ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Badem Görmek

Bir kimsenin rüyada badem görmesi veya badem şerbeti içmesi, rahatlık ve geniş rızka delalet eder. Bazen de badem ağacı görmek, cimri ve galip bir adama işarettir. Rüyada badem görmek, mal ve nimettir. Rüyada görülen badem eğer kabuklu ise meşakkate, iç ise kolaylığa ve mala işarettir. Rüyada badem görmek, mal, afiyet ve rahatlığa delalet eder. Rüyada tatlı badem helal mala, acı badem ise haram mala işarettir. Rüyada badem yediğini görmek, vücudun sıhhatine ve ele geçecek bir mala delalet eder. Badem ağacından badem toplamak ya da almak bir dava sebebiyle bir kimseden mal elde etmeye, Badem ağacı görmek, ev halkına karşı cömert, insanlara karşı cimri birine işarettir. Rüyada görülen acı badem doğru söze, Badem yaprağı yemek, devlet kapısından istifadeye delalet eder. Üzerine badem kabuğu döküldüğünü gören kimse, yeni elbise giyer. Rüyada badem görmek, kişinin hastalıklarının sona ermesine veya vazifeden alınmasına işaret eder.

Badem rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
62
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şeyma

Ben badem kustuğumu gördüm. O ne demek?

27.07.2013 16:26:38

Esra

Kendimi ölmüş gördüm. Kendimi kötü hissediyorum.

08.11.2014 17:57:56

Hasret

Rüyamda bir yarışmadaydım sonra kayboldum. Yanımda beyaz kıyafetler giymiş bir kişi beliriverdi ve “Ben layık değilim” diyordu. Ben de “Layıksın” diyordum. Ben de yolumu bulmak isterken bir köye geldik, etrafta 3 harfliler vardı biraz daha gittim ve bir satıcı gördüm ve kümes gibi bir şey aldım. Neden bilmiyorum ücreti ödemek için para verdim ama parayı almadı. “O burada geçmez” dedi. “ileri ki adama git, o değiştirir” dedi. Gittim, parayı verdim. Adam birden havaya badem yaprağına benzer yapraklar ve çakıl tasları attı. “Bunları al” dedi ve ben de 2 tane yaprak ve 2 taş aldım, satıcının yanına gittim. Satıcı dedi ki “Oooo, bu çok fazla.” Ben de “Bilmiyorum” dedim ve aldım kümese benzer şeyi yoluma devam ettim. Giderken ileride uçurum gibi bir şey vardı ve zemin sürükleniyordu. Zemin siyahtı ve üzerinde renkli renkli dumana benzer parçalar vardı, ben de üzerinde gidiyordum. Elimdeki kümes birden ailem oldu. Biz “Allah Allah” diyorduk ve ben bir tarafta da renkler toplanmıştı. Biz Allah dedikçe ailemden bir kişi daha oluyor ve kolumuza giriyordu. Hep beraber “Allah birdir, tektir” diyorduk. Ve uçurum gibi yere doğru sürükleniyorduk ki, yol ikiye ayrıldı ve güzel bir yere doğru gittik. İleri de bembeyaz bir ışık vardı, gözlerimizi kamaştırıyordu ama göremeden uyandım. Bu rüyayı gördüm. Ne anlama geliyor, açıklar mısınız lütfen?

05.02.2015 14:11:31


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook