ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada kendi bacaklarının sağlıklı ve güzel görülmesi, rüya sahibinin iş, gelir ve sağlık gibi konularda şanslı olacağına işaret eder. Rüyada kıllı bacak görmek, o kişinin borçlanmaya meyilli olduğuna işarettir. Rüyada güzel ve şekilli bacaklar görmek, mutluluk ve güzel dostluklar edinileceğinin habercisidir. Rüyada hastalıklı veya özürlü bacaklar görmek, fakirliğe ve hayal kırıklığına işaret eder. Rüyada temiz ve çıplak bacak görmek, sıkıntıdan kurtulup, feraha çıkılacağına işarettir. Bacak kirli ve kıllıysa büyük sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada zayıf ve kuru bacaklar görmek, çok zayıf ve kudretsiz bir duruma düşüleceğine yorumlanır. Rüyada bacak incinmesi görmek, keder ve üzüntüye işaret eder. Rüyada kendi bacağınızı kesik görmek, neşeye ve sevince işaret eder. Rüyada güzel bacaklarınız olup da dost çevrelerinde ve değişik çevrelerde dolaştığınızı görmek, pek de sevilmediğinize işarettir. Rüyada bacağınızın başka bir bacakla dolaştığını görmek, sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada bacağının bir madenden veya tahtadan olduğunu görmek, rüya sahibinin çeşitli iş başvurularının olumsuz sonuçlanacağına; bacaklarını çarpık olarak görmek, mevcut mal varlığının azalacağına; bacaklarını kalın ve kuvvetli görmek, başarılı işler yapacağına; bacaklarını titrek görmek, iş ve kısmet konularında şanssız olduğuna işarettir. Rüyada bacak görmek, o kişinin yolculuk yapacağına yorumlanır. Rüyada bacaklarında kırıklar olduğunu görmek, o kişinin çıkacağı yolculuktan geç döneceğine işarettir. Rüyada bir bacağının kesik olduğunu görmek, beklenen bir misafirin gelmeyeceğine veya geç geleceğine; iki bacağının kesik olduğunu görmek, beklenen misafirin gelemeyeceğine yorumlanır. Rüyada tanıdık birisinin bacağının görülmesi, o kişinin rüyasında gördüğü bacağın sahibiyle evleneceğine işaret eder. Bir kadının rüyasında bacağının açıldığını görmesi,, maddi ve manevi açıdan bulunduğu durumdan daha iyi imkanlara kavuşacağına yorumlanır. Bir kişinin rüyasında tek ayağı üzerinde yürüdüğünü görmesi, mal varlıklarının bir kısmının eksileceğine işarettir. Rüyada iki bacağının kırıldığını görmek, rüya sahibinin büyük maddi sıkıntılara düşeceğine işaret eder.

Bacak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

15
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

eda

Rüyamda sol bacağıma dövme yapmak istiyordum fakat bacağımı dizden aşağıya kesersem daha güzel duracağını duşundum ve kestim. Bacağımın 1cm kala kopmasına pişman olduğumu gördüm ve hastaneye gitmek için çabalıyordum.

15.07.2013 16:20:00

İsmil

Kıllı bayan bacağı, ne anlama geliyor? Tanıdığım biri.

12.11.2013 13:09:59

İpek

Rüyamda beni aldattığı için erkek arkadaşımın bacağını ısırıyordum. Fakat bacağı çok sertti ve hiç canını acıtamadım.

08.01.2014 15:11:53

Bacak

Rüyamda kıllı bacaklarımın birden bire yeşillendiğini gördüm. Ne demek?

10.04.2014 01:11:43

Deniz Kızı

Rüyamda sağ bacağımdaki kılları temizliyordum.

08.05.2014 09:24:13

Bgulcat

Oğlum rüyasında 1 bacağımın kemik görünene kadar kesildiğini görmüş. Yorumlarınızı rica ederim. Saygılarımla.

15.12.2014 15:54:38

Guler D.

Rüyamda bacağımda birkaç uzun kıl şeklinde uzun tüyler vardı. Ne anlama gelir?

31.01.2015 12:31:09

Bilsel G.

Annem ve ben kıllanmış bacaklarımızdaki kılları iple yolarak bacaklarımızı temizlemeye çalıştığımızı gördüm.  Yorumunu rica ediyorum…

27.10.2015 21:27:55

Tayfun

Hayırlı günler. Rüyamda sol bacağımda diz kapağının hemen arkasında bir yumru oluşuyor. Akıbetinde yumru şişiyor dışarıda bir poşetin içine koyuyorum ama yumru bir damarla vücuduma bağlı ameliyat olman lazım diyorlar o sırada uyandım.

28.11.2015 08:35:54


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook