ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bağırıp çağırmak Görmek

Rüyada bağırıp çağırmak, kişinin gerçek hayatta da çevresindekilere karşı kızgın olduğunu, Bu şekilde devam ederse yalnız kalacağını ve mutsuz olacağını işaret eder. Rüyada bağırıp çağırmak, bir yandan da içinizdekileri açığa çıkaracağınıza delalettir.

Bağırıp çağırmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bağırıp çağırmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bağırıp çağırmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Öyle biri işte

Rüyamda kuzenim yüzünden başımı hızla koltuğa çarpıyordum ve ağlamaya başlıyordum. Kuzenime vurmaya çalışıyordum ve hiç kimse ağladığımı görmüyordu, bu yüzden de yeter diye ağlarken bağırıyordum, herkes susuyordu sonra da uyandım.

20.10.2013 15:16:27

Oğlak

Rüyada başarısızlık yapamamak.

26.05.2014 09:50:42

Alienca

Rüyamda okuduğum okulda tanımadığım bir kızla tartışıyordum daha sonra çok sinirlenip dövüyordum ama kız bana karşılık vermiyordu. Sonra okul müdürü bizi ayırıyordu. Bir diğer rüyamda ise yüzü ve cinsiyeti belli olmayan karanlık birinden kaçıyordum. Gerçekten çok korkmuştum ve o korkuyla boğazını elimdeki bıçakla yarıya kadar kesiyordum ama ölmüyordu yaralanıyordu, o sırada kaçmaya devam ediyordum. Bu iki rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

24.11.2014 21:12:58

Dogan D.

Rüyada biriyle dövüşmek, vuruşmak kuvvettir. Karşınızdaki size tepki vermiyorsa sadece siz o kişiye yardımda bulunacaksınız. Ama belki siz ondan yararlanamayacaksınız. Diğer rüyanızdaki bıçak kuvvettir. Yine siz birilerine destek ve kuvvet veriyorsunuz. Anlaşılan oldukça cömert birisiniz hem de tanımadığınız hatta korktuğunuz birisine destek yardımınız dokunuyor. Sadece kaçmak burada biraz sıkıntı yaşayacağınızı gösteriyor.

04.03.2015 19:00:27

Ayşe K.

Annem beni rüyasında, başka birine kaçarken görmüş ne anlama geliyor acaba?

04.11.2015 08:25:29


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook