ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Uğur böceği Görmek

Rüyada ugur böcegi görmek, yakinda müjdeli bir haber alacagina, yakinlarindan bir kimsenin evlenecegine, beklemedigi bir yerden eline bir miktar mal veya para geçecegine delalet eder.

Uğur böceği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Uğur böceği görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Uğur böceği rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Serpil D.

Rüyamda kocamı uğur böceği olarak gördüm. Hastaneye götürdüm eşimi, çok korkmuştum, doktorlara “kocamı kurtarın ne olur!” dedim. Doktorlar eşiniz limit yok filmindeki gibi hastalığa yakalandı dediler. Eşim burası çok dar çıkarın beni falan diyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor acaba?

 

 

08.07.2013 10:24:33

HATİCE Ç.

Rüyamda kırmızı ve beyaz uğur böceği gördüm.

02.10.2013 11:19:16

A. Hatice

Çok teşekkür ederim çok işime yaradı. He birde ben Kazakistanlıyım ama şimdi çorumda yaşıyoruz ama Ankara’ya taşınacağız. Ben de 5. sınıfa gideceğim, kardeşim Aybike’de 4. sınıfa gidecek. Bugün yatamıyorum çünkü Ayşe yengemle Yasin amcam geldi. Onlar da Ankara’dan geldiler çünkü bizi Malatya’ya götürecekler. Çünkü Yasin amcamın dedesi hasta, ölebilirmiş o yüzden. Zaten biz de Malatya’ya gidecektik şansımıza onlar arabayla götürecekler. 24 Haziranda geldiler, saat 22.20 de geldiler. Bizde kaldılar sabah saat 05.00 de gideceğiz ama ben de uyuyamıyorum çünkü çok heyecanlıyım, internette geziniyorum. Rüyanın anlamı için teşekkürler. Elinize sağlık.

25.06.2014 03:04:23

Yakup

Rüyamda çok sayıda uğur böceği üzerime konuyordu ve ben de onları kovmaya çalışıyordum birkaç tane yere düşürdüm ama yine kalkıp uçuyorlardı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

03.07.2014 00:26:00

Remziye

Bir büyük, bir küçük uğur böceği gördüm, saçımdan düşüyordu. Cevap verin lütfen.

16.01.2015 00:41:53

İrem A.

Rüyamda elimde iki benekli bir uğur böceği vardı, onun eşsiz olduğunu özel olduğunu düşünüyordum. Sonra karşıdan bir kadın geliyordu, eline baktığımda aynı uğur böceğinden onda da olduğunu görüyordum. Sonra da elimdeki uğur böceğinin özel olmadığını düşünüyordum.

06.06.2015 09:33:46


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook