Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Tarhana Görmek

Rüyada tarhana çorbası içmek, o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına işarettir. Rüyada tarhana yapmak bir iş için en yararlı ve etkili sonuç getirecek şeyleri bir araya toplayacağınızın ve onları bir araya getirerek iyi bir iş çıkaracağınızın işaretidir. Rüyada tarhana yapan kadınlar görmek örf, adet ve ananelerinize olan özleminizi gösterir. Bir memleket özlemi içine girmiş veya eski günleri yad edeceksiniz anlamındadır. Rüyada tarhanaları hazırlayıp paketlediğinizi ve kışa hazırlık yaptığınızı görmek planlı ve tutumlu davranarak güzel paralar biriktireceksiniz demektir. Rüyada tarhana çorbası pişirdiğinizi görmek bir insanın derdine deva olacağınızın anlamına gelir ki bu insan için çok içtenlikle ve sıcaklıkla bir şeyler hazırlayacaksınız demektir. Rüyada size birinin tarhana çorbası getirdiğini görmek bir insanın desteğine ihtiyaç duyduğunuzu, bir insanın yaralarınıza merhem olmasını arzuladığınızın işaretidir. Rüyada tarhana görmeden tarhananın kokusunu almak büyüklerinizi özlediğinizin ve onları aramanız, hal hatır sormanız ve dua almanız gerektiğine delalet eder. Rüyada tarhanayı olduğundan farklı bir renkte görmek bir işi yaparken bir hata yaptığınızı ve bunu görmezden geldiğinizi ancak sonucun bu hatadan çok etkileneceğini gösterir.

Tarhana rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

2
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Gülay Ç.

Rüyamda yaşlı bir kadına, bir poşet içinde, kuru tarhana verdim. Rüyamın yorumunu iletirseniz sevinirim.

01.07.2013 11:34:38

Rüya yorumu

Sevgili Gülay,

Rüyada bir yaşlı kadına sizin tarhana veriyor olmanız bir büyüğün siz küçük olsanız da sizin deneyimlerinizden ve aklınızdan yararlanacağı anlamına gelir. Tarhanayı verirken ki niyetiniz iyi ise yani rüyanızda öyle hissediyorsanız o kişiye bir iyiliğiniz dokunacak demektir eğer ki iyi bir hisle yaklaşmıyorsanız o insana yaptığından ötürü bir ders vereceksiniz demektir.

Hayır olsun inşallah.

01.07.2013 13:18:00


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim