ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tarhana Görmek

Rüyada tarhana çorbası içmek, o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına işarettir. Rüyada tarhana yapmak bir iş için en yararlı ve etkili sonuç getirecek şeyleri bir araya toplayacağınızın ve onları bir araya getirerek iyi bir iş çıkaracağınızın işaretidir. Rüyada tarhana yapan kadınlar görmek örf, adet ve ananelerinize olan özleminizi gösterir. Bir memleket özlemi içine girmiş veya eski günleri yad edeceksiniz anlamındadır. Rüyada tarhanaları hazırlayıp paketlediğinizi ve kışa hazırlık yaptığınızı görmek planlı ve tutumlu davranarak güzel paralar biriktireceksiniz demektir. Rüyada tarhana çorbası pişirdiğinizi görmek bir insanın derdine deva olacağınızın anlamına gelir ki bu insan için çok içtenlikle ve sıcaklıkla bir şeyler hazırlayacaksınız demektir. Rüyada size birinin tarhana çorbası getirdiğini görmek bir insanın desteğine ihtiyaç duyduğunuzu, bir insanın yaralarınıza merhem olmasını arzuladığınızın işaretidir. Rüyada tarhana görmeden tarhananın kokusunu almak büyüklerinizi özlediğinizin ve onları aramanız, hal hatır sormanız ve dua almanız gerektiğine delalet eder. Rüyada tarhanayı olduğundan farklı bir renkte görmek bir işi yaparken bir hata yaptığınızı ve bunu görmezden geldiğinizi ancak sonucun bu hatadan çok etkileneceğini gösterir.

Tarhana rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülay Ç.

Rüyamda yaşlı bir kadına, bir poşet içinde, kuru tarhana verdim. Rüyamın yorumunu iletirseniz sevinirim.

01.07.2013 11:34:38

Rüya yorumu

Sevgili Gülay,

Rüyada bir yaşlı kadına sizin tarhana veriyor olmanız bir büyüğün siz küçük olsanız da sizin deneyimlerinizden ve aklınızdan yararlanacağı anlamına gelir. Tarhanayı verirken ki niyetiniz iyi ise yani rüyanızda öyle hissediyorsanız o kişiye bir iyiliğiniz dokunacak demektir eğer ki iyi bir hisle yaklaşmıyorsanız o insana yaptığından ötürü bir ders vereceksiniz demektir.

Hayır olsun inşallah.

01.07.2013 13:18:00

Funda G.

Ölen annemle tarhana yapıyorduk. Bir papağan kuşu vardı o da yardım etmiş bize, annem onu söylüyor. Ben de kuş ile konuşuyorum. Diyorum ki “Çok da güzel yapmışsın ama bak çok uzaklaşma ilerideki kargalar seni yiyebilir.” Cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

04.07.2014 07:22:32

SİBEL

Annemin rüyamda bana beyaz, büyük, plastik kovada yeni yapılmış, pişirilmeye hazır kuru, beyaz, taze tarhana verdiğini gördüm. Yorumu hakkında dönüşünüzü rica ederim.

13.02.2015 08:55:54

Elvan

Rüyamda koca bir kova kuru tarhana ıslattım pişirmek için. Sonra kıvamını beğenmedim, tekrar yeni baştan ıslattım. Yine beğenmedim. Sonra üçüncü kez ıslattım, “Bu sefer oldu” dedim ama pişirmedim. Yorumu iletirseniz sevinirim.

16.02.2015 12:03:13

ZEKEM

Tarhana çorbasının dökülmesi.

31.03.2015 09:05:55

hazal karahan

Tarhanayı ıslak görmenin rüya yorumu nedir?

15.08.2016 12:31:38


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook