ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Üzüm bağı Görmek

Bag ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir. Kirmani'ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

Üzüm bağı rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Mahmut

Bu aksam hanım görmüş. Benim de hoşuma gitti. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Hanım yeşil hafif yüksek yemyeşil bir yere çıkmış . İlerde değişik evler varmış ama her taraf çok güzelmiş. Hanıma seslenmişler. Burası Sultan Süleyman?ın yeri. Zamanı gelince sizde buradan sepetlerinize kırmızı üzümler toplayacaksınız diye. Acaba manası nedir?

06.07.2013 16:12:57

Tulay

Üzüm bağına girip üzüm yemek ne anlama gelir?

28.02.2014 15:32:25

Şahin T.

Rüyamda amcam köyden uzakta bulunan üzüm bağını satmak istiyor. Biz de bağa bakmak için 2 kişi gidiyoruz fakat tarla çok büyük, ne başı ne sonu görünmüyor. Sonra biz bağın içinde gezerken bir bağın altından acayip sesler geldi. İyice baktık ki bir anne orangutan ve yavruları var. İlişmeden gittik fakat az ilerde kaçan insana benzeyen şişman koşarken de arkasını dönüp bize bakan bir başka bir orangutan gördük. Sonra kalabalık bir grup insan bizi esir aldı. İçinde bayanlar da vardı. Yürüyerek bir cadde kenarına geldik. Caddede yürüyen tanıdık birçok arkadaşım hiç bize bakmadan kol kola girmiş yürüyordu. Caddeyi kaplamışlardı. Sonra beni kurtardılar. Bu defa biz onları esir aldık. ben de bir bayanı esir aldım. Bayan arkadaşlar top oynamaya başladı bir ara. Ben de esir aldığım kızı tutup bana gelen topa onun arkasıyla vurdum. Sonra baya bir eziyet edince üzüldüm. Sonrasında da uyandım.

08.06.2014 09:52:21


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook