Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada sınavda olduğunu görmek, geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder.

Geçici sıkıntıdır.

Rüyada bir ise girmeniz veya okuldan diploma almaniz için bir sinava girdiginizi görmek, geçirdiginiz heyecanli günlerin tesirinden henüz kurtulamadiginiza, biraz gezip eglenmeye,basinizi dinlemeye ihtiyaciniz olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada sinav olmak, sikinti, zahmet ve endiseye isaret eder. Tum sorularin cevaplandigi bir sinav basari ve mutluluga, bazen de imtihan sevinçli haber almaya isaret eder.

Sınav rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Jiyan

Sınavdan çıkmıştım ve çıktığım sınav diğer sınavlardan daha iyiydi diye annemlere anlatıyordum. Bu neye işarettir, acaba? Anlatırsanız çok makbule geçecektir. Teşekkürler.

16.09.2013 00:44:24

Baho

Bir sınıfta, tanıdığım kimseler ile beraber yazılı matematik sınavı oluyorum. İki tane öğretmen sınav için gözetmenlik yapıyor. Bilemediğim veya yetiştiremediğim soruları yanımdaki ve önündeki arkadaşlardan kopya çekiyorum. Sınav suresi bitmek üzere iken yağmur yağmaya başlıyor. Herkes ıslanıyor, kağıdımdaki cevap şıkları yağmurdan dolayı siliniyor gibi oluyor. Ben de kağıdımı muhafaza etmeye çalışıyorum. Yağmur şiddetini artırıyor ve bayağı bir ıslanıyoruz, sınıf içerisinde. Ve uyanıyorum. Tabiriniz için şimdiden teşekkürler...

20.11.2013 04:35:20

Muhtar

Bir sınava girmişim ve sonuçları açıklanmış. Ancak ben kazanıp kazanmadığımı bana verilen sınav sonuç kağıdından anlamıyorum ve sınavı yapan hocaya soruyorum. Hoca bana üstün başarı ile sınavı kazandığımı söylüyor. Bu neye işarettir? Teşekkürler.

17.02.2014 13:33:16


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim