ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Şeftali Görmek

Tatlı şeftali yemek sevgi ve arsusunundan isteğine kavuşmaya, ekşi şeftali yemek korkuya; Şeftali ağacı zengin ve cömert insana, bu ağacın dibinden şeftali toplamak hasta bir kimseden mala nail olmaya; Şeftali bazen erkek kardeşe ve iyi arkadaşa delalet eder.

Rüyada şeftali görmek , çok kötü haberlere işarettir.

Rüyada olgun şeftali aldığını görmek para kazanmak ve gayri menkul almak demektir. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise ünlü ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır. Evliler için rüyada şeftali görmek ev içinde güzel geçim, huzur ve mutluluk işaretidir.

Elinize attığınız her işte başarılı ve mutlu olacaksınız.

Bekar kimseler için varlıklı biriyle evliliktir. Güzel ve tatlı şeftali çok hayırlı mal ve paradır.

Rüyada seftali görmek, eger sari ise, hastalik. Rüyasinda vaktinde seftali yedigini görmek, bir, tüccardan iltifat görecegine delalet eder. Bir agaçtan seftali kopardigini görmek menfaate isarettir, Rüyada seftali agaci görmek; kimse ile çalismayi sevmeyen, kendi halinde, herkesle iyi geçinen, her seyden çabuk bikan ve çok çabuk itibardan düsen biri ile kiyaslanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yedigi seftali eger tatli ise, sehvet ve arzusundan istedigine nail olur. Eger eksi ve aci ise korkuya düser. Seftali agaci, zengin, büyük, halka yardimda bulunan, secaatli, sikinti aninda sebatli bir kimseye isarettir. Mevsimsiz görülen seftali, hastaliktir. Seftali agacinin dibine düsmüs seftaliyi topladigini gören kimse, çok hasta bir adamdan mala nail olur. Rüyada görülen seftali hayirdan geçen seylerin yeniden iadesiyle müjdelen-meye ve geçmis serrin yeniden dönmesine isarettir. Seftali, erkek kardese ve güzel arkadasa isarettir.

Rüyada pembemsi renkli olgun şeftali aldığını gören para ve mal sahibi olur. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve varlıklı bir kadınla evliliktir. Şeftalileri ağaçta gören erkek, tanınmış ve zengin bir ailenin kızıyla evlenir. Evliler için bu rüya yuvada huzur ve mutluluktur.

Rüyada pembemsi renkli olgun şeftali aldığını gören para ve mal sahibi olur. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve varlıklı bir kadınla evliliktir. Şeftalileri ağaçta gören erkek, tanınmış ve zengin bir ailenin kızıyla evlenir.

Şeftali rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

9
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Şenay

Kuru bir şeftali aldım aktardan, sadece elimde tuttum. Ne anlama gelir? Bir iki tane daha vardı kurutulmuş meyve.

21.01.2015 09:43:47

Karakrep

Rüyamda bir kasa içerisinde kundaklı, beş altı bebek var. İçlerinden sarışın, erkek olanı kucağıma alıyorum. Bebek ateşler içinde yanıyor. Bir kaba ılık su doldurup ateşini düşürmeye çalışıyorum, çocuk iyileşiyor. Kanepenin yanından tutarak yürümeye başladı. Şeftali yiyordum, bir dilim aldı yemeye başladı. Bu arada bekarım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

08.02.2015 10:18:02

Gülhan B.

Rüyamda şeftaliyi ağaçtan koparıp yiyordum fakat ikiye bölüyordum. Yarısını eşime veriyordum, diğer yarısını ben alıyordum. İki yarımda da çekirdek vardı ve şeftali sarıydı, çok tatlıydı. Bunun anlamı nedir?

28.03.2015 13:49:35

Dal salkar kartal kalkar, kartal kalkar dal salkar

Ben rüyamda oruçtum oruç olduğumu unutup şeftali yiyordum sonra oruç olduğum aklıma geldi ve yediğimi ağzımdan hiç çiğnenmemiş gibi çıktı ama ben çiğnemiştim. Bunun anlamı ne?

26.06.2015 13:06:49

MET

Aynı rüyayı gördüm :)

13.06.2017 11:52:36

mehmet bayram

Merhaba, iyi günler, rüyamda şöyle bir şey gördüm; cam bir kâsenin içi su dolu ve bu suyun içinde 3 tane olgun ve güzel şeftali yüzüyor, bu ne anlama gelir, yorumunu yapabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler ediyorum. 

22.06.2016 18:58:31

düzgün

Eski oturduğumuz evin küçük bir bahçesi vardı. O bahçede ayva ağacı var. Ben rüyamda bu ayva ağacının ve duvarın arasında bir şeftali ağacı olduğunu gördüm. Ağacın üzeri tüysüz şeftali dolu ve tek bir tanede tüylü şeftali var. Bu şeftalinin bir kısmı biraz çürük ama babam bu şeftaliyi bana veriyor bende şeftaliyi bölüyorum içi sapasağlam tadına bakıyorum çok tatlı adeta bal gibi annemin ve babamın yedikleri tüysüz şeftalilerden daha güzel tadı var bu rüya ne anlama geliyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

27.06.2016 00:54:17

Sadettin Öztürk

Ben ağaçtan şeftali kopardım elime bir baktım, Şeftali reçelli tam ekmek.

20.08.2016 21:43:52


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook