ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Soba Görmek

Rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir.

Rüyasında soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir.

Soğuk havada umut, başarıdır. Soba içinde ateş, bolluk ve berekettir.

Rüyada soba yaktiginizi görmek, eger mevsim yazsa keder ve sikintiya; kis mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada soba görmek, üzüntü, keder ve sikintiya isarettir.

Soba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gamze A.

Elektrikli sobadan çıkan ateş, ne anlama gelir?

18.08.2013 22:17:04

Handan G.

Ben garip bir rüya gördüm. Yorumunu çok merak ediyorum. Rüyamda evimde yatağımın altında soba (kuzine) yanıyor ve içinden yüzlerce balık etrafa saçılıyor ev balıkla doluyor. Daha sonra da dışarıda bir sergi gibi yerden bir yelek ve hırka alıyorum. Yeni ve çok güzel bana da çok yakışıyor. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

05.11.2013 15:19:18

aaaaaa

Soba sevinç, mutluluk ve bolluk olarak tabir olunur. Balık ise rızık sayısı belli değilse düşünemediğin kadar bereketli bir yıl geçireceğin anlamına gelir. Yeni takım elbise gibi giyecekler yeni bir işin habercisi olabilir. Rüyan çok güzel. Her zaman hayra yorulmalı, görülen rüya ne olursa olsun.

10.01.2014 09:14:38

Gamze T.

Rüyamda aynı odanın içinde gürül gürül yanan, ateşi görünen iki soba gördüm. Aynı odanın içinde çift soba yanması çok garibime gitti.

14.03.2014 11:00:52

Gülçin

Sobanın yıkılması ne demektir?

03.04.2014 10:32:31

Saaa

Kardeşim bu ne böyle siteye girip bakamıyoruz reklamlardan yorumlar okunmaz halde bu reklamlara bir çare bulun.

31.05.2014 07:54:05

Rüya Tabirleri

Merhabalar, İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz. Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz. Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

03.06.2014 12:33:58

Yonca

Rüyamda kuzine soba yanıyordu sobanın fırınında közlenmiş ve soyulmuş soğanlar tepside duruyordu. Anneannem geldi tepsinin bir kısmını açtı ve oraya toz şeker döktü. Bir akrabamızda sobanın karşısında bizi izliyordu. Rüyamda ben kimseyle konuşmuyordum.

05.07.2014 10:16:13

Sema

Rüyamda bir odanın içinde yanan bir soba vardı. Borularından duman tütüyordu. Birde yer yatağı gördüm. İçinde önce annemi sonra kızımı yatarken gördüm. Üzerinde çok kalın koyu renk bir yorgan vardı. Yorumlar mısınız lütfen?

17.12.2014 08:39:03

İsimsiz

Rüyamda düğün zamanı soba borularının düştüğünü gördüm. Yorumunu çok merak ediyorum.

07.03.2015 11:12:32

Yasemin D.

Rüyamda eski köy evleri gibi iki oda bir mabet olan evdeymişiz. Ben kendi kocamla ilk defa gerdeğe giriyormuşum ama bir türlü ne hazırlanabiliyorum sadece etrafı toparlayabiliyorum. Bu arada üşüyoruz ben sobayı odunla yakıyorum yanıyor ama ateş hem sobanın içinde hem dışına taşmış ateşi tutuyorum ama elim yanmıyor bu arada yarı çıplağım ve bir türlü kıyafetlerimi bulup giyemiyorum eşim önemli biriymiş rüyamda ne bu dağınıklık diye çalım atıyor biraz bana. Rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim şu anda önemli kararlar aşamasındayım teşekkür ederim.

22.11.2015 22:25:57

Zarif

Rüyada teyzemin evine gezmeye gitmişim orada kömür sobası varmış hem orada temizlik yapıyorum ve sobayı kaldırıyorum ne demektir. Teşekkürler.

30.05.2017 11:08:38


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook