Babam ölmüş. Rüyamda kulağıma Ayet-el kürsüyü okudu. Bu ne demek?

20.10.2014 20:51:58

Dilek

Rüyamda bilmediğim bir ortamdayım yanımda annem, babam ve teyzem var. Bilmediğim bir sebeple ayet-el kürsiyi okumaya başladım ancak yarısına geldim aklım karıştı ve şaşırdım. Düzeltmek ve doğruyu hatırlamak amacıyla tekrar tekrar okumayı denedim gene şaşırıyordum. Nihayet babam yanıma geldi elinde ayet-el kürsinin yazılı olduğu bir sayfa vardı. Bu kağıttan yararlanmaya çalıştım fakat sonuca varmadan uyandım ve uyanır uyanmaz ayet-el kürsiyi tekrar içimden şaşırmadan okudum. Oysa bu gerçek hayatta çok sık okuduğum bir dua ve her zaman ezberimdedir. Rüyada niye şaşırdım anlayamıyorum. Ben 7 yıl önce felç geçirdim. Halen de felcin etkileri üzerimde. Destekle yürüyebiliyorum ve sol elimde hiç hareket yok. Doktorlar zamanla bacağımın daha iyi hale gelebileceğini ancak elimin düzelmesinin imkansız olduğunu ve felce sebep olan beyindeki hasarın tedavisinin şu an için dünya üzerinde olmadığını söylüyorlar. Cevabınızı bekliyorum selamlar.

23.10.2014 23:49:29

Emrh B.

Kardeş şimdi ben rüyamda deccal meshin çıktığını gördüm. Aynı anlatıldığı üzere bir gözü üzüm tanesi gibi dışarı çıkıktı sonra işte yeryüzünde fitne çıktı.

27.12.2014 15:55:41

Tahir

Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim, kumar oynanıyor ve beni davet ediyorlar. Ben “Oynamam” diyorum ve oradan gidiyorum büyük bir camiye. Kimse yok orda, yere oturup salavat getirmeye başlıyorum 3 sefer. Biri geliyor esmer biri, benim yaşlarımda 24 ve benimle beraber 2rekat namaz kılıyor. Sonra kamet getirilen yere çıkıp Euzü besmele çekip Ayetel kürsi okuyoruz, beraber dua ediyoruz. Sonra dışarıya çıkıyorum. Çok büyük bir kalabalık var, ucu gözükmüyor sanki cenaze namazı ve oradan gidiyorum. Yanımda tanımadığım kişiler var. Büyük bir gökdelen ve tepesinden gökyüzüne doğru yeşil ışık yanıyor lazer gibi ama çok büyük. Uyandım.

03.03.2015 00:26:46

Hülya

Bura güzel ama.

19.03.2015 15:03:38

Nurgül

Rüyamda bir bayan beyaz bir kâğıdın üzerine her gün 7 kere “Ayet-el kürsi oku” diye yazdı yorumu nedir? Merak ediyorum.

07.12.2015 17:36:10

Seda K.

Ben rüyamda çok korkuyorum çok ağlıyorum abimi dövüyorlarmış. İçimden 7 defa Ayetel Kursi okuyorum ve hemen polisler gelip bizi kurtarıyor ve daha sonra annem babam geliyor.

23.02.2016 14:06:39


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook