ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Vahşi hayvan Görmek

İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir. Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser. Vahsi hayvanlardan birinin evine girdigini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanir. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir. Vahsi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayri mesru iliskide bulunur. Vahsi bir hayvani oldugunu gören, hayirsiz adamlarda dost olur. Vahsi hayvanlardan birinin kendisini çignedigini gören ihanete ugrar. Vahsi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diger parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanir. Vahsi bir hayvani avladigini görmek, eline mal ve ganimet geçmege; elinden avini kaçirdigini görmek, bir sey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya su verdigini görmek, cahil adamlara hizmet edecegine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayir ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi oldugunu görmek serre delalet eder.

Vahşi hayvan rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Erkan

Ben rüyamda avlanan bir kaplan gördüm. Ondan sonra aslan ve çita gördüm. Hayvanlar bana saldırıyordu ama bana ulaşamadılar. Ben elime bir değnek aldım ve çitaya vurdum ondan sonra oradan insanlar geçmeye başladı. O hayvanlar, o insanlara hiç bir şey yapmadı. Sanki onlarla oynamak istiyorlardı.

19.04.2014 13:20:36

Esref

Ben rüyamda itfaiye gibi bir araca binmişim ön kısmına. Arkamda da bir adam var ama ne tanıyorum ne de görebiliyorum. Hatırladığım kadarı sonra hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Ben yangın olduğunu zannediyorum ilk başta sonra olay yerine yaklaştığımızda büyük bir kalabalıkla insanların büyük bir kaçışı vardı. Onları araçla ezeceğiz diye korkuyordum. Sonra aracın farını tutup önümüzü ışıtmaya başladım. Boş bir arsaya girdik sonra dinozor şeklinde bir hayvanın peşine düştük. Ben silahı çıkarttım hayvan kaçıyordu. Hedefimi aldım son anda onu vurdum ve vurduğum yeri de gördüm ve sonra uyandım ama hayvan sanırım yerinde durdu. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Cevabınızı bekliyorum.

12.05.2014 10:20:41

Utuu

Rüyamda iki arkadaş kayboluyoruz deniz kenarında. Karanlıktayız, yağmur yağmak üzere, önce küçük domuz sürüsü geçiyor derken kaplan, Aslan ve Ay'ı geliyor. Aslan ve kaplan istese saldırabilir ama saldırmıyor. Aslan burnuyla koklamaya kalktı, arkadaşımda çakmak vardı yakmasını söyledim yaktı, çalı çırpı alıp üstlerine attım Ay'ı yandı kaçtı. Sonra Aslana da aynını yaptık ot yandı ve kaçtı. Sonra uyandım. Ne anlama geliyor, yorumlar mısınız?

25.05.2015 11:04:14

Medyum

Çok yakın bir zamanda güzel bir haber duyacaksın ve seni çekemeyen bütün düşmanların hepsi mahvolacak. 🐬🐬🐬🐬

22.07.2015 20:44:04

Defne

Ben rüyamda ailemle güzelce oturup konuşurken birden 3 tane dinozor üzerimize doğru geliyordu. Ben elimde birkaç eşya ile duvara atınca yapışan bir madde yaptım. Bunu kullanarak onlardan kurtuluyorum ki benim elimdekinin ipi koptu ve aşağıya düştüm. Çok hızlı bir şekilde koşarak bir yerlere saklanmaya başladım. Dinozorların tamamen gittiğini sanıp bir yere girdim tabi kapıdan içeri girerken ağlıyordum. Birde baktım ki babam da orda ağlamam hala durmuyordu. O sırada kapı açıldı. Bir baktım ki dinozor pençeleriyle kapıyı açmış. Çok korktum. İçeride 20-25 kişi vardık dinozoru öldürmeye çalışıyorduk ve sonunda öldürdük ama 21 kişiyi yemişti arasında benim babam da vardı. Ben ağlamaya başladım ve bir başka yere saklandım. Dinozor sanki beni takip ediyordu. Bu sefer de girdiğim yerin kapısını açtı ve içeriyi kokladı ve beni de gördü ama yemeden geri döndü. Ben de eski 4 kişi kaldığımız yere geri döndüm hepimiz kırmızı kıyafetliydik. Daha sonra girdiğimiz yerin kapısını açınca birde baktım ki, karşımda mavi kıyafetli birçok insan, bazıları benim ailemdi. Annem bana yaklaşarak “Aferin kızım, hayatta kalmayı başardın” dedi ve ben o sırada rüyamdan uyandım. Bunun anlamını biliyorsanız ya da yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

26.07.2015 20:34:10

Merve

Kahverengi bir dinozor camdan bana bakıyordu sonra ben kaçıyorum o beni kovalıyor. Birden beni kovalamayı bırakıp kuzenimi kovalıyor. Onu bir yerde yakalıyor. Ona bir şeyler söylüyor ve ortadan kayboluyor. Bende kaçıyorum birden benim önüme çıkıyor. Beni yakalıyor ama avlamıyordu, kuzenimin yanına bırakıyor. Sonra uyandım.

11.05.2017 17:31:38


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook