ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Banka Görmek

Bankada çok paranız olduğunu görmek, zengin olacağınızın işaretidir. Rüyada banka görmek, başka bir tabirciye göre de para kaybedileceğine işarettir. Rüyada para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Rüyasında bankada olduğunu gören kişi, çevresinden türlü laflar, dedikodular, söylentiler duyarak, şaşıracak demektir. Rüyada görülen banka aydınlıksa, kişi zarar görmeyecek demektir. Rüyada bir bankadan para çektiğinizi görmek, hafızanızın zayıflayacağına, unutkan bir kimse olacağınıza delalet eder.

Banka rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Özgür

Rüyamda bir tırla İzmir’e girmek istiyoruz. Şoför çok eski babacan olduğunu bildiğim çocukluk arkadaşım.(Şu an büyük bir bankada müdür) İzmir’de kurumuma ait broşür dağıtacakmışız.(Ben tekirdağ’da yaşıyorum gerçekte).Yalnız bir ara 2 tane adam görüyoruz (zannediyorum biri polis) bizimle konuşuyorlar. “Şehir merkezine giremezsiniz” vs diyorlar(koca tır ya ) arkadaşım bana “Diğerinin de kurumu var o yüzden engellemeye çalışıyor” gibi bir şeyler söylüyor. Bu işler hep böyle dönüyor tarzında. Kararlıkla yapmamız lazım vs gibi ama “Nasıl yapacağız” diye de sıkıntı yapıyor. Ben de ona sen bir şekilde beni götür olmadı ben dağıtırım diyorum. Not: Gerçek hayatta da şu sıralar tüm ülke çapında bir anaokulu zinciri kurmak gibi bir hayalim var. Gerekli imkan ve maddiyata sahip değilim. Nasıl yaparım diye projelendiriyorum sürekli. Yorumunuzu uygun bulmanız durumunda bekliyorum. Teşekkür ederim.

18.08.2013 05:27:32

Emine A.

Kur’an yorumlarına bakınca biraz bilgim var. Yer önemli ve insan tipi önemli. İnsan tipi polis polisler iyidir ifadesini taşır. İzmir’se başka bir yer iyiliğini gösterir. Geldim geleli giremezsiniz ifadesini veriyorlar ya işte orada bu işe girişme anlamında iyi meleklerin rüyana girip anlattığını zannediyorum.

04.02.2015 10:08:00

Ebru B.

Rüyamda bir arkadaşımın topal, kısa boylu ve gözlüklü olduğunu ve gözlerinin az gördüğünü gördüm ve onu öptüm.

01.11.2013 09:23:09

Erkan

Rüyamda banka soygunu yapıyorum ama silahlı falan değil. Ana kasayı tır girecek şekilde kesiyorum. Tıra palet palet para yüklüyorum. Anlam veremedim. Birisi yorumlayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

13.04.2014 17:04:23

Emine A.

Anlamına baktım ama gene de bakılsın. Yani bir banka açılıyormuş içine giriyoruz, şeker dağıtıyorlarmış. Ben bir bana birde oğluma alıyorum. Sonra büyük bir kayacağın üstüne binip parktaki çocukların üstüne giydiği kayacaklar var ya o, alt kata iniyoruz. Mavi şekerin rengiydi. Mavi de ışıklar var bankada. Bundan da huzur duyuyorum rüyamda.

04.02.2015 10:03:05


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook