Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Soba Görmek

Rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir.

Rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir.

Soğuk havada umut, başarıdır. Soba içinde ateş, bolluk ve berekettir.

Rüyada soba yaktiginizi görmek, eger mevsim yazsa keder ve sikintiya; kis mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada soba görmek, üzüntü, keder ve sikintiya isarettir.

Soba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gamze A.

Elektrikli sobadan çıkan ateş, ne anlama gelir?

18.08.2013 22:17:04

Handan G.

Ben garip bir rüya gördüm. Yorumunu çok merak ediyorum. Rüyamda evimde yatağımın altında soba (kuzine) yanıyor ve içinden yüzlerce balık etrafa saçılıyor ev balıkla doluyor. Daha sonra da dışarıda bir sergi gibi yerden bir yelek ve hırka alıyorum. Yeni ve çok güzel bana da çok yakışıyor. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

05.11.2013 15:19:18

aaaaaa

Soba sevinç, mutluluk ve bolluk olarak tabir olunur. Balık ise rızık sayısı belli değilse düşünemediğin kadar bereketli bir yıl geçireceğin anlamına gelir. Yeni takım elbise gibi giyecekler yeni bir işin habercisi olabilir. Rüyan çok güzel. Her zaman hayra yorulmalı, görülen rüya ne olursa olsun.

10.01.2014 09:14:38

Gamze T.

Rüyamda aynı odanın içinde gürül gürül yanan, ateşi görünen iki soba gördüm. Aynı odanın içinde çift soba yanması çok garibime gitti.

14.03.2014 11:00:52

Gülçin

Sobanın yıkılması ne demektir?

03.04.2014 10:32:31


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim