ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Yaban domuzu Görmek

Rüyada yaban domuzu, düsmanliga yorumlanir. Rüyanizda bir yaban domuzunun üzerinize saldirdigini görmek, sizi mahvetmek isteyen düsmanlarinizin olduguna isarettir.

Yaban domuzu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Yaban domuzu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Yaban domuzu rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
61
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Aslı Aslı

Nişanlımla babaannemin evindeyiz. Üzerimde ki battaniyenin koktuğunu söylüyor. Bir anda odayı berrak su basıyor diz kapaklarıma kadar geliyor. Nişanlımın telefonunu sudan çıkartıyorum. Koridorda ölü, siyah, yaban domuzları, gözleri açık, bataklık içinde, üzerinden atlayıp salona geçiyorum. Salon ölü siyah domuzlarla dolu, hepsinin gözleri açık. Salon duvarı yıkılmış. Dışarıda insanlar toplanmış, gülüyorlar. Oradan atlayıp kaçıyorum, her şey düzeliyor. Nişanlımın annesi ve kendi annemle yürüyüşe gidiyoruz.

03.11.2013 04:05:24

Hasan

Bir masada oturmuş üç kişi ile tartışma esnasında. Karşımda oturan iki kişi arasından onlara vurarak direk üstüme hücum ediyordu. Hızlı bir hamle ile domuzun suratına iki tekme atarak, yana doğru kaçtım. Kendi üzerimde herhangi bir yaralama yoktu. Karşımdaki kişilerin darbe aldığını gördüm. Fakat tam durumunu net görmedim. Neye yorumlamam lazım? Teşekkürler.

06.02.2014 17:12:38

Lahoz

Rüyamda çok sis olmayan ormanda bir anda sis basıyor. Yanıma bir beyaz av köpeği geliyor ve sonra silahlı avcılar. Çok sevdiğim bir arkadaşım da ormanın diğer tarafında. Elinde silah, uzakta olsa onu görüyorum ve bir anda avcıların üzerine çok büyük bir yaban domuz sürüsü geliyor. Kimseye bir şey olmuyor. Avcılardan bir tanesi büyük dişleri olan domuzu elleriyle yakalıyor. Domuz bir anda konuşmaya başlıyor “Beni dövüyorlar” diye. Lütfen bu rüyamı tercüme ederseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

09.03.2014 10:50:36

Aysr

Bir ormandayım birkaç domuz gördüm onları kışkırtıyordum.

30.10.2014 11:36:32

Özsen

Rüyamda bir ormanda ağzı kanlı bir domuz gördüm. Bunun anlamını bana bildirirseniz sevinirim.

04.11.2015 20:24:04

Hasan

Ben babaannemlere giderken bir anda yolda üzerime bir anda yüzlerce domuz saldırdı. Siyah siyah korkunç bir şeydi ve birde başlarında çobanlık yapan Fatih Çoşkun abi bana diyor ki “bunlar küçük bir tane var oda ha büyük atla su kapıdan kaç” diyor. Çoban Fatih abi bende kapıdan atlıyorum bahçeye ve atlayınca içeride kim olsa iyi çobanın kardeşi Selim abi oda saman dolduruyor. Bana diyor ki oldu diye soru soruyor. Cevaplar iseniz rüyamı sevinirim.

11.04.2016 08:39:24

VVVVVV AHMET

ben rüyamda eşimin domuz eti yediğini gördüm

05.03.2018 21:57:02


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook