ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Babaanne Görmek

Rüyasında babaanne görmek, murada ermektir. Rüyada babaannesini gören kişinin rızkı genişler, Ummadığı yerden maddi destek gelir, Hasta ise şifa bulur, borcu olan en yakın zamanda borcunu öder. Rüyasında bir şeyini kaybeden, kaybettiği şeye kavuşur. Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir şekilde yaşar.

Babaanne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Babaanne görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Babaanne rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

21
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

eyyüp Ç.

Rüyamda ölü olan babaannemi gördüm bir yerde oturuyordu. Yeri de çok güzeldi. Babaannemi genç ve daha sağlıklı gördüm bu ne anlama geliyor?

15.07.2013 01:46:17

Semra M.

Rüyamda ölmüş kayınvalidemin evinin dışında ateş yaktım. Ateş alevliydi evin avlu içini de kalabalık gördüm anlamı nedir acaba? Teşekkürler.

29.07.2013 09:42:18

Aybuke

Rüyamda köye gittik. Bir kaç kadın kapının önünde konuşuyordu, kaldırımda. İçeri kapının oraya babaannem şeker sermiş, kardeşimi oraya yatırdım. Babaannem de tarlanın yanında örgü örüyordu. Bu ne anlama geliyor?

22.08.2013 22:44:00

Jale

Çok az.

02.09.2013 13:30:33

Samet S.

Rüyam da babaannemi gördüm, amcamın kızına para verdi 100 TL. “Al bu parayı bozdur, 50 sini Samet’e ver” dedi. Ben de 50 TL aldım. Rüyamda çok sevindim, 50 TL çok ihtiyacım vardı :) ama uyandım, meğer rüyaymış :D

16.09.2013 11:27:53

Fatoş

Rüyamda babaannemin evinde kalabalık gördüm ve yemek pişiriliyordu, namaz kılınıyordu. Beni istemeye gelen birisi sürekli övülüyordu ve o kişinin kız arkadaşı da gelen misafirlere hizmet ediyordu.

02.11.2013 08:23:24

Cdsoz

Hayırlara vesile olsun... Dün gece rüyamda rahmetli babaannemi gördüm. Ahretliği anneannemin evindeydik. Gayet sağlıklı bir şekilde yemek masasında karşımda oturuyordu. Öldüğü günden beri hiç rüyama girmemişti. Ben de rüyamda ona sordum. “Babaanne sen hiç rüyama girmezdin. Ne oldu, hayırdır?” dedim. Kadıncağız ağlayarak boynuma sarıldı. Bir yandan beni öpüyor, bir yandan da hıçkırarak ağlıyordu. “Ne oldu” diye merakla sormaya devam ettim. Hıçkırıklarından söylemek istediğini bir türlü dile getiremiyordur. Sonra ağzından “Hortum” kelimesini duydum. Boynuma tekrar sarıldı ve “Öleceksin” dedi. O an ben de ağlar gibi oldum, bir anlık. Sonra o endişeyi ben yaşamamışım gibi gayet normal bir karşılama durumuna geçtim... Hayır, olsun. Bana kim destek olur, yorum için? Şimdiden teşekkür ederim.

04.02.2014 12:27:22

Sozenhakan

Rüyamda şehirlerarası yoldan gelmiş bir tır parka geliyor. Sonra ben o tırı alıp park içerisinde dolaşıp durdum park etmeye çalıştım. Yorumunuzu bekliyorum.

03.08.2014 19:44:22

Aysel H.

Ölmüş babaannemi kalabalık bir ortamda görüyorum ve doğum yapmış. Kızıyorum “Koskoca kadın çocuk mu doğurur?” diyorum. Ne anlama geliyor? Teşekkür ederim, saygılarımla.

09.12.2014 19:12:52

Htc

Rüyamda babaannemin doğurduğunu gördüm, üstelik ebeliğini ben yapıyordum. Doğumu kolay oldu. Çocuğun cinsiyetini hatırlamıyorum ve çocuk hemen yürümeye başladı. Yorumunu merak ettim.

13.01.2015 00:06:09

Burcu S.

On beş gün önce bugün babaannem vefat etti. Dün gece rüyamda evimizin çatısından iki üç kere birlikte uçtuk çok göğe değil ama uçtuk. Sonra tekrar evin çatısında gelerek uçacaktık ki ben bahçeye düştüm. O uçtu, bir yere gitti ve ben onu orda kalmasın diye almaya arabayla gittim ve bana “Gelme, ben iyiyim. Burada kalacağım” dedi. Üzüldüm, ağlayarak uyandım. (Ne anlama geliyor, rica etsem yorumlar mısınız? Ben çok düşkündüm ona)

08.02.2015 11:46:47

Boyraz

Rüyamda babaannemi güzel ve çerçevelenmiş bir tabloda resmini gördüm oldukça iyi görünüyordu 20 senedir görmemiştim kendisini. Yorumunuzu bekliyorum…

04.10.2015 00:26:04

Merlin

Rüyamda babaannemi gizli gizli Kur'an-ı Kerim okuduğunu gördüm. Beni görünce hemen gizledi Kur'an-ı Kerimi ve daha sonra ben gidip bone ve namaz vakitlerini aldım babaanneme götürdüm ama babaanneme ilk önce namazda okunan duaları öğretmeliydim ama ben Yasin-i Şerif kitabını unutmuşum getirmeye. Sonra ben odada bir koli gördüm içinde ne var diye bakmaya gittim içinde İncil ya da Tevrat kitabi vardi. Çok şaşırdım aldım hemen Kur'an-ı Kerimle aynılar mı diye okuyacaktım ki, kitabın içinde hiçbir şey yazmıyordu. Bende diğer sayfalara baktım 1-2 ayet vardı daha fazla yoktu. Sonrada uyandım...

14.01.2017 08:27:20

Özüm

Ölen babaannemi ve dedemi görüyorum bizim evdelermiş babaannem sürekli konuşuyor ama anlamıyorum ev çok kalabalık her taraf ayakta temizlik oluyormuş. Halamlarda bizde ölen dedem ise benim elimi öpüyor,seviyor. Beni özlemiş hayırdır inşallah babaannemle aramız hiç iyi değildi sevmezdi beni. Yorumlarsanız zaten annemi hiç gelin olarak kabullenmediler hepimize çok entrika yapılıyordu. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah şimdiden teşekkürler.

07.08.2017 17:28:55


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook