ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Takı Görmek

Bakınız; Mücevherat.

Takı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Takı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Takı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
62
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Tutu

Rüyamda memlekette akrabalarımla bir yere gidiyoruz, bir mağaza, o kadar güzel bir yer ki, hani Anadolu’nun taşrasında asla bulunmayacak türden. Bir sürü şey arasından bir masadaki takılara gözüm takılıyor, normalde takıya düşkünlüğüm kullanırlığım yoktur ama o masada olan takıların hepsini beğeniyor, eleyerek bir iki tanesinde karar kılıyorum. Satış elemanından ki o da bir tanıdık, fiyatlarını öğreniyorum. Benim bir takıya ölsem de vermeyeceğim cinsten, üzülerek almaktan vazgeçiyorum. Satış elemanı tanıdık olan bayan bana yeşil güzel bir bileklik hediye ediyor, bilekliği kolumda incelerken uyanıyorum. Normalde bilinçaltımın oyunu der önemsemem rüyaları ama bu rüya merakımı uyandırdı ve yaşadıklarımın etkisinde kalarak gördüğüm türden değildi. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

22.10.2013 01:55:22

Elvan U.

Sabah niyetine hayr olsun inşallah. Rüyamda takıların içindeyim bir stant başında yüksek bir yerde insanlar bana doğru bir şeyler uzatıyor ve benim bunları hak ettiğimi beni çok beğendiklerini açıklıyorlar. Ben ise çok mutlu oluyorum bana sarılıp uzattıkları hediyeler ve yorumlar beğenilme karşısında.

22.02.2016 03:36:34


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook