Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Banka Görmek

Bankada çok paranız olduğunu görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Rüyada banka görmek, başka bir tabirciye göre de para kaybedileceğine işarettir. Rüyada para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Rüyasında bankada olduğunu gören kişi, çevresinden türlü laflar, dedikodular, söylentiler duyarak, şaşıracak demektir. Rüyada görülen banka aydınlıksa, kişi zarar görmeyecek demektir. Rüyada bir bankadan para çektiğinizi görmek, hafızanızın zayıflayacağına, unutkan bir kimse olacağınıza delalet eder.

Banka rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Özgür

Rüyamda bir tırla İzmir’e girmek istiyoruz. Şoför çok eski babacan olduğunu bildiğim çocukluk arkadaşım.(Şu an büyük bir bankada müdür) İzmir’de kurumuma ait broşür dağıtacakmışız.(Ben tekirdağ’da yaşıyorum gerçekte).Yalnız bir ara 2 tane adam görüyoruz (zannediyorum biri polis) bizimle konuşuyorlar. “Şehir merkezine giremezsiniz” vs diyorlar(koca tır ya ) arkadaşım bana “Diğerinin de kurumu var o yüzden engellemeye çalışıyor” gibi bir şeyler söylüyor. Bu işler hep böyle dönüyor tarzında. Kararlıkla yapmamız lazım vs gibi ama “Nasıl yapacağız” diye de sıkıntı yapıyor. Ben de ona sen bir şekilde beni götür olmadı ben dağıtırım diyorum. Not: Gerçek hayatta da şu sıralar tüm ülke çapında bir anaokulu zinciri kurmak gibi bir hayalim var. Gerekli imkan ve maddiyata sahip değilim. Nasıl yaparım diye projelendiriyorum sürekli. Yorumunuzu uygun bulmanız durumunda bekliyorum. Teşekkür ederim.

18.08.2013 05:27:32

Ebru B.

Rüyamda bir arkadaşımın topal, kısa boylu ve gözlüklü olduğunu ve gözlerinin az gördüğünü gördüm ve onu öptüm.

01.11.2013 09:23:09

Erkan

Rüyamda banka soygunu yapıyorum ama silahlı falan değil. Ana kasayı tır girecek şekilde kesiyorum. Tıra palet palet para yüklüyorum. Anlam veremedim. Birisi yorumlayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

13.04.2014 17:04:23


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim